Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25673
415
11
66357

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Komputery > Oprogramowanie

Wpisy
Sortowanie :
OPENMS Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w dostarczaniu zaawansowanego oprogramowania Uniter, będącego wszechstronnym systemem TMS (Transportation Management System). Nasza główna dziedzina działalności koncentruje się na obsłudze firm z branży transportu i spedycji.

Dzięki naszemu systemowi TMS, Uniter, nasi klienci zyskują możliwość efektywnego zarządzania swoimi operacjami logistycznymi. Oprogramowanie to umożliwia pełną kontrolę nad flotą pojazdów, optymalizację tras i dostaw, a także sprawną obsługę magazynów oraz dokumentacji związaną z transportem. Nasze rozwiązanie TMS zostało zaprojektowane tak, aby pomóc firmom zwiększyć wydajność, obniżyć koszty i dostosować się do dynamicznych wymagań rynku transportowego i spedycyjnego. W OPENMS Sp. z o.o. stawiamy na innowacyjność i profesjonalizm, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów z sektora logistycznego.
Kategorie:

Data dodania: Nov 10, 2023 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Podłącz aplikację TSplus i kontroluj komputer PC lub Mac z dowolnego miejsca na telefonie lub tablecie. Oprogramowanie pulpitu zdalnego umożliwia udostępnianie ekranu komputera, klawiatury i myszy dowolnej osobie oraz zdalne sterowanie komputerem. Jest to idealne rozwiązanie w wielu przypadkach, o potwierdzonej skuteczności. Dzięki oprogramowaniu do zdalnego pulpitu możesz uzyskać dostęp do komputerów w domu lub biurze i używać ich tak, jakbyś siedział przed nimi.
Kategorie:

Data dodania: Apr 3, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Qalcwise z przyjemnością zastąpi stare arkusze kalkulacyjne w Twojej firmie! To intuicyjna aplikacja na miarę XXI wieku! Dlaczego warto skorzystać z naszego rozwiązania? Powodów jest kilka. Przy pomocy Qalcwise zdefiniujesz graficznie przebieg całego procesu biznesowego. Będziesz mógł śledzić na bieżąco przepływ pracy i dokumentów, a także cieszyć się szybszą analizą i zarządzaniem. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Jan 7, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Rozwiązania chmurowe Documaster oferowane przez producenta Euroimpex stanowią prawdziwe wsparcie w zakresie upowszechniania i kontroli dostępu do zasobu materiałów, umieszczonych w tzw. chmurze. Firma Euroimpex oferuje rozwiązania dla biznesu, które pozwalają obniżyć koszty produkcji dokumentów (kopii i wydruków) i inne koszty operacyjne oraz zapewniają pełne bezpieczeństwo i poufność dokumentów oraz przetwarzanych danych osobowych (zgodnie z RODO).
Kategorie:

Data dodania: Mar 12, 2021 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Do czego służą skanery 3d? Chcesz dowiedzieć się więcej o wszechstronności i uniwersalności drukarek trójwymiarowych? Z jakich materiałów można wytwarzać obiekty, powstałe w wyniku druku 3 d? Mogą być to bardzo różne tworzywa! W końcu drukarki tego typu mogą stworzyć zarówno elementy architektoniczne, jak i ciastka! Warto przekonać się, jakie przyszłościowe rozwiązania mamy dziś na wyciągnięcie ręki. Dzięki tym technologiom można przyspieszyć procesy produkcji w wielu branżach. Kliknij w naszą stronę!
Kategorie:

Data dodania: Jan 8, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

System komputerowego wspomagania projektowania taki jak oprogramowanie cad oraz oprogramowanie cam to zautomatyzowany system, który wdraża technologie informacyjne do wykonywania funkcji projektowych, to organizacyjno-techniczny system przeznaczony do automatyzacji procesu projektowania, składający się z zestawu technicznego, oprogramowania i innych środków automatyzujących jego działania. Produkt zaczyna się od pomysłu, ale to dopiero początek. Realizacja tego pomysłu oznacza przekształcenie go w coś namacalnego. Wykorzystanie oprogramowania cad i cam w procesie projektowania i produkcji znacznie skraca czas potrzebny na wdrożenie, od pomysłu do gotowego produktu. Pozwala to na tworzenie elementów o bardzo skomplikowanych kształtach oraz narzędziach charakteryzujących się złożoną strukturą. Wykorzystanie systemów przeznaczonych do projektowania komputerowego, produkcji i analiz inżynierskich na najwyższym poziomie promocji pozwala nam współpracować z największymi światowymi liderami rynku. Oferujemy zarówno oferowanie, jak i szkolenia szkolenia cam, szkolenia cad, jak równie szkolenia solid edge.
Kategorie:

Data dodania: Oct 6, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zachęcamy do skorzystania z naszej aplikacji do zamawiania jedzenia, dzięki której możliwe jest zamówienie ulubionej potrawy z ulubionej knajpy w szybki sposób. Aplikacja do zamawiania jedzeni wykonana jest w bardzo łatwy sposób, dzięki czemu można się nią posługiwać w bardzo komfortowy sposób. Zdecydowanie warto postawić na aplikację do zamawiania jedzenia, jeśli spędza się sporą ilość czasu na jedzenie w lokalach.
Kategorie:

Data dodania: Jun 26, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Symex z Rudy Śląskiej, która swoje profesjonalne usługi świadczy już od 1995 roku. Zajmujemy się dystrybucją oprogramowania, podzespołów, zestawów jak i akcesoriów komputerowych a ponadto dystrybucją i serwisem kas i drukarek fiskalnych. Z naszych usług korzystają firmy, korporacje a także klienci indywidualni ceniący sobie profesjonalną obsługę, konkurencyjne ceny i innowacyjność rozwiązań informatycznych. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat oferty albo skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Jun 26, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Systemy komputerowej paszportyzacji firma FAST M.J.Orszańscy sp.j. w Łodzi, która swoją działalność rozpoczęła w 1990 r., a pierwszym autorskim wdrożeniem była komputerowa paszportyzacja TP SA w 1994 r. Obecnie oferujemy bardzo nowoczesny i wydajny system trzeciej generacji o nazwie fastGIS, a nasze portfolio obejmuje m. in. polski odddział T-Mobile oraz ponad 150 przedsiębiorstw, urzędów, firm operatorskich w całej Polsce. Zapraszamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Mar 25, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Teta Air jest systemem przeznaczonym do działów HR. To oprogramowanie w chmurze, które jest niesamowicie praktyczne i skuteczne. To doskonały sposób na to, aby móc poprawić wydajność pracy. Wśród najważniejszych zalet aplikacji warto wymienić możliwość elektronicznej obsługi urlopów, a także planowanie czasu pracy i naliczanie wynagrodzenia. Oprogramowanie jest łatwe do wdrożenia, niedrogie, co więcej daje duże możliwości. Zachęcamy do kontaktu i do współpracy wszystkich zainteresowanych. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.
Kategorie:

Data dodania: Feb 17, 2020 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl