Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25665
415
9
66354

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Kultura Sztuka > Antyki i kolekcje

Wpisy
Sortowanie :
Numizmatyka to nasze hobby - interesują nas wszystkie monety. Kraków jest miejscem naszej działalności, a dokładnie ul. Floriańska 40, gdzie serdecznie zapraszamy. W naszym salonie numizmatycznym mogą Państwo sprawdzić ile kosztują monety kolekcjonerskie Kraków. Przychodząc do nas, macie Państwo gwarancję, że podejdziemy profesjonalnie do wyceny monet. Prowadzimy również skup monet Kraków. Cieszymy się doskonałą renomą wśród osób zainteresowanych numizmatyką. W stałej ofercie posiadamy monety złote Kraków, a wiele z nich ma ogromną wartość kolekcjonerską. Najlepsza numizmatyka Kraków to my! Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Jul 15, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jako pracownia artystyczna kładziemy największy nacisk na niepowtarzalność i kreatywność w pracy. Chcemy aby nasze dzieła były jednocześnie unikalne i ponadczasowe, a dzięki wykorzystywaniu materiałów pochodzących z najlepszych, światowych źródeł (jesteśmy członkami wielu międzynarodowych stowarzyszeń, dzięki czemu mamy dostęp do zamkniętych źródeł dostawców listw ramiarskich oraz akcesoriów). W nasze ramy oprawiamy wszelkiego rodzaju obrazy oraz dzieła sztuki, zajmujemy się również oprawą luster i ramiarstwem obiektów przestrzennych (tworzymy ramy, które pełnią funkcję gablot/ekspozycji pamiątek, przedmiotów codziennego użytku, etc.).
Kategorie:

Data dodania: Jan 15, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zachęcamy do podjęcia kooperacji z Małopolskim Centrum Numizmatycznym. Siedziba centrum zawiera się w województwie małopolskim. Skupujemy wszelkie monety polskie, zagraniczne, antyczne i złoto czy srebro. W wypadku dużych kolekcji, po wcześniejszej wycenie odbieramy je osobiście. Z kolei pojedyncze egzemplarze szacujemy telefonicznie albo przy użyciu wiadomości e-mail. Ponadto współdziałamy z kompetentną firmą grandingową pośredniczącą w czasie przyjmowania monet do gradingu. Osobom korzystającym z naszych usług gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Gwarantujemy realizacje zleceń w określonym uprzednio terminie. Więcej na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 26, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

My Poland to odpowiednie miejsce dla miłośników malowniczych, rustykalnych dzieł sztuki. Znajdą tu Państwo oryginalne i niespotykane hafty polskie, a także własnoręcznie robione dekoracje i zdobienia. Niepowtarzalny dorobek narodowy np. wycinanka łowicka, jak również koronki koniakowskie czy obrusy haftowane to odpowiedni prezent nie tylko dla rodziny i znajomych odwiedzających nas zza granicy ale wszystkich potrafiących docenić rękodzieło artystyczne w dowolnej formie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu, która bez wątpienia uatrakcyjni każde wnętrze i zadowoli gusta najbardziej wymagających klientów.
Kategorie:

Data dodania: Jul 12, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteśmy agencją reklamową, nasz dział Akwa Antykwariat to niczym wydawnictwo artystyczne, które zajmuje się Książką. Książka jest uniwersalnym upminkiem sprawdzającym się przy każdej okazji. Żadne inne działo stworzone przez człowieka nie przeżyje książki, takiej książki która przez diesiątki lat przypominać będzie darczyńce. Dodatkowym atutem jest fakt, iż jej wartość systematycznie, z biegiem czasu wzrasta. Książka w artystycznej oprawie wykonanej ze skóry naturalnej, staje się nietuzinkowym, gustownym i niezapomnianym upominkiem. Każdy obdarowany doceni zarówno walory estatyczne jak i wartość antykwaryczną takiego podarunku.
Kategorie:

Data dodania: Apr 18, 2011 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strona dyplomowanego konserwatora dzieł sztuki Joanny Pieczykolan-Miziura, zajmujacego się konserwacją i restauracją obrazów olejnych, akrylowych na podłóżu płóciennym i drewnianym, konserwacją rzeźby polichromowanej i pozłacanej, konserwacja ram pozłacanych.Wykonuje kopie obrazów malarstwa dawnego i współczesnego na zamówienie oraz własne obrazy pozłacane. Więcej informacji na stronie www.konserwacjadzielsztuki.eu
Kategorie:

Data dodania: Apr 6, 2010 Wejść: 5 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Historia firmy wpisana jest w historie polskiej sztuki użytkowej dwudziestolecia międzywojennego i stanowi przykład rozwoju meblarstwa artystycznego w wolnej Polsce.Działalność Artystycznej Wytwórni Mebli w 1917r jak i aktualne zainteresowanie firmy-Kudelski stylem Art Deco wyraża sentyment, uznanie i fascynacje.Prezentowane eksponaty wyróżnia nowatorski projekt-wysoka jakość użytych materiałów jak również wysoki poziom artystyczny wykonania.
Kategorie:

Data dodania: Nov 20, 2009 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W sklepie Artystyczne Prezenty znajdą Państwo bogatą ofertę wyrobów o charakterze artystycznym, wykonanych w naszej pracowni Wyroby Artystyczne Andrzej Stępkowski. Będziemy również starali się poszerzać ofertę o dzieła innych wyłącznie polskich Twórców. Sprawdzą się one doskonale jako elegancki i oryginalny prezent na szczególne okazje, takie jak :śluby, imieniny, urodziny, ważne rocznice jak również prezenty firmowe.

Zapraszamy na zakupy Osoby nie akceptujące zalewającej nasz rynek tandety z Chin i doceniające prawdziwą polską sztukę rękodzielniczą
Kategorie:

Data dodania: Oct 19, 2009 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Galeria Stary Świat powstała
w 2001 roku.
Działalność prowadzimy w zabytkowych budynkach przemysłowych we Włocławku na powierzchni około 800m2.
Szczycimy się jednym z największych
w Polsce zbiorem antyków. Nasza oferta: Meble (kredensy, biurka, łóżka, szafki), malarstwo (olej, akwarele), porcelana i ceramika (talerze, donice, wazony,figurki), fajans włocławski, antykwariat, przedmioty kolekcjonerskie.
Kategorie:

Data dodania: Sep 4, 2009 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Internetowy antykwariat to nowoczesny sposób komunikowania się sprzedających i kupujących. Dzięki możliwościom jakie udostępnia nasz antykwariat, kupujący i sprzedający mogą skontaktować się bezpośrednio ze sobą i negocjować korzystne ceny bez pośredników. Opublikuj swoje ogłoszenie bądź sprawdź jakie znajdziesz oferty w działach: Antyki, Książki, Czasopisma, Malarstwo, Meble, Porcelana, Grafika, Literatura, Komiksy, Biżuteria, Zdjęcia, Ceramika, Oświetlenie, Poezja, Platery, Rzeźba, Srebra, Szkło, Zegary.
Kategorie:

Data dodania: Jul 12, 2009 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl