Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20286
415
3
64830

Budmet- producent kotłów


 
Opis Firma P.W. BUDMET to przedsiębiorstwo prywatne, działające od 1983r. Firma oferuje szeroki zakres urządzeń grzewczych na węgiel lub pellet. Oferta obejmuje również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wśród oferowanego asortymentu znajdują się także produkty posiadające „Klasę 5”- posiadające jedne z najbardziej restrykcyjnych norm w zakresie emisji i sprawności. Oferta zawiera również: piece CO i na ekogroszek oraz kotły na ekogroszek.

 

Słowa kluczowe kotły na pellet   piec na ekogroszek z podajnikiem   piece co na pellet   piec z podajnikiem na ekogroszek   producent kotłów   producent kotłów co   piec na pellet z podajnikiem   piec na ekogroszek z podajnikiem cena   kocioł na ekogroszek z podajnikiem   kotły
Url http://budmetnocon.pl/
Kategorie Firmy wg branż
Firmy wg branż > Maszyny
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Data wpisu Oct 10, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Pracownia Reklamy Plastica z Piaseczna proponuje rozmaitego rodzaju reklamy wizualne. Działa na rynku od 1990 roku dzięki czemu posiada duże doświadczenie w profesjonalnej obsłudze kontrahentów. Do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie i z stosowną uwagą dzięki czemu posiada wielu usatysfakcjonowanych ze współpracy odbiorców oraz długa listę przychylnych opinii. Kompleksowe usługi obejmują doradztwo, projektowanie, wykonanie i montaż, a to wszystko w niezwykle atrakcyjnych cenach. Głównym celem dla Pracowni Plastica jest satysfakcja klienta, dlatego nieustannie się rozwija i inwestuje w nowoczesne technologie. Więcej szczegółów na stronie:
Kategoria:

Jeśli chcesz mieć do czynienia z doświadczoną ekipą, która regularnie będzie od Ciebie odbierać śmieci, to daj nam znać. Omówimy warunki współpracy i zaoferujemy Ci wywóz odpadów w Warszawie w bardzo atrakcyjnych cenach. Jesteśmy zgraną ekipą, rozumiemy się bez słów i do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Możemy Ci zaproponować wywóz gałęzi, szamba i innych płynnych nieczystości.
Kategoria:

Zapraszamy do zapoznania się z rozbudowaną propozycją przedsiębiorstwa Tax-Haven. Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Piastowie, a filie w Grodzisku Mazowieckim oraz Łomiankach. Oferujemy współpracę w ramach prowadzenia pełnej i uproszczonej księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej. Gwarantujemy co więcej rzetelną pomoc w wyborze polis ubezpieczeniowych (majątkowych, na życie, komunikacyjnych, funduszy inwestycyjnych) oraz kredytów. Doradzamy w ramach prawa pracy, albowiem współpracujemy z prawnikami. Organizujemy także profesjonalne szkolenia dla pracowników z zakresu pierwszej pomocy, BHP oraz ochrony przeciwpożarowej. Staramy się wystąpić z propozycją rozwiązania, jakie zagwarantują bezpieczny oraz dynamiczny rozwój firmy, spółki, czy działalności gospodarczej prowadzonej przez osoby fizyczne. Na stronie internetowej zostało zamieszczone więcej wiadomości.
Kategoria:

Jesteśmy dzisiaj jednym z największych w Polsce producentem białych etykiet samoprzylepnych na roli. Oferujemy Państwu etykiety termotransferowe i termiczne, etykiety foliowe, tabliczki znamionowe, etykiety gwarancyjne, oraz pełno kolorowe etykiety samoprzylepne.
Posiadamy bogaty park maszynowy do konfekcjonowania taśm termotransferowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie wytworzyć taśmy zgodnie z Państwa oczekiwaniami i potrzebami.
Rzetelność, profesjonalizm, terminowość, a także dbałość o jakość produktów i obsługi naszych Klientów oraz nowoczesne podejście do ich potrzeb, to najważniejsze atuty naszej firmy.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Flostar specjalizuje się w oferowaniu czynności czyszczących. Obsługujemy głównie obszar Śląska, ale przyjmujemy zlecenia od klientów z całej Polski. Mamy doświadczenie w sprzątaniu budynków wielkopowierzchniowych. Gwarantujemy świetną klasę wszystkich proponowanych usług. Personalnie dostosowujemy ofertę do oczekiwań każdego klienta. Wykorzystujemy świetne urządzenia do czyszczenia. Stosujemy tylko środki czystości pochodzące od renomowanych producentów. Dzięki temu możemy zagwarantować zadowolenie z usług dla każdego klienta.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl