Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20214
415
2
64798

BTJE WOLNY KRZYSZTOF zasiłek rodzinny z austrii


 
Opis Tax Return to firma mająca swoją siedzibę w Raciborzu. funkcjonuje w branży finansowej, a szczególnie w usługach socjalnych i podatkowych. Zatrudnia kadrę właściwie wykształconych fachowców, jacy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz bardzo dobrze władają językami obcymi. Dzięki temu może oferować wszystkim najwyższy poziom usług oraz bezpieczeństwo danych oraz dyskrecję. Specjalizacją firmy Tax Return jest odzyskiwanie nadpłaconego podatku dochodowego z Austrii lub Niemiec oraz prowadzenie spraw dotyczących zasiłku rodzinnego z tych krajów. Firma wykonuje również tłumaczenia przysięgłe z języka niemieckiego. Dowiedz się więcej na witrynie internetowej Tax Return.

 

Słowa kluczowe tłumaczenia z j.niemieckiego   zwrot podatku z niemiec   zwrot podatku   zasiłek rodzinny z niemiec
Url http://zwrotpodatku.edu.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Data wpisu Feb 3, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Szukasz biura rachunkowego dla firmy z Łodzi i okolic? Firma HAH oferuje pełen zakres usług księgowych, rozliczenia PIT, VAT, KPiR, pełną księgowość dla firm oraz osób prywatnych. Biuro rachunkowe HAH istnieje na rynku od wielu lat i w tym czasie wyrobiło sobie dobrą opinię wśród wielu klientów. Jeśli nie wierzysz to zawsze możesz sprawdzić to w wyszukiwarce! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych i rachunkowych.
Kategoria:

Witam serdecznie na stronie biura rachunkowego Rachuba, mieszczącego się w Kielcach. Biuro prowadzi Ewa Lipińska. Naszą branżą jest całkowita obsługa księgowa i podatkowa kierowana fachowo, na najwyższym poziomie. Stale dokładnie i wyznaczonym terminie realizujemy otrzymane zobowiązania. Pracujemy dla spółek komandytowych, cywilnych, jawnych, spółek akcyjnych i spółek z o.o., S.A. oraz klientów indywidualnych. Podejmujemy się wykonania różnorodnych rozliczeń. Sporządzamy odpisy, zaświadczenia i wnioski kredytowe oraz leasingowe, co więcej pomagamy dobrać rodzaj księgowania. Zajmujemy się rejestracją firm. Zawsze sumiennie i wyznaczonym terminie wykonujemy przyjęte zobowiązania. Współpracujemy z mieszkańcami Kielc oraz całego województwa świętokrzyskiego. Więcej o ofercie mieści się na witrynie internetowej.
Kategoria:

Biegłe biuro rachunkowe oferujące systemowe usługi dla osób posiadających własne firmy. Trudnimy się obsługą zarówno mniejszych biznesów i osób na własną rękę przewodzących działalność, jak i większych firm. Także świadczymy obsługę wspólnot mieszkaniowych, zarządców i administratorów. Dla każdego interesanta szykujemy podmiotową obsługę, żeby mogli oni cieszyć się z całkowitego komfortu w kwestii oficjalnej postępowania firmy. Trudnimy się miedzy innymi księgowością i podatkami, prowadzimy księgi handlowe, ewidencję ryczałtową, księgi handlowe. Tworzymy dokumentację taką jak deklaracje podatkowe, analizy finansowe, bilanse. Nasza działalność dotyczy także kadr i płac – prowadzimy akta pracowników, sporządzamy umowy, deklaracje, rozliczenia. Nadto pomagamy w selekcji typu opodatkowania, konstytuowaniu firmy, a dla klientów prywatnych rozliczamy PIT-y. Zaręczamy przyciągające ceny, pełen profesjonalizm w działaniu i satysfakcję z naszych usług. Zachęcamy do wejścia na naszą witrynę!
Kategoria:

Płacisz za wysokie podatki? Dręczą Cię koszmary o kontrolach skarbowych w Twojej firmie? Jeżeli tak to nasza oferta jest przeznaczona właśnie dla Ciebie. Biuro Rachunkowe w Rzeszowie - Ksiegowy24.eu oferuje usługi księgowe, podatkowe i doradcze, prowadzenie księgowości, rachunkowości, obsługę kadr, płac i ZUS. Kompleksowo pomagamy w zakładaniu firmy. Oferujemy Klientom stały dostęp do danych księgowych on-line przez Internet. Doradzamy w zakresie finansowania działalności gospodarczej oraz w wyborze podatkowo najbardziej opłacalnej dla Klienta, formy opodatkowania. Pomagamy w uzyskaniu dotacji. Dla wygody naszych Klientów Biuro Rachunkowe Ksiegowy24.eu w Rzeszowie wykonuje również inne czynności powiązane z obsługą księgową. Są to w szczególności: wirtualny adres oraz obsługa rozrachunków i płatności Klienta. Usługa: adres dla firm polega na rejestracji działalności Klienta pod adresem naszego biura oraz obsługa korespondencji. Ponadto doradzamy również naszym klientom w wyborze najlepszego oprogramowania biznesowego i zajmujemy się jego wdrożeniem.
Kategoria:

Biuro Rachunkowe AKONTO sc oferuje kompleksową obsługę w zakresie: rachunkowość i księgowość firm. Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów, księgi rachunkowe. Obsługujemy firmy rozliczające się ryczałtem ewidencjonowanym. Prowadzimy również płace i kadry w tym rozliczenia z ZUS. Odbieramy dokumenty od klientów jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach 8-20.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl