Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25648
415
9
66343

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Prawo Społeczeństwo > Notariusz

Wpisy
Sortowanie :
Kancelaria Notarialna Adamiła Czyniewska, Wojciech Czyniewski znajduje się we Wrocławiu. Zakres czynności notarialnych reguluje art. 79 ustawy z 14 lutego 1991 roku prawo o notariacie. Kancelaria: sporządza akty notarialne, przygotowuje akty poświadczenia dziedziczenia, sporządza poświadczenia, doręcza oświadczenia, spisuje protokoły, sporządza protesty weksli i czeków, przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe, sporządza wpisy, odpisy i wyciągi dokumentów i wykonuje inne czynności prawne, wynikające z odrębnych przepisów oraz wiele innych. Pełna oferta opublikowana jest na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 6, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Notariusz Szymon Krzyszczuk prowadzi Kancelarię Notarialną w Śródmieściu Warszawy – przy ulicy Mokotowskiej 60 lok. 24 w pobliżu Placu Trzech Krzyży wraz z uprawnieniami tłumacza przysięgłego języka angielskiego.

W Kancelarii jak również na naszej stronie internetowej uzyskają Państwo wyczerpujące informacje w zakresie dokumentów i danych niezbędnych do dokonania czynności notarialnych, cennik czyli wysokości taksy notarialnej, jak również wysokości podatków i opłat, których obowiązek pobrania spoczywa na notariuszu.

Tani, dobry i kompetentny notariusz to prawdziwy skarb przy załatwianiu złożonych ale też i prostych czynności notarialnych (testament, spadek, pełnomocnictwo, protokoły zgromadzenia wspólników i walnych zgromadzeń akcjonariuszy, protesty weksli i czeków, sprzedaż nieruchomości, umowy deweloperskie, zgoda na wyjazd dziecka za granicę, sporządzanie umów spółek).
Kategorie:

Data dodania: May 27, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria notarialna w Gliwicach rozpoczęła swoją aktywność w 1996 roku jako kancelaria jednoosobowa, a w 2000 roku została przekształcona w spółkę cywilną. Notariusz to osoba zaufania publicznego, a czynności przez niego poczynione mają charakter dokumentu urzędowego. Pośród czynności wykonywanych przez kancelarię Joanny Warzechy i Justyny Drewko jest rejestrowanie protokołów, przyjmowanie na przechowanie pieniędzy, dokumentów i papierów wartościowych. To też zawieranie małżeńskich umów majątkowych, w tym intercyzy, wyłączenia wspólności ustawowej oraz ustanawiania rozdzielności majątkowej z wyrównaniem dorobków. By poznać szczegóły, wejdź na stronę.
Kategorie:

Data dodania: Feb 6, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Poszukujesz notariusza w Rybniku? Prezentujemy Kancelarię Notarialną Adam Grzybczyk, Katarzyna Jonderko - notariusze Spółka Partnerska. Przy realizowaniu czynności notarialnych notariusz czuwa nad należytym zabezpieczeniem praw i sprawiedliwych interesów Stron oraz innych osób, dla których czynność ta może powodować skutki prawne. Czynności notarialnych notariusz dokonuje w kancelarii notarialnej. Może być dokonana także w innym miejscu, jeśli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym uzgodnieniu realizacja czynności notarialnych, może nastąpić także w innych dniach oraz godzinach. Więcej na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 21, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Krakowska kancelaria notarialna prowadzona przez Magdalenę Chlandę dostarcza najwyższej jakości usługi notarialne. Przygotowujemy akty notarialne, dokonujemy otwarcia i ogłoszenia testamentów, wydajemy akty potwierdzające nabycie spadku, wykonujemy odpisy, wpisy i wyciągi dokumentów. Nasze działania są jedynymi, które zatwierdzają kompatybilność podejmowanych przez naszych klientów czynności z aktualnym w Polsce prawem. Nasze działania to nie tylko stosowanie bezlitosnych przepisów. Staramy się, aby aura w naszej kancelarii służyła tworzeniu wielopłaszczyznowych związków z klientami szukającymi naszego wsparcia i pomocy. Pomaga nam to akuratnie zinterpretować ich oczekiwania oraz potrzeby, a tym samym - dostarczyć najbardziej odpowiadające im rozwiązanie. Drobiazgowe informacje na temat naszej oferty oraz kilka użytecznych informacji odnaleźć można stronie:
Kategorie:

Data dodania: Dec 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Notarialna Barbara Jeziorska przy dopełnianiu czynności notarialnych jest zobowiązana pilnować nad właściwym zabezpieczeniem praw osobistych i majątkowych i słusznych interesów stron, a też innych osób, dla jakich czynność przewodzona poprzez notariusza zdołałaby sprawić skutki prawne lub nadszarpnąć jakiekolwiek dobra osobiste. Jeżeli istnieje ewentualność naruszenia praw, to Notariusz ma zobowiązanie porzucania czynności i udzielania stronom niezbędnych wyjaśnień dotyczących dokonywanej czynności notarialnej, a dodatkowo poinformować o sposobności i trybie zaskarżenia pracy notariusza. Na stronie kancelarii opisano pełen obszar czynności.
Kategorie:

Data dodania: Dec 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Notarialna. B. Kuczyńska, P. Kuczyński, W. Młynarski. Notariusze Sp.P. piastują czynności notarialne wynikające z bieżących potrzeb kontrahentów na terenie Grodziska Mazowieckiego. Wobec dopełnianiu czynności notarialnych notariusze są zobowiązani czuwać nad odpowiednim zabezpieczeniem praw i słusznych interesów osób oraz innych stron, dla jakich działanie zdoła rodzić skutki ustawodawcze. Notariusz ma obowiązek udzielania osobom niezbędnych wytłumaczeń dotyczących realizowanej czynności notarialnej. Notariusz B. Kuczyńska, P. Kuczyński, W. Młynarski są osobami zaufania wszechstronnego. Przedstawienie działalności notarialnej kancelarii pod adresem WWW.
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W Krakowie znajduje się Kancelaria Notarialna Notariusza Romany Gruskoś, jaka zaprasza wszystkich do zapoznania się z jej działalnością. Kancelaria Notarialna prowadzona jest przez doświadczonego notariusza a dodatkowo w Kancelarii znajduje się asesor notarialny, aplikanci notarialni i pracownik kancelaryjny. Wykwalifikowane i rzetelne osoby służą profesjonalną pomocą dla klientów. Przy sporządzaniu szeregu czynności notarialnych, jakich szczegółowy katalog wymienia ustawa Prawo o Notariacie, Notariusz Romana Gruskoś stoi na straży ich prawidłowości, zgodności z prawem a także zapewnieniu poszanowania i zabezpieczenia interesów wszystkich stron dokonywanych czynności. Zapraszamy na stronę:
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Notarialna Jankiewicz & Tylek mieści się w Krakowie. Przyjmujemy petentów z województwa małopolskiego a także całej Polski. Dokonujemy czynności notarialnych na miejscu w siedzibie kancelarii oraz, jeśli pojawi się taka potrzeba, również w innym miejscu. Pracujemy od poniedziałku do piątku, pięć dni w tygodniu. Na żądanie kontrahenta istnieje szansa zorganizowania spotkania również w sobotę jak i inny termin rekomendowany przez stronę zainteresowaną. Nasi notariusze zajmują się przygotowywaniem wszelkich aktów notarialnych czy protestów weksli i czeków a także wszelkich innych czynności wynikających z odmiennych przepisów. Więcej o pracy naszej kancelarii na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prezentujemy kancelarię notarialną Anny Karczewskiej - krakowską jednostkę specjalizującą się w obsłudze notarialnej klientów indywidualnych i biznesowych. Zakres wykonywanych czynności obejmuje przygotowywanie aktów notarialnych, takich jak umowy sprzedaży, darowizny, dożywocia, majątkowe małżeńskie, przedwstępne, czy testamentowe, a także aktów poświadczania dziedziczenia, protestów weksli i czeków, protokołów oraz wielu innych dokumentów. Placówka gwarantuje wszystkim kontrahentom pełen profesjonalizm oraz sumienną obsługę. Wszystkich, którzy chcieliby poznać więcej informacji na temat działania kancelarii notarialnej Anny Karczewskiej, zapraszamy na stronę internetową
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl