Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22223
415
5
65290

budmetnocon.pl


 
Opis P.W. BUDMET Dariusz Nocoń, Adam Nocoń w Czeladzi zajmują się produkcją kotłów centralnego ogrzewania. Zapewniamy prekursorskie i ekonomiczne rozwiązania przemysłowe ukierunkowane na ekologię. Stąd ukierunkowani jesteśmy na rozwój kotłów pelletowych. Naszą specjalizacją są kotły na paliwa stałe tj. ekogroszek, węgiel, pellet. W ofercie dysponujemy też wysokiej jakości paliwa stałe, które można z powodzeniem używać do naszych kotłów. Zapraszamy do współpracy.

 

Słowa kluczowe Kocioł CO   Kotły CO   Kotły ekologiczne   Kotły na ekogroszek   Kotły na pellet   Kotły pelletowe   Kotły pelletowe z podajnikiem   Kotły z podajnikiem   Kotły z podajnikiem na ekogroszek   Malarnia proszkowa
Url http://www.budmetnocon.pl
Kategorie Budownictwo
Budownictwo > Ogrzewanie
Budownictwo > Docieplenia
Data wpisu May 15, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Ciekawostki na temat konstrukcji światowych inżynierów. Zobacz jak działają i wyglądają największe konstrukcje na świecie, zobacz jakie mają właściwości i do czego służą. Dźwigi, maszyny budowlane, ekstremalne konstrukcje światowych inżynierów. Jak to działa, z czego zostało zbudowane - serwis ekstremalnekonstrukcje.net dostarczy Ci odpowiedzi na wszystkie te pytania. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria:

Szukasz firmy która zaprojektuje instalacje HVAC w budynku specjalistycznego przeznaczenia? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy TDEC. Nasza firma świadczy usługi projektowe z zakresu branży sanitarnej już ponad od 13 lat. Każdy zlecony nam projekt traktowany jest indywidualnie z uwzględnieniem międzynarodowych norm, a nasi specjaliści są do dyspozycji naszych klientów na każdym etapie projektowania. W przypadku zainteresowania ofertą naszej firmy bądź dodatkowych pytań, zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu z naszymi wysoko wykwalifikowanymi pracownikami.
Kategoria:

Aktualnie mnóstwo osób pracuje jako dekarz. Dekarz to osoba, która zajmuje się takimi rzeczami jak pokrycia dachowe i konstrukcje. Bezsprzecznie każdy kto potrzebuje wymienić czy też naprawić swój dach nie będzie miał problemu ze znalezieniem dekarza oraz firmy oferującej usługi dekarskie. Dobrym pomysłem jest skorzystanie z Internetu, bowiem to właśnie tam ogłaszają się współcześnie wszelkie firmy, a wśród nich można odnaleźć też naszą ofertę.
Kategoria:

Każdy profesjonalista wie, jak ważne jest, by narzędzia, których używa, były sprawdzone i dobrej jakości. Świetna wiertarka i przecinarka, narzędzia malarskie i glazurnicze, farby do ścian, lakiery i pędzle to tylko niektóre z rzeczy potrzebnych ekipie remontującej mieszkanie lub budującej dom. Wszelkie potrzebne artykuły budowlane znajdziesz w markecie Bricoman. Eksperci pracujący w tej firmie udzielą Ci fachowych porad i pomogą w wyborze najlepszego towaru. Wychodząc naprzeciw potrzeb swoich klientów firma może udostępnić każdemu dogodny kredyt. Bricoman cieszy się dobrą opinią i zdobył rzesze zaufanych klientów, należy także do grupy Adeo, która znajduje się wśród liderów dostawców artykułów budowlanych.
Kategoria:

Dziedziną działalności zlokalizowanej w Tarnowie firmy produkcyjno-handlowej BAN-KOR-BET jest sporządzanie najwyższej jakości betonu i zapraw cementowych. Wieloletnie doświadczenie na rynku oraz wysoko wykwalifikowana brygada specjalistów zezwalają nam na fabrykację odpornych półproduktów, z możliwością dodatkowego wzbogacenia ich specjalistycznymi domieszkami. Beton, który rozpowszechniamy, dostępny jest w 60. najróżniejszych odmianach, też ze składnikami opóźniającymi albo przyspieszającymi wiązanie, albo też w odmianie betonu zbrojonego służącego do sporządzania posadzek przemysłowych. Więcej informacji o firmie razem ze specyfikacją dostarczanych wyrobów zawiera strona www.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl