Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21667
415
11
65081


 
Opis W zakończeniach paneli dachowych, dochodzących do rynien umieszczane są polietylenowe profilowane wkładki uszczelniające. Od wewnątrz budynku do rygli ściennych mogą zostać zamocowane, do pewnej wysokości hali, panele z blachy trapezowej dwustronnie ocynkowanej. Strona widoczna pokryta jest ponadto farbą poliestrową w kolorze, np. białym, a strona spodnia pozostaje pokryta warstwą podkładową w kolorze szarym. Izolację stanowią maty z włókien szklanych, zwykle o grubości 140 mm. Przygotowanie projektu hali produkcyjnej stalowej i jego wykonanie to szereg działań, które muszą odbywać się w odpowiedniej kolejności. Przed rozpoczęciem nowej inwestycji musimy być pewni, że wszystkie normy i regulacje, narzucone przez rygorystyczne prawo budowlane, zostaną spełnione. Dodatkowo musimy przygotować wszystkie niezbędne projekty branżowe, wykonać geologiczne badania gruntowe, spełnić uzyskane warunki zagospodarowania terenu i ochrony środowiska, uzyskać pozwolenie na przyłącza mediów oraz pozwolenie na budowę.

 

Słowa kluczowe hale   konstrukcje stalowe   hale stalowe   magazynowe   logistyczne   produkcyjne   przemysłowe   prefabrykowane   produkcja   budowa hal   magazynów   stajni   stadnin   pomorskie   gdańsk   trójmiasto
Url http://www.rosmont.pl
Kategorie Budownictwo
Kraje Miasta Regiony > Gdańsk
Data wpisu Mar 7, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Priorytetami działania warszawskiego przedsiębiorstwa „MJT” jest zwłaszcza zapewnienie Państwu bezpieczeństwa oraz perfekcyjnego komfortu przy pracy oraz pomnożenie jej wydajności z wykorzystaniem opatrzonych wiarygodnymi certyfikatami urządzeń do prac na wysokościach. Nasza jednostka doceniana jest za funkcjonalne rozprowadzanie zarówno najwyższej klasy rusztowań elewacyjnych i aluminiowych czy warszawskich, przenośnych podestów bądź drabin renomowanych producentów. Oferta wraz z wzorcowymi metodami wykorzystywania podestów przenośnych i innych sprzętów, które mogą Państwo nabyć przy użyciu jednostki „MJT” dostępne są na stronie internetowej.
Kategoria:

Izolacja Natryskowa Natrysk piany PUR/PIR, izolacja pianą poliuretanową, otwarto i zamknięto komórkową oferuje firma SIN-PUR Sp. z o.o w Tychowie. Wykonujemy też instalacje elektryczne w nowych budynkach i w adoptowanych pomieszczeniach oraz instalacje odgromowe i elektryczne. Realizujemy roboty wykończeniowe i kompleksowe adaptacje pomieszczeń od ocieplenia do malowania. System izolacji natryskowej pianą poliuretanową wykonujemy w oparciu o wysokiej klasy komponenty firmy Synthesia Internacional. Nasze produkty posiadają karty katalogowe i atesty. Zapraszamy!
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu Przedsiębiorstwo Geologiczne Geoprojekt Szczecin Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo powstało w 1957 roku. Oferujemy Państwu badania polowe (wiercenia, sondowania, badania specjalistyczne), badania laboratoryjne (cech fizycznych gruntu, cech mechanicznych i inne), oprogramowanie, opracowania, roboty ziemne oraz budowlane. Dysponujemy rozległą gamą własnego sprzętu badawczego, bogatym archiwum. Nasi fachowcy dokładają wszystkich starań, aby każde zamówienie było realizowane szybko, terminowo oraz zgodnie z oczekiwaniami klienta. Posiadają wszelkie upoważnienia i uprawnienia do pracy. Zapewniamy fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego. Więcej informacji oraz pełna propozycja firmy opublikowana jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Zajmujemy się profesjonalnym udrażnianiem i czyszczeniem kanalizacji. Nasze usługi wykonujemy metodą hydrodynamiczną maszynami i pojazdami typu WUKO. W swojej ofercie posiadamy także kamerę inspekcjną. Na Państwa życzenie możemy zbudować lub wyremontować kompletną instalację wodno - kanalizacyjną.
Posiadamy profesjonalny sprzęt:
- Pojazd ssąco-płuczący z recyklingiem firmy Wiedemann & Reichhardt. Zakres prac czyszczących i udrażniających o średnicach rur od 110 do 1500 mm.
- Pojazd wysokociśnieniowy typu WUKO z możliwością pracy w temperaturze ujemnej o ciśnieniu od 0 do 140 bar. Zakres prac czyszczących i udrażniających o średnicach rur od 50 do 500 mm
- Elektryczne przepychacze sprężynowe
- Kamera inspekcyjna z możliwością pracy w średnicach rur od 100mm do 600 mm z zapisem na DVD, pomiarem spadków i odległości
- Pojazd asenizacyjny (świadczymy kompletne usługi asenizacyjne na terenie województwa śląskiego)
- Wykonujemy bezwykopową renowację kanalizacji ( PAKERY)
Kategoria:

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy STĘPOL Zakładu Usług Wielobranżowych z siedzibą w Policach, niedaleko Szczecina. To firma specjalizująca się w we wszelakich pracach ziemnych, mająca nowoczesny sprzęt i wykwalifikowanych pracowników. STĘPOL oferuje wykopy szeroko powierzchniowe, skarpowanie, wykopy pod fundamenty, prace niwelacyjne terenu oraz inne. To także firma trudniąca się wyburzaniem oraz wywozem gruzu. STĘPOL to także usługi wywozu nieczystości płynnych a także wywozu śmieci. Oferta tej firmy to fachowe usługi z powyższego zakresu a także usługi drobnego transportu. Profil działalności tej firmy obejmjący przedstawione wyżej usługi, to efekt długoletniego doświadczenia, albowiem firma istnieje od 25 lat. Szczegóły umieszczono na stronie:
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl