Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25673
415
11
66357

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Internet > Darmowe aliasy

Wpisy
Sortowanie :
Na stronie najciekawsze tapety na pulpit, animacje i wideo. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem różnorodnych tapet w wielu atrakcyjnych tematykach. Na stronie można także znaleźć ciekawe i zabawne pliki wideo. Każdy z użytkowników może zalogować się w serwisie i dodawać własne multimedia. Zapraszamy do zaznania pełnej rozrywki i dobrego humoru.
Kategorie:

Data dodania: Oct 18, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Od jakiegoś czasu w Internecie można zaobserwować tak zwane skrócone linki. Nasz portal short4u.pl umożliwi Wam wygenerowanie takiego skróconego linku. Dlaczego warto skracać swoje linki? W wielu przypadkach link, który chcecie wrzucić jest zbyt długi i nie mieści się na przykład w opisach na gg, czy w sygnaturze jakiegoś forum. Skrócony link zawsze się zmieści. Kolejną zaletą takiego linku jest to, że jest on prosty do zapamiętania.
Jak można wygenerować skrócony link? To bardzo proste. Wklej oryginalny link w okno na naszej stronie i kliknij przycisk Skróć – to wszystko. Prawda, że bardzo proste?
Teraz sam możesz zobaczyć jak to działa. To nic trudnego. Skracaj swoje linki!
Kategorie:

Data dodania: Jul 18, 2011 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strona internetowa, z której można dowiedzieć się wszystkiego o hostingu. Niestronnicza ocena i porównanie rodzajów hostingu oraz jego dostawców. Objaśniona jest też terminologia dotycząca hostingu, tak, aby każdy wiedział, co kryje się za pojęciami takimi jak: catch-all, antyspam, PHP, ASP, JSP, SSH, SSL, Cron, transfer danych w odniesieniu do hostingu.
Kategorie:

Data dodania: Nov 26, 2010 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Denerwuje Cie zbyt skomplikowany adres Twojej strony ktory jest trudny do zapamietania? Ten serwis jest dla Ciebie. Darmowe aliasy dla Twojej strony www w domenach zajrzyj.net oraz wariat.info. Latwy do zapamietania adres dla Twojej strony ktory pozwoli ja szybko wypromowac. Nie wyswietlamy reklam na stronach. Zaloz konto za darmo!
Kategorie:

Data dodania: Jan 11, 2009 Wejść: 9 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szybka rejestracja Twojego Aliasu - Rejestracja twojego konta zajmie dosłownie 1 min.
Głęboki aliasing - Możliwe jest przekierowywaniewewnętrznych podstron serwisu
Atrakcyjna nazwa domeny - Profesjonalne darmowe aliasy
Skuteczne maskowanie adresu - Nasze aliasy ukrywaja adres docelowy
Przyjazne wyszukiwarkom - Każdy alias można opisać za pomocą znaczników meta, co zagwarantuje poprawną indeksację w wielu wyszukiwarkach!

System aliasów wp7.pl oferuje super atrakcyjne, krótkie domeny, w których możesz zakładać aliasy. Takiego wyboru niesamowitych domen nie oferuje żaden inny system.
W wp7.pl aliasy są przyjazne dla wyszukiwarek internetowych oraz system aliasów pozwala na zdefiniowanie znaczników meta istotnych dla pozycjonowania. Sprawia to, że wyszukiwarki poprawnie indeksują aliasy i można je skutecznie pozycjonować co korzystnie przekłada się na ich popularność i pozycję.
System aliasów wp7.pl oferuje funkcję Deep-Aliasing, dzięki której możesz linkować do podstron strony posługując się adresem aliasa. Np. możliwe jest umieszczenie linka "http://alias.wp7.pl/podstrona.html" w efekcie otwierającego dokument "podstrona.html" umieszczony pod właściwym adresem strony. Dzięki temu w wp7.pl aliasy umożliwiają super skuteczne maskowanie rzeczywistego adresu strony i pełne ich wykorzystywanie.
Aliasy wp7.pl maskują rzeczywisty adres strony. System aliasów sprawia, że w polu adresu przeglądarki cały czas widoczny jest adres aliasa, a nie strony.
System aliasów wp7.pl pozwala tworzyć aliasy błyskawicznie, łatwo, bez biurokracji i formalności. Alias założysz dosłownie w sekundy.
W wp7.pl aliasy działają i otwierają się błyskawicznie, są niezawodne, bezawaryjne, stabilne i stale oraz nieprzerwanie dostępne. Jest to możliwe ponieważ system aliasów wp7.pl jest umieszczony na profesjonalnym i niezawodnym serwerze, pracującym na bardzo szybkim łączu internetowym, znajdującym się w bezpiecznej serwerowni i otoczojym stałą opieką administratorów.
System aliasów wp7.pl to łatwość i prostota obsługi pozwalająca każdemu bez problemu zakładać i wykorzystywać aliasy.
System aliasów wp7.pl jest i pozostanie bezpłatny. Aliasy możesz zakładać i wykorzystywać za darmo
Kategorie:

Data dodania: Sep 29, 2008 Wejść: 9 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Najlepsze darmowe aliasy, domeny, subdomeny. Szybkie i niezawodne! Darmowe aliasy w domenie http://ziom.biz! Zarejestruj się już dzisiaj i stwórz swój wymarzony alias w naszej super domenie! Subdomena w formacie twojanazwa.ziom.biz z pewnością podniesie popularność twojej strony.
Kategorie:

Data dodania: Jun 25, 2008 Wejść: 6 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serwis zTomaszowa.pl oferuje wszystkim mieszkańcom miasta Tomaszów Mazowiecki 100% darmowe aliasy e-mail w domenie zTomaszowa.pl dzięki którym mogą identyfikować się ze swoim ukochanym miastem w sieci. Oprócz możliwości założenia własnego aliasu e-mail, odwiedzający może przeczytać newsy pochodzące z największego, nieoficjalnego portalu miasta - NaszTomaszow.pl. Serdecznie zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Jun 15, 2008 Wejść: 6 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zarezerwuj nasze najlepsze darmowe aliasy zanim zrobi to ktos inny! Zalezy nam na komforcie naszych uzytkownikow, dlatego proces rejestracji w serwisie jest prosty i szybki. Dzieki temu kazdy uzytkownik moze bez problemow zarzadzac dowolna iloscia swoich aliasow.
Kategorie:

Data dodania: Jun 4, 2008 Wejść: 10 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Witaj, adres Twojej strony jest długi i nikt go nie pamięta? Zarejestruj swój darmowy alias, jutro może być zajęty! Chcesz mieć czadową nazwę której nikt nie zapomni? Może on wyglądać tak: www.KLIENT.swir.pl Tego adresu nikt nie zapomni!!! uwaga! Istnieje możliwość założenia konta e-mail w domenie swir.pl , a zatem możesz mieć pocztę i stronę WWW w tej samej nazwie! Tylko u nas Twój adres e-mail może wyglądać tak: klient@swir.pl (oczywiście zamiast `klient` dowolna nazwa, pod warunkiem, że jest wolna) więcej o tej możliwości dowiesz się tu: www.poczta.swir.pl
Kategorie:

Data dodania: May 25, 2008 Wejść: 13 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl