Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
83
64952


 
Opis W zakończeniach paneli dachowych, dochodzących do rynien umieszczane są polietylenowe profilowane wkładki uszczelniające. Od wewnątrz budynku do rygli ściennych mogą zostać zamocowane, do pewnej wysokości hali, panele z blachy trapezowej dwustronnie ocynkowanej. Strona widoczna pokryta jest ponadto farbą poliestrową w kolorze, np. białym, a strona spodnia pozostaje pokryta warstwą podkładową w kolorze szarym. Izolację stanowią maty z włókien szklanych, zwykle o grubości 140 mm. Przygotowanie projektu hali produkcyjnej stalowej i jego wykonanie to szereg działań, które muszą odbywać się w odpowiedniej kolejności. Przed rozpoczęciem nowej inwestycji musimy być pewni, że wszystkie normy i regulacje, narzucone przez rygorystyczne prawo budowlane, zostaną spełnione. Dodatkowo musimy przygotować wszystkie niezbędne projekty branżowe, wykonać geologiczne badania gruntowe, spełnić uzyskane warunki zagospodarowania terenu i ochrony środowiska, uzyskać pozwolenie na przyłącza mediów oraz pozwolenie na budowę.

 

Słowa kluczowe hale   konstrukcje stalowe   hale stalowe   magazynowe   logistyczne   produkcyjne   przemysłowe   prefabrykowane   produkcja   budowa hal   magazynów   stajni   stadnin   pomorskie   gdańsk   trójmiasto
Url http://www.rosmont.pl
Kategorie Budownictwo
Kraje Miasta Regiony > Gdańsk
Data wpisu Mar 7, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Jesteśmy jednym z największych importerów sklejki szalunkowej na rynek polski. Naszymi odbiorcami są zarówno duże firmy budowlane , jak również klienci indywidualni w kraju i za granicą. Importowana przez nas sklejka ,w której zastosowano najnowocześniejsze technologie ze stałym systemem kontroli jakości, znalazła uznanie klientów w wielu miejscach na świecie.
Kategoria:

Szeroki zakres usług budowlanych na terenie Lublina i okolic oferuje P.W. "Stachyra" Stanisław Stachyra. Naszą ofertę stanowi równanie terenu, wyburzenia i rozbiórki, transport oraz wywóz kontenerów. Dysponujemy własną kopalnię, dzięki której w korzystnych cenach możemy proponować piach podsypkowy, piach siany, piach do tynków, żwir, kruszywo i wiele innych materiałów niezbędnych podczas budowy. Obsługujemy firmy budowlane, przedsiębiorstwa oraz odbiorców detalicznych. W branży budowlanej funkcjonujemy od 1998 r. W stałej sprzedaży Mamy kruszywo budowlane tj. kliniec, tłuczeń czy grys. Zapraszamy!
Kategoria:

Przedsiębiorstwo stalowe-kominy.pl Proponuje klientom różnorodne produkty do odprowadzania spalin. W naszym asortymencie klienci odnajdą różnego rodzaju nasady do kominów, wkłady kominowe oraz kominy izolowane. Gwarantujemy świetną klasę każdych produktów, która możliwa jest do osiągnięcia dzięki starannemu doborowi surowców. Gwarantujemy sposobność wykonania artykułów zgodnych z personalnym zamówieniem kontrahenta. Oferujemy bezpłatne doradztwo przy wyborze produktów a także niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do rozmowy telefonicznej lub wysyłania maila.
Kategoria:

Kupując dom na pewno bierze się pod uwagę takie rzeczy jak lokalizacja domu, jego wygląd, położenie działki, wykończenie pomieszczeń i inne równie praktyczne zagadnienia. Na pewno ludzie chcący mieć swoją odskocznie od zgiełku miasta, wybierają często domy położone w niedalekiej odległości od miasta. Taką miejscowością jest Lesznowola, która jest nie tylko dogodnie logistycznie położona, ale również bardzo malowniczo, co zachęca i deweloperów, i nabywców domów do budowania, planowania i nabywania powierzchni mieszkalnej w takiej okolicy. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą Villa Lesznowola.
Kategoria:

Telmetal Sp. j. - w naszej ofercie sprzedaży paliwo ekologiczne Pellet (pelet), brykiety, żeliwo drogowe, włazy, wpusty uliczne i pokrywy betonowe. Proponujemy również otuliny izolacyjne, izolacje, kanalizacja, zawory, pp, polipropylen.

Witamy na stronie hurtowni TELMETAL Sp. j.


TELMETAL sp.j. działa na rynku instalacyjno-grzewczym od 1990r. Wysoka jakość sprzedawanych przez nas produktów i stale rozszerzany asortyment znajdują uznanie coraz większej rzeszy klientów co gwarantuje ciągły rozwój naszej firmy.
Dokładamy wszelkich starań aby dynamiczny rozwój szedł w parze z wysokim poziomem obsługi naszych klientów i stałym podnoszeniem kwalifikacji personelu.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl