Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25665
415
9
66354

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka > Kursy

Wpisy
Sortowanie :
Znajdź najlepsze szkolenia i kursy online na Eventis.pl - najlepszej platformie szkoleniowej w Polsce! Eventis.pl to największa platforma szkoleniowa w Polsce, oferująca bogaty wybór szkoleń, kursów i webinarów online. Dzięki ich internetowej bazie, możesz łatwo znaleźć interesujące Cię tematy i zdobyć nowe umiejętności z dowolnego miejsca na świecie. Wyszukiwarka szkoleń i kursów online na Eventis.pl pozwala szybko odnaleźć najbardziej odpowiednie opcje dla Ciebie.
Kategorie:

Data dodania: Mar 1, 2024 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Ecodrive to profesjonalna szkoła jazdy w Katowicach. Biuro i sala wykładowa znajduje się przy ul. Stefana Batorego. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z fantastyczną ofertą oraz cennikiem. Zgrana ekipa z dużym doświadczeniem, która bez stresu i z uśmiechem na ustach przekazuje wiedzę kolejnym pokoleniom kierowców. Ogromną zaletą naszej szkoły są zajęcia online i kursy prowadzone w j. angielskim!
Kategorie:

Data dodania: Aug 16, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Poznańskie Centrum Szkoleniowo Konferencyjne to idealna przestrzeń dla Twojej firmy. To oferta nowoczesnego centrum konferencyjnego oraz live streaming. Transmisje online umożliwiają przeniesienie Twojego najważniejszego wydarzenia do świata internetu. PCSK posiada w swojej ofercie organizację wydarzeń online. To także studio streamingowe oraz studio nagraniowe. Live streaming dla firm to możliwość nowoczesnego przekazu medialnego.
Kategorie:

Data dodania: Jun 1, 2021 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza szkoła stawia na przygotowanie do praktycznego wykorzystania języka, dlatego nasz kurs angielskiego jest nastawiony na naukę angielskiego poprzez rozmawianie i słuchanie. Ważne dla nas jest przełamanie u naszych kursantów wstydu i bariery przed mówieniem. Dlatego jeśli interesuje cię nauka angielskiego online lub stacjonarnie, angielski, korepetycje w Poznaniu lub angielski - przygotowanie do egzaminów. Sprawdź naszą ofertę dla firm, rodzin lub indywidualną i zakochaj się w języku angielskim w Poznaniu.
Kategorie:

Data dodania: Apr 15, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Porządnie przygotuj się do matury! Nie masz motywacji? Czujesz, że masz ogromne braki? Zapisz się na kurs w naszej szkole. Przemaglujemy z Tobą cały materiał. Możesz wybrać jeden lub więcej przedmiotów. Ilość godzin jest naprawdę imponująca. Tego nie znajdziesz u konkurencji. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się ze szczegółami. Nasze biuro ma siedzibę przy ul. Smolnej 20 w Warszawie.
Kategorie:

Data dodania: Sep 7, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Blacharstwo i lakiernictwo, skup i sprzedaż aut oraz serwis samochodowy oferuje Motofirma Robert Andrysewicz w Białymstoku. Jeśli złapali Państwo gumę i potrzebują pomocy drogowej, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy wszechstronne usługi pomocy na drodze oraz serwisu samochodowego. Naszą firmę tworzy zespół fachowców, a dzięki szerokiej wiedzy branżowej nasi pracownicy chętnie służą pomocą oraz profesjonalnym doradztwem. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Prowadzimy także skup samochodów całych i uszkodzonych. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Jun 26, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Gdańska Akademia Kształcenia Służb Ochrony i Doskonalenia Zawodowego- G.M zachęca do korzystania ze swoich usług. Zajmujemy się organizacją kursów dla osób ubiegających się o licencję detektywa, profesjonalne oraz okolicznościowe wyszkolenie strzeleckie, wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego i wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej. Świadczymy także usługi w obszarze planowania zabezpieczenia i ochrony mienia osobistego, przedsiębiorstw oraz szeregu innych obiektów. Więcej informacji na temat przedstawionej oferty mieści się na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jun 10, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oprawa szkoleń, angażujące prezentacje, warsztaty opowiadane słowem i obrazem - jeśli szukasz twórczej oprawy swoich wystąpień, chcesz przekonać odbiorców swoją prezentacją, zapraszamy do skorzystania z doświadczenia warszawskiej firmy Opowiedz.to. Pomożemy Ci stworzyć historie, jakie będą edukować, dawać okazję do przeżycia emocjonalnego katharsis lub budować poczucie przynależności do grupy czy też organizacji. Zajmujemy się doradztwem biznesowym, korzystając z dużego doświadczenia na scenie, sali szkoleniowej i w mediach. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Apr 3, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją Wojewódzkiego Klubu Techniki i Racjonalizacji, który znajduje się w Lublinie. Jesteśmy organizacją naukowo-techniczną z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się prowadzeniem szkoleń z zakresu BHP, zarządzania, obsługi maszyn i urządzeń, dla służby zdrowia, informatycznych i wielu innych. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni, przedsiębiorstwa plus instytucje. Gwarantujemy najwyższą jakość usług korzystne ceny. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o ofercie i świadczonych usługach, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Apr 3, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Chcesz zrobić prawo jazdy B w Opolu? Akademia Dobrego Kierowcy to najlepszy wybór. Nasze usługi kierujemy do wszystkich, którzy chcą zdobyć odpowiednią wiedzę teoretyczną i praktyczną, aby otrzymać prawo jazdy kategorii B. Nasza oferta obejmuje praktyczne i teoretyczne zajęcia oraz jazdy doszkalające. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w szkoleniu nowych kierowców. Decydując się na naszą akademie, oferujemy możliwość rozłożenia płatności na raty. Poza tym zapewniamy szkolenie na placu manewrowym w opolskim WORDzie, na takich samych samochodach, jakimi dysponuje opolski WORD. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Mar 10, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl