Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23666
415
12
65737

Budoinf usługi budowlano-informatyczne


 
Opis Świadczymy usługi budowlane i informatyczne. Specjalizujemy się w budownictwie jednorodzinnym. Budujemy, remontujemy i wykańczamy wnętrza. Zajmujemy się tworzeniem stron WWW, wymianą poszczególnych podzespołów komputera, instalacją i reinstalacją systemów operacyjnych. Naszym najważniejszym celem jest zadowolenie klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Usługi wymagające dojazdu wykonujemy głównie na terenie miasta Bielsko-Biała i okolic.

 

Słowa kluczowe usługi   budowlane   informatyczne   remonty   budownictwo   informatyka   bielsko-biała   śląsk   firma   budowlana   informatyczna
Url http://www.budoinf.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Firmy wg branż > Firmy budowlane
Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Data wpisu Sep 28, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Przedsiębiorstwo budowlane, które oprócz wysokiego poziomu prac budowlanych, świadczy także administrację nieruchomości. Jako firma dynamiczna, nastawiona na nowoczesne technologie, oferuje wszystkim klientom nie samą klasę i solidność wykonania, lecz również pomoc na każdym etapie realizacji budowy. Jeżeli szukamy firmy, która spełni nasze marzenia o wybudowanym, pięknym domu, na stronie tej znajdziemy ją bez wątpienia. Zamieszczone są tu kluczowe informacje, zdjęcia projektów już zakończonych oraz dane do kontaktu.
Kategoria:

W firmie Dom+ oferujemy wam gotowe projekty domów. Wszak moglibyście powiedzieć, że jesteśmy jedną z setek tego typu firm na rynku, jednakże chcemy tu was czymś zaskoczyć. Co w związku z tym mamy wam do zaoferowania? Otóż nie tylko wielką liczbę gotowych projektów, ale także ich niską cenę. Poza tym zwróćmy tu uwagę na jeszcze jeden bardzo ważny czynnik. Przeglądając takie projekty domów jednorodzinnych w sieci, możesz to zrobić spokojnie i bez presji czasu. Skup się na każdym szczególe, bo w końcu wybierasz dom, w którym najprawdopodobniej spędzisz kilkadziesiąt najbliższych lat.
Kategoria:

Nasza firma zajmuje się budową i wynajmem hal namiotowych. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w budowie hal aluminiowych. W naszej ofercie znajdują się hale namiotowe, hale aluminiowe, hale łukowe, hale stalowe, hale TFS i wiele innych. Realizujemy również nadruki na plandekach, auto-zabudowy. Jesteśmy w stanie zbudować halę o nietypowych wymiarach.
Kategoria:

Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu propozycję przygotowaną przez Geneza International. Jesteśmy firmą handlowo-usługową znajdującą się w Nakle Śląskim. Specjalizujemy się w sprzedaży kotłów węglowych, filtrów wodnych, armatury do instalacji wodnych, klimatyzatorów, materiałów do lutowania oraz wideodomofonów. Ponadto posiadamy także pakuły lniane, pasty i taśmy uszczelniające oraz wykrywacze nieszczelności. Współpracujemy z dostawcami polskimi i zagranicznymi. Zapewniamy najwyższą jakość produktów, terminową dostawę i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do współpracy! Szczegóły na stronie internetowej.
Kategoria:

W Czarnocinie (woj. łódzkie) mieści się siedziba firmy FATWOOD, która specjalizująca się w produkcji blatów, parapetów oraz mebli z naturalnego drewna. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości surowców drzewnych krajowego pochodzenia (wyjątek stanowią gatunki egzotyczne). Doświadczenie i profesjonalizm pozwala nam spełniać wszystkie oczekiwania klientów. Chętnie realizujemy zamówienia nietypowe. Dbamy o najwyższą jakość usług oraz produktów. Zapewniamy terminową realizację każdego zamówienia i konkurencyjne ceny. Po więcej informacji na temat pełnej oferty zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl