Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25673
415
13
66358

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka > Kursy językowe

Wpisy
Sortowanie :
TEACHERSteam to specjalistyczny partner biznesowy, który kompleksowo wspiera przedsiębiorstwa w dziedzinie języków obcych. Nie jesteśmy zwykłą szkołą językową, choć szkolenia językowe są ważnym elementem naszej oferty usługowej. Teachersteam to szkoła językowa dla firm, ale i partner w obszarze tłumaczeń, audytów językowych etc. Nasza firma językowa dysponuje wykwalifikowaną, ale i doświadczoną kadrą, na którą składają się najlepsi lektorzy i tłumacze rynkowi. TEACHERSteam to branżowe szkolenia z wybranego przez Klienta języka obcego na każdym poziomie – pomagamy w ponad 20 językach obcych. Branżowy kurs językowy obejmuje fachowe słownictwo dopasowane do sektora w jakim działa dana spółka. Oprócz tego oferujemy kursy blended learning jak i klasyczne szkolenia dla pracowników spółek. Wśród innych usług świadczonych przez zespół exportów językowych TEACHERSteam znajdziemy audyty językowe, które wykonuje na potrzeby działów w strukturach danej firmy. Pomagamy także HaeRom w procesach rekrutacyjnych, gdzie wymagana jest weryfikacja umiejętności językowych potencjalnych nowych pracowników.
Kategorie:

Data dodania: Mar 25, 2024 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasz portal edukacyjny zawiera ofertę szkół języka angielskiego za granicą, w krajach, w których język angielski jest językiem ojczystym, miedzy innymi w Wielkiej Brytanii, Irlandii, na Malcie, w USA, Kanadzie, Australii, Republice Południowej Afryki i w Nowej Zelandii. Do wyboru szeroki zakres kursów, w tym kursy angielskiego ogólnego, specjalistycznego, angielskiego dla biznesu, kursy dla przedstawicieli różnych zawodów, kursy przygotowujące do uznanych egzaminów z języka angielskiego, takich jak CAE, CPE, FCE, KET, PET. Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży, a także kursy intensywne dla osób dorosłych. W serwisie edukacyjnym znajdują się również informacje na temat kursów niemieckiego w Niemczech i w Austrii, francuskiego we Francji i w Szwajcarii, hiszpańskiego w Hiszpanii i w Ameryce Południowej oraz włoskiego we Włoszech. Zapisy online, po cenach oficjalnych szkół, z dodatkowym rabatem za dokonanie zapisu na naszej platformie.
Kategorie:

Data dodania: May 23, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeżeli poszukujesz najlepszych szkoleń dla swoich pracowników, sprawdź ofertę centrum językowego Multi Lingua. To w pełni profesjonalne kursy języków obcych, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Edukacja obejmuje język angielski, niemiecki, francuski, włoski, również chiński. Centrum cieszy się znakomitą opinią wśród klientów ze względu na profesjonalizm i doświadczenie lektorów.
Kategorie:

Data dodania: Mar 14, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wyjazd za granicę to szansa na rozwój i zdobycie nowej pracy. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto doszkolić swoje umiejętności językowe i skorzystać z oferty szkół, które zajmują się nauką języków obcych. Język ukraiński online to doskonała opcja, dzięki której uczestnicy zapoznają się z wiedzą teoretyczną i zasadami gramatyki, a także ćwiczą wymowę i osłuchują się z akcentem. Tylko taka nauka pozwoli nam na swobodną komunikację i poszerzanie wiedzy oraz umiejętności, dzięki którym zyskamy pewność siebie w rozmowach z innymi.
Kategorie:

Data dodania: Aug 27, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Three Lions szkoła angielskiego w Krakowie oferuje kurs języka angielskiego online. Dzięki nowoczesnym materiałom dydaktycznym i autorskim metodom, które stosuje nasza szkoła języka angielskiego, kursy będą interesujące dla każdego! Z nami możesz łatwo, ciekawie i skutecznie uczyć się angielskiego. Po ukończeniu kursu wydawany jest firmowy certyfikat, potwierdzający znajomość Twojego poziomu języka angielskiego.
Kategorie:

Data dodania: Aug 25, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nie bój się uczyć się nowych rzeczy – dla nas bohaterem jest ten, kto nie boi się zaczynać. Dlatego po wypełnieniu testu poziomującego angielski zachęcamy do jak najszybszego kontaktu. Z takim samym zaangażowaniem przygotujemy zarówno ofertę angielskiego dla firmy z Krakowa, jak i dla osoby prywatnej szukającej lekcji angielskiego online. Poza angielskim dla firm prowadzimy także wakacyjne kursy angielskiego w Krakowie. Sprawdź naszą szkołę języka angielskiego w Krakowie!
Kategorie:

Data dodania: Jul 23, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Mamy programy obejmujące naukę języków obcych dla tych, takie jak nauka rosyjskiego dla tych, którzy chcą opanować gatunek mówiony, nauczyć się czytać książki w języku obcym, słuchać filmów bez tłumaczenia. Nauka języków w naszej pracowni prowadzona jest za pomocą różnych innowacyjnych technik interaktywnych, w nieformalnym otoczeniu, co przyczynia się do bardziej efektywnego postrzegania wiedzy.
Kategorie:

Data dodania: May 13, 2021 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Ling Partner oferuje profesjonalne usługi językowe. Proponujemy trening językowy oraz tłumaczenia. Oferujemy naukę w domu, szkolenia dla firm i szkół bądź kursy on-line. Posiadamy szeroki wybór kursów językowych dla wszystkich kategorii wiekowych oraz na każdym poziomie zaawansowania. W naszej ofercie znajdują się m.in. takie języki jak angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, szwedzki, fiński, rosyjski, a nawet koreański i chiński. Przeprowadzamy rzetelne audyty sprawdzające poziom zaawansowania języka. Osoby zainteresowane uzyskaniem dokładnych informacji dotyczących naszej oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
Kategorie:

Data dodania: Apr 15, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu, w którym można znaleźć bardzo wiele różnorodnych materiałów dydaktycznych do nauczania business English i nie tylko. Dodajemy cały czas co raz to nowsze materiały dydaktyczne, które są bardzo pomocne w pracy nauczyciela języka angielskiego. Z pewnością dzięki naszym gotowym konspektom lekcji można skutecznie poprowadzić nauczanie jezyka angielskiego. Zapraszamy na eslbrains.com.
Kategorie:

Data dodania: Dec 13, 2019 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Demostenes to centrum językowe oferujące naukę języków obcych. W ofercie znajdują się kursy językowe standardowe, biznesowe, prawnicze, techniczne, medyczne i egzaminacyjne. Oferta skierowana jest do dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zajęcia odbywają się w grupach oraz indywidualnie. Szkoła oferuje naukę języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, portugalskiego i rosyjskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Sep 17, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl