Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20163
415
2
64774


 
Opis W zakończeniach paneli dachowych, dochodzących do rynien umieszczane są polietylenowe profilowane wkładki uszczelniające. Od wewnątrz budynku do rygli ściennych mogą zostać zamocowane, do pewnej wysokości hali, panele z blachy trapezowej dwustronnie ocynkowanej. Strona widoczna pokryta jest ponadto farbą poliestrową w kolorze, np. białym, a strona spodnia pozostaje pokryta warstwą podkładową w kolorze szarym. Izolację stanowią maty z włókien szklanych, zwykle o grubości 140 mm. Przygotowanie projektu hali produkcyjnej stalowej i jego wykonanie to szereg działań, które muszą odbywać się w odpowiedniej kolejności. Przed rozpoczęciem nowej inwestycji musimy być pewni, że wszystkie normy i regulacje, narzucone przez rygorystyczne prawo budowlane, zostaną spełnione. Dodatkowo musimy przygotować wszystkie niezbędne projekty branżowe, wykonać geologiczne badania gruntowe, spełnić uzyskane warunki zagospodarowania terenu i ochrony środowiska, uzyskać pozwolenie na przyłącza mediów oraz pozwolenie na budowę.

 

Słowa kluczowe hale   konstrukcje stalowe   hale stalowe   magazynowe   logistyczne   produkcyjne   przemysłowe   prefabrykowane   produkcja   budowa hal   magazynów   stajni   stadnin   pomorskie   gdańsk   trójmiasto
Url http://www.rosmont.pl
Kategorie Budownictwo
Kraje Miasta Regiony > Gdańsk
Data wpisu Mar 7, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Przedsiębiorstwo Megi-Dom.pl jest popularnym i także cenionym sprzedawcą wkładów kominkowych z płaszczem wodnym, powietrznych, biokominków, kratek kominkowych, obudów jak i akcesoriów potrzebnych do mocowania kominków. Megi-Dom.pl to firma z wielką historią i tradycją. W kraju jest od 1992 r, a przez ten czas zdołała zaskarbić sobie ogromne zaufanie nabywców, zdobywając ponadto ogromne doświadczenie i praktykę w zakresie działalności. Sklep on-line proponuje najlepsze, konkurencyjne ceny z opcją negocjacji, a dodatkowo pełną obsługę inwestycji oczywiście z instalacją. A przy zamówieniu powyżej 1500 złotych transport w obrębie kraju jest bezpłatny. Megi-Dom to ciepło dla domu, wysoka trwałość i konkurencyjne ceny.
Kategoria:

Chcesz wiedzieć, jak można bardzo korzystnie zdobyć sklep z krzesłami dla siebie? Warto jest sprawdzić, jak można bardzo prosto i efektywnie kupować takie produkty w sieci. Dzięki tym profesjonalnym rozwiązaniom, które oferuje firma Edinos jesteś w stanie bardzo sprawnie i skutecznie odnaleźć dla siebie idealne meble wysokiej jakości. Skorzystaj z tej niezwykłej jakości, aby dzięki niej bez problemowo móc odnaleźć wyposażenie wysokiej jakości dla swojego domu i ogrodu.
Kategoria:

Ogrzewanie domu wolno stojącego za 800 zł rocznie to dla wielu sytuacja nierealna. W dodatku domu w którym nie znajdzie się żadnego grzejnika a mieszkańcy cieszą się zawsze świeżym powietrzem wentylowanym z zewnątrz !
Na takie wyzwania odpowiada technologia domów pasywnych. Jakie to są budynki pasywne? Z zewnątrz niczym się nie wyróżniają niczym szczególnym. Może poza tym że główna powierzchnia domu jest skierowana na południe by czerpać energię z promieni słonecznych. Wnętrze też, poza brakiem tradycyjnych kaloryferów, nie różni się od domu budowanego w technologii tradycyjnej. Serce budynku to układ pozyskujący energię z pompy ciepła i odzyskujący obecną już energię w budynku poprzez wymienniki ciepła i rekuperatory.
Dodatkowo domy pasywne wyróżniaj jakość wykonania odznaczająca się bardzo dużą szczęlnościa. Każda inwestycja jest poddawana na każdym kroku szczegółowym testom szczelności których zwieńczeniem są testy "blower door" i testy termowizyjne.
Domy pasywne i budynki energooszczędne wbrem pozorom nie stanowią ofetę dla najzamożniejszych. Dzięki rozwiązaniom technologicznym stają się propozycją ciekawą do rozważenia przez każdego kto chce zainwestować we własny dom.
Kategoria:

Firma GEM S.C. jest firmą handlowo - usługową zajmującą się sprzedażą wyrobów hutniczych. Głównym asortymentem jest stal jakościowa oraz stal żaroodporna, rury grubościenne. Ponadto pręty płaskie, a takżę płaskowniki i profile stalowe oraz wyroby hutnicze...
Kategoria:

Priorytetami działania warszawskiego przedsiębiorstwa „MJT” jest zwłaszcza zapewnienie Państwu bezpieczeństwa oraz perfekcyjnego komfortu przy pracy oraz pomnożenie jej wydajności z wykorzystaniem opatrzonych wiarygodnymi certyfikatami urządzeń do prac na wysokościach. Nasza jednostka doceniana jest za funkcjonalne rozprowadzanie zarówno najwyższej klasy rusztowań elewacyjnych i aluminiowych czy warszawskich, przenośnych podestów bądź drabin renomowanych producentów. Oferta wraz z wzorcowymi metodami wykorzystywania podestów przenośnych i innych sprzętów, które mogą Państwo nabyć przy użyciu jednostki „MJT” dostępne są na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl