Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25673
415
21
66358

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Dom Wnętrze > Architekci

Wpisy
Sortowanie :
Generalny wykonawca inwestycji budowlanych wykonujący usługi ogólnobudowlane Gdynia, Wejherowo, Gdańsk jest odpowiedzialny za koordynację wszystkich prac związanych z inwestycją, włączając w to także koordynację z podmiotami zewnętrznymi, takimi jak konsultanci, inwestorzy, instytucje rządowe, banki, klienci i użytkownicy końcowi.

Jednym z kluczowych zadań generalnego wykonawcy inwestycji budowlanych jest kontrola kosztów. To on bierze na siebie odpowiedzialność za utrzymanie projektu w ramach ustalonego budżetu, a także za minimalizowanie ryzyka opóźnień lub innych komplikacji, które mogą wpłynąć na koszty projektu. Zleć tej firmie usługi ogólnobudowlane Gdynia, Wejherowo, Gdańsk - korzystne ceny!
Kategorie:

Data dodania: Apr 5, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prownes od blisko 30 lat projektuje, tworzy i montuje meble do restauracji, hoteli, kawiarni czy delikatesów. Wejdź na stronę firmy i zapoznaj się z fantastyczną ofertą. Doświadczeni pracownicy będą z Tobą na każdym etapie realizacji. Doradzają, wizualizują, składają i serwisują. Współpraca z Prownes to gwarancja świetnego designu i najwyższej jakości. Przekonaj się sam! Zapraszamy do kontaktu!
Kategorie:

Data dodania: Aug 2, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

MORGAN INTERIOR DESIGN robi projekty wnętrz dla klientów indywidualnych i firm. Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertą. Przed przystąpieniem do pracy rozmawiamy i wypytujemy o gusta czy preferencje. Chcemy stworzyć wnętrze idealnie pasujące do Twojej osobowości i potrzeb. Stawiamy na elegancję i funkcjonalność. Dobrze czujemy się w różnych stylach, np.: nowoczesnym, klasycznym czy choćby glamour.
Kategorie:

Data dodania: Jul 29, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Najlepszy projektant wnętrz we Wrocławiu? Znajdziesz ich na spacemanufacture.pl lub stacjonarnie przy ul. Zwycięskiej 10/4. To doświadczona ekipa, która przede wszystkim słucha potrzeb klienta. Wiedzą, że właśnie tak powstają najlepsze projekty. Każde zlecenie jest inne i dzięki dialogowi tworzy się koncepcja funkcjonalnego i pięknego wnętrza. Do tego dochodzi kwestia oświetlenia, mebli i kolorów.
Kategorie:

Data dodania: May 9, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nawet dziecko wie, że odpady segreguje się, Dlatego nasza firma oferuje państwu do wyboru kosze do segregacji śmieci. Dzięki nim segregacja nie musi być przykrym obowiązkiem. Staramy się, aby kosze zachęcały do segregacji, oferujemy różnorodną gamę kolorystyczną i wielkość koszy. Wejdź na naszą stronę https://eko-asklepios.pl i sprawdź całą ofertę.
Kategorie:

Data dodania: Sep 2, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeżeli poszukujesz biura projektowania wnętrz, w którym znajdziesz profesjonalistów to koniecznie zgłoś się do nas. Nasz architekt wnętrz to osoba z doświadczeniem, która od wielu lat zajmuje się projektowaniem wnętrz. Przyjmujemy zlecenia na zaprojektowanie sypialni, kuchni, łazienki, salonu, holu, a także innych pomieszczeń. Projektujemy także innego rodzaju przestrzenie, w tym lokale użyteczności publicznej, siedziby firm, czy też puby. Jeżeli szukasz projektanta wnętrz, który będzie otwarty na wszelkie pytania to zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Aug 27, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Pracownia architektoniczna Bielsko Biała Faber Harlecki, zajmuje się tworzeniem najwyższej jakości projektów domów jedno i wielo rodzinnych, realizacją projektów typowych, a także modernizacją i rozbudową wszelkich obiektów. Oprócz tego, oferta stanowi również sporządzanie inwentaryzacji budowlanych, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz uzyskiwanie formalności związanych z zezwoleniem na budowę. Faber Harlecki Architekci bielsko to zespół kompetentnych i twórczych architektów, którzy służą fachową poradą związaną z doborem właściwego rozwiązania.
Kategorie:

Data dodania: Oct 23, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Znudził Ci się design Twojego mieszkania? Chcesz czegoś nowego, świeżego, ale jednocześnie eleganckiego i funkcjonalnego! Zapraszamy na stronę firmy A Plus Design. Jej właścicielką jest Ewelina Pałajska. Doświadczona pani architekt wnętrz. Zawsze słucha o preferencjach swoich klientów. Niczego nie robi wbrew ich sugestiom. Ponadto rewelacyjnie łączy różne style, kolory i materiały. Naprawdę warto!
Kategorie:

Data dodania: Sep 10, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Architekt wnętrz to podstawa, gdy chcesz sprawdzić swoją koncepcję urządzenia wnętrza, możesz skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy realizowali już podobne projekty. Projektowanie wnętrz, Suwałki, to kompleksowe projekty oraz wizualizacje 3D dla wszystkich, którzy nie mogą się zdecydować co wybrać. To najlepszy sposób, żeby szybko przeprowadzić udane prace wykończeniowe we wnętrzu.
Kategorie:

Data dodania: Sep 10, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma CREO - Architektura wnętrz proponuje profesjonalne usługi w zakresie projektowania wnętrz, a dodatkowo projektowania ogrodów oraz elewacji budynków. Projektowane przez nas przestrzenie charakteryzują się funkcjonalnością i wysoką estetyką. Zajmujemy się też projektowaniem mebli i ich wykonawstwem. Oferujemy meble kuchenne lakierowane oraz fornirowane. Świadczymy również usługi w zakresie homestagingu. Mogą Państwo nas znaleźć w Warszawie, Lublinie i w Rykach w województwie lubelskim. Osoby zainteresowane dokładnymi informacjami na temat aktywności firmy zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Aug 19, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl