Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25648
415
9
66343

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Komputery > Programowanie

Wpisy
Sortowanie :
It-solve tworzą młodzi ludzie z pasją. Szukasz zespołu, który zaprojektuje i stworzy różne aplikacje? Muszą być one użyteczne i nowoczesne! Rozumiemy to doskonale! Zapraszamy do kontaktu lub do naszego biura w Częstochowie. Zobaczysz, jak pracujemy. Lubimy przestronne i komfortowe warunki. Burze mózgów pozwalają nam szybciej wpadać na najlepsze pomysły. A jak wszyscy wiemy — czas to pieniądz.
Kategorie:

Data dodania: May 10, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Skanowanie i klasyfikację dokumentów, zarządzanie pocztą e-mail, cloud storage, a także akta cyfrowe to tylko niektóre możliwości wsparcie przy cyfryzacji akt i procesów, jakie realizuje katowicka firma E.volution. Przetwarzanie danych, automatyzacja procesów, czy też szybki i nieskomplikowany dostęp do dokumentów to niektóre możliwości zmierzające do usprawnienia funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Jeżeli w ten sposób chcesz zredukować ich ilość, zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Jan 21, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oferujemy usługi kompleksowego programowania i projektowania. Świadczymy doradztwo z zakresu projektowania oprogramowania zgodnie z najnowszymi wytycznymi europejskimi i światowymi. Oferujemy również pracę na sterownikach plc, programowanie mikrokontrolerów, wdrażanie systemów it od podstaw. Głównym atutem naszej działalności jest elastyczność pozwalająca spełnić wymagania klienta nawet w najbardziej wymagających warunkach automatyki przemysłowej. Ponadto szeroka oferta i doświadczenie przemawiają za naszą pomysłowością, której nie skąpimy w nowych projektach. Naszą codziennością jest wdrażanie poprawek do skutku - czyli pełnego zadowolenia i realizacji założonych celów funkcjonalnych. Prowadzimy usługi dla klientów z Polski i Europy. Osobną usługą ustalamy wykonywanie poprawek lub integracji systemów z nowymi technologiami. Możemy poszczycić się umiejętnością rozwiązywania problemów, których nasi poprzednicy nie mogli dokonać.
Kategorie:

Data dodania: Jul 11, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Użyteczne i sprawdzone rozwiązania dla firm oferuje DATAIN Sp. z o.o. z Wrocławia. Funkcjonujemy w sektorze IT, podpowiadając jak spożytkować inteligentne technologie w codziennej pracy, które usprawnią procesy w Twojej firmie. Zarządzanie finansami i księgowość, amortyzacja i ubezpieczenie środków trwałych, sprawna gospodarka magazynowa i logistyka i wiele innych obszarów, które udoskonalamy, integrujemy i obsługujemy. Wdrażamy Dynamics NAV, Dynamics 365, Office 365 i rozwiązania Power BI. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Jun 25, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wszystkie osoby chcące nadzorować telefony bliskich osób serdecznie zapraszamy do postawienia na naszą aplikację MobileSpy, która w swojej roli sprawdza się świetnie i daje naprawdę duże możliwości. Wybranie naszego oprogramowania będzie dla wszystkich osób strzałem w dziesiątkę i będzie przekładało się na dużą radość z konkretnego podejścia do sprawy i działania, które będzie niesamowicie korzystne i przyjemne dla wszystkich osób, które odpowiednio podejdą do sprawy.
Kategorie:

Data dodania: Nov 8, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W Globe Group usprawniamy pracę i dbamy o rozwój naszych Klientów. Dzięki kompleksowym rozwiązaniom informatycznym jesteśmy agencją na którą Klienci często się decydują. Dbamy o to, by nasze działania były przejrzyste, uczciwe, nacechowane innowacyjnością. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach. Nasi programiści, graficy, marketingowcy, testerzy, to młodzi ludzie pełni ciekawych pomysłów. Zespół Globe Group i nasze realizacje możecie bliżej poznać na stronie internetowej w zakładkach “o nas” oraz “case studies”. Do zobaczenia!
Kategorie:

Data dodania: Oct 22, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przy dużej liczbie zamówień nasze linie produkcyjne muszą z jednej strony być wydajne technicznie, ale również dobrze zorganizowane. Doskonale pomoże Ci w tym nasz system zarządzania produkcją od Syneo, czyli Optimes. To program, który pozwoli na zarządzanie wszystkimi etapami, począwszy od złożonego zamówienia, aż po etapy magazynowania i wydania produktu. Wszystko po to, by jeszcze lepiej i konkretniej działać w biznesie.
Kategorie:

Data dodania: Oct 10, 2018 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza aplikacja do monitoringu telefonu to świetny wybór dla wszystkich rodziców, którzy pragną nadzorować z kim i o czym rozmawiają ich dzieci. Kontrola rodzicielska, na którą pozwala nasza aplikacja jest naprawdę szeroka i prowadzi do wielu korzyści. Z naszą aplikacją będziesz w stanie znacznie lepiej opiekować się swoją pociechą i będziesz mógł z takiego działania czerpać bardzo duże zadowolenie i radość w swojej sytuacji. Serdecznie zapraszamy więc do wybrania naszej aplikacji, która sprawdzi się rewelacyjnie w swoim zadaniu i da wiele możliwości.
Kategorie:

Data dodania: Jul 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma DPK System powstała w 1998 roku i specjalizuje się w tworzeniu specjalistycznego oprogramowania dla transportu zbiorowego, komunikacji miejskiej, transportu kołowego oraz dla kolei.

Nasze produkty skierowane są głównie do:
- przewoźników (miejskich, kolejowych),
- Zarządów Miast (wydział komunikacji),
- firm transportowych.

Nasze oprogramowanie tworzone jest dla konkretnego klienta z uwzględnieniem wszelkich norm prawnych oraz wew. ustaleń i regulaminów przedsiębiorstwa. Nasze systemy IT są stale unowocześniane z uwzględnieniem najnowszych trendów i możliwości technologicznych.
Kategorie:

Data dodania: Mar 21, 2017 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

DrSoftware zajmuje się tworzeniem aplikacji mobilnych dla firm i osób prywatnych. Tworzymy aplikacje mobilne na platformy Android i iOS. Cechuje nas terminowość i wysoka jakość wykonywanych usług. Jeśli chcesz mieć profesjonalnie stworzony i przetestowany kod zapraszamy do zapoznania się z oferta DrSoftware. Oprócz tworzenia aplikacji mobilnych oferujemy również tworzenie stron internetowych na zamówienie oraz aplikacje internetowe. Jesteśmy otwarci na sugestie klientów i zawsze zdanie klienta jest najważniejsze. Gwarantujemy 100% satysfakcji z oferowanych przez nas usług programistycznych.
Kategorie:

Data dodania: Jan 14, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl