Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25636
415
8
66338

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Archiwizacja

Wpisy
Sortowanie :
Kompleksowe usługi przechowywania i zarządzania dokumentacją. Archiwizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, brakowanie dokumentów, bezpieczne niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów. Wybierając Archi-Zet wybierasz najlepszych specjalistów w branży i firmę z wieloletnim doświadczeniem. Od dziś to My w kompleksowy i profesjonalny sposób zajmiemy się Twoimi dokumentami, dzięki czemu Ty poświęcisz cenny czas na rozwój firmy!
Kategorie:

Data dodania: Sep 6, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

SYSTEM Iwona Łupij to sprawdzony partner w archiwizacji dokumentów. Wiele lat doświadczeń w branży oraz setki podpisanych umów z klientami owocują olbrzymim doświadczeniem oraz możliwością zaproponowania każdej firmie odpowiedniego sposobu archiwizacji. Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami od Archiwizacji do Zniszczenia dokumentów. Przedstawiciel naszej firmy przyjedzie do Państwa i bezpłatnie wyceni koszt usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.
Kategorie:

Data dodania: Apr 17, 2013 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

SAP jest zarówno największą w Polsce organizacją działająca na rzecz rozwoju archiwistyki, jak i najstarszą oraz najbardziej profesjonalną polską firmą świadczącą wyspecjalizowane usługi archiwalne. Stowarzyszenie zrzesza najwybitniejszych polskich archiwistów i jako jedyna firma w Polsce oferuje pełny zakres usług. Na terenie całego kraju działa aż 27 oddziałów SAP. Z usług Stowarzyszenia korzystają zarówno największe firmy prywatne, jak i najważniejsze instytucje państwowe: ministerstwa, Najwyższa Izba Kontroli, urzędy wojewódzkie, izby i urzędy skarbowe, wielkie banki oraz fundusze emerytalne itp.
Kategorie:

Data dodania: Feb 5, 2010 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl