Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22079
415
2
65183

budmetnocon.pl


 
Opis P.W. BUDMET Dariusz Nocoń, Adam Nocoń w Czeladzi zajmują się produkcją kotłów centralnego ogrzewania. Zapewniamy prekursorskie i ekonomiczne rozwiązania przemysłowe ukierunkowane na ekologię. Stąd ukierunkowani jesteśmy na rozwój kotłów pelletowych. Naszą specjalizacją są kotły na paliwa stałe tj. ekogroszek, węgiel, pellet. W ofercie dysponujemy też wysokiej jakości paliwa stałe, które można z powodzeniem używać do naszych kotłów. Zapraszamy do współpracy.

 

Słowa kluczowe Kocioł CO   Kotły CO   Kotły ekologiczne   Kotły na ekogroszek   Kotły na pellet   Kotły pelletowe   Kotły pelletowe z podajnikiem   Kotły z podajnikiem   Kotły z podajnikiem na ekogroszek   Malarnia proszkowa
Url http://www.budmetnocon.pl
Kategorie Budownictwo
Budownictwo > Ogrzewanie
Budownictwo > Docieplenia
Data wpisu May 15, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
IzoSerwis to fachowa jednostka specjalizująca się w izolacjach termicznych i pracach antykorozyjnych. Nasza siedziba zawiera się w rejonie województwa wielkopolskiego. Jesteśmy dla Państwa od 2007 roku. Na swoją pozycję na rynku zapracowaliśmy nie tylko najlepszą jakością przeprowadzanych przez nas usług, ale także przykładnym i uczciwym podejściem do każdego konsumenta. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz terminową adaptację wszystkich zleceń. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego czy też elektronicznego. Dla uzyskania większej ilości informacji inwitujemy do zapoznania się ze szczegółami naszej strony internetowej.
Kategoria:

Firma specjalizuje się w budowie lodowisk. Oferuje lodowiska mobilne (aluminiowe, jak również z tworzyw sztucznych), lodowiska stałe, tory lodowe, systemy mrożenia skoczni narciarskich, bandy, siatki. Firma zapewnia gwarancję i serwis na dostarczone produkty, a także serwis pogwarancyjny. OiMUdCS posiada w dorobku ponad sto lodowisk. Firmę cechuje wysoka jakość dostarczanych usług oraz towarów- stosuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które spełniają najwyższe normy jakości.
Kategoria:

Poznań jest dość dużym miastem, dlatego działa tam też dużo bardzo różnych firm oferujących różnorodne usługi. Możliwy jest tam na przykład wynajem kontenerów Poznań. Są to kontenery, które zazwyczaj mają dość różne przeznaczenie. Można do nich wkładać przykładowo gruz, liście, śnieg lub tez odmienne śmieci. Najbardziej nietypowe są kontenery na gruz Poznań, bo one są dosyć duże, dzięki czemu można mieścić do nich spore ilości gruzu. Tego typu firmy dadzą radę tak samo wykonać zlecenia, zatytułowane: gruz Poznań. Wtedy trzeba ten gruz przemieścić z jednego punktu na drugie i dla firmy zajmującej się tym na stałe z pewnością to nie stanowi trudu.
Kategoria:

Jak powszechnie wiadomo, dach jest jedną z ozdób wielu domów. Widać go z daleka, poza funkcją zakrycia domu, trzymania ciepła, dach jest wizytówką naszego domu. Co z tego że dom jest pięknie wykończony, pomalowany bądź odnowiony skoro dach jest zaniedbany? Jak wiadomo dach chroni nasz dom przed deszczem, śniegiem, wiatrem, sadzą. Niestety sam jest podatny na zabrudzenia. Osadzający się dym z kominów, brudny śnieg, kwaśny deszcz, grad i wiele innych czynników ma wpływ na wygląd naszego dachu. I wtedy właśnie gdy patrzysz w górę, gdy stwierdzasz, że twój dach wygląda okropnie i czas to zmienić, sięgasz do kieszeni, wyciągasz telefon i dzwonisz pod numer naszej firmy. My jako profesjonalna firma zadbamy by twój dach po naszym myciu wyglądał jak nowy. Mycie dachów to główny cel naszej firmy, nie jesteśmy firmą która oferuje wiele różnych usług naraz, temu masz pewność, że nie jesteśmy od wszystkiego i niczego i nasza oferta jest tą jedyną, która pozwoli Ci na nowo być dumnym ze swojego dachu.
Kategoria:

Jesteśmy firmą działającą od 1994 r. Przez ten czas wypracowaliśmy nie tylko wysoką kulturę obsługi klientów, ale przede wszystkim nieustannie poszeżamy zakres swoich usług oraz ich jakość. Specjalizujemy się przede wszystkim w sprzedaży nieruchomości z pierwszego rynku. Cechują się one wysokim standardem wykonania, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że korzystając z naszych usług, korzystają z jednej z najlepszych ofert mieszkań na rynku rzeszowskim.
Oprócz tego prowadzimy pośrednictwo w sprzedaży, wynajmie, kupnie takich nieruchomości jak mieszkania, domy, powierzchnie biurowe i inne. Na każdym etapie inwestycji, niezależnie od jej charakteru, prowadzimy doradztwo z zakresu rynku nieruchomości, jak również oferujemy wyceny nieruchomości, pośrednictwo kredytowe w ubezpieczeniach. Dokonujemy wycen nieruchomości oraz pełnimy nadzór budowlany.
Oferujemy najlepsze na rynku podkarpackim nieruchomości, które spełniają nawet największe oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl