Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25656
415
9
66345

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka > Matematyka

Wpisy
Sortowanie :
Wyjazd za granicę to szansa na rozwój i zdobycie nowej pracy. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto doszkolić swoje umiejętności językowe i skorzystać z oferty szkół, które zajmują się nauką języków obcych. Język ukraiński online to doskonała opcja, dzięki której uczestnicy zapoznają się z wiedzą teoretyczną i zasadami gramatyki, a także ćwiczą wymowę i osłuchują się z akcentem. Tylko taka nauka pozwoli nam na swobodną komunikację i poszerzanie wiedzy oraz umiejętności, dzięki którym zyskamy pewność siebie w rozmowach z innymi.
Kategorie:

Data dodania: Aug 27, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Dzięki serwisowi rozmiarowka.pl można na bieżąco sprawdzić kiedy dokładnie dany bank dokonuje przepływu środków finansowych. Chodzi tu głownie o sesje wychodzące i przychodzące naszych środków Poza tym jak sama nazwa wskazuje można sprawdzić dowolny rozmiar czy to ubrań, butów czy nawet formatu kartki papieru i dokonać ewentualnych przeliczeń na inne miary.
Kategorie:

Data dodania: Apr 30, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Na prezentowanie witrynie znajduje się sklep internetowy sprzedający najwyższej jakości pomoce dydaktyczne w atrakcyjnych cenach. Oferta sklepu zawiera na przykład pomoce naukowe wykorzystywane w procesie nauki przedmiotów ścisłych, wyposażenie sali geograficznych praz biologicznych, jak również sali gimnastycznych. Oprócz konkurencyjnych cen opisywany sklep internetowy zapewnia także darmową dostawę a także atrakcyjne rabaty.
Kategorie:

Data dodania: Jan 17, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Portal poświęcony został w całości zagadnieniom statystyki. Metody matematyczne adaptowane są często w procesie postępowania badawczego prowadzonego w obrębie innych dyscyplin naukowych. Rozszerzają one pole zainteresowań tych nauk oraz usprawniają możliwości pomiarowe metod wypracowanych w ich polu badawczym. Treści portalu są adresowane do naukowców wszystkich dziedzin oraz studentów statystyki matematycznej.
Kategorie:

Data dodania: May 3, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nauczycielka z tytułem doktora nauk matematycznych udzieli korepetycji na każdym poziomie nauczania -od podstawówki po studia. Przygotuję do matury, egzaminów, kolokwiów. Mam doświadczenie w pracy w liceum oraz prowadzę ćwiczenia na uczelniach wyższych. Zajęcia u mnie lub dojeżdżam – dzielnica Warszawa Białołęka oraz Śródmieście.
Doświadczenie:
11 lat udzielania korepetycji, 6 lata pracy w szkole/na uczelni
Kategorie:

Data dodania: Oct 5, 2014 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Masz problem z zapamiętaniem matematycznych wzorów, lub nie wiesz jak je zastosować? A może największy problem sprawia Ci stosowanie struktur gramatycznych podczas nauki języków obcych? Jako centrum edukacji, znaleźliśmy rozwiązanie twoich problemów! Tylko w naszej placówce uzyskasz pomoc fachowej kadry pedagogów. Oczywiście jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z szerokiej oferty korepetycji i kursów przygotowujących do egzaminów, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! W ofercie znaleźć można kursy przygotowujące do egzaminu 6-klasisty, egzaminu gimnazjalnego, matury, a także kursów językowych, przygotowujących do egzaminów takich jak SAT, TSA oraz BMAT. Nie zwlekaj i już teraz dołącz do nas!
Kategorie:

Data dodania: Feb 17, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Studia to niewątpliwie bardzo ciekawy czas w życiu praktycznie każdego z nas. Nowe znajomości, przyjęcia, nauka pasjonujących rzeczy – dzięki wszystkim tym rzeczom w wielu przypadkach pozostają nam po nich wspomnienia dosłownie do końca życia. Warto jednak zauważyć, że każdy przyszły student w pierwszej kolejności powinien dowiedzieć się, czego tak właściwie będzie mógł oczekiwać po pójściu na daną uczelnię. W związku z tym opisywane tutaj forum studenckie będzie tak doskonałą propozycją dla absolutnie każdego młodego człowieka. Znajdziemy tutaj chociażby opinie o różnych uczelniach i szkołach, albo też działy pozwalające na umieszczenie jakichkolwiek pytań.
Kategorie:

Data dodania: Jun 25, 2013 Wejść: 870 Ranking: 0.00 Głosów: 0
Hot

Komentarze Ranking

Dzięki MegaMatmie, mówiąc żartobliwie - matma stanie się łatwa.
Portal skierowany jest do młodzieży, rodziców i nauczycieli. Tworzony przez wysokiej klasy specjalistów od matematyki, autorów podręczników i recenzentów książek. Gwarantujemy rzetelną wiedzę opartą na podstawach programowych. Nie wychodząc z domu, można przygotować się do lekcji, poznać rozwiązania zadań, nauczyć się do klasówki czy kolokwium.
Kategorie:

Data dodania: Feb 6, 2012 Wejść: 4 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Learnfun to portal z ogłoszeniami o korepetycjach w Lublinie. Korepetytorzy mogą wybierać spośród dwunastu kategorii, w których można zamieścić swoją ofertę – między innymi język polski, język angielski, chemia, fizyka, biologia, historia, matematyka. Zarówno dodawanie, jak i przeglądanie ogłoszeń jest darmowe. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość edycji swoich ofert, które pozostają w serwisie tak długo, jak chce tego użytkownik. Serwis charakteryzuje elegancki minimalizm.
Kategorie:

Data dodania: Nov 26, 2010 Wejść: 3 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zdajmy.pl - serwis edukacyjny oferujący e-learningowe kursy dla uczniów III klas gimnazjum. Zobacz kurs humanistyczny i kurs matematyczno - przyrodniczy, przygotuj się do egzaminu gimnazjalnego. Program kursu humanistycznego obejmuje zagadnienia z języka polskiego, wiedzy o społeczeństwie, historii i sztuki. Kurs matematyczno – przyrodniczy jest podzielony na części, odpowiadające 4 standardom egzaminacyjnym. Obejmuje on zagadnienia dotyczące matematyki, chemii, biologii, geografii oraz fizyki z elementami astronomii sprawdzane podczas egzaminu.
Kategorie:

Data dodania: Feb 25, 2009 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl