Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25673
415
13
66358

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Prawo Społeczeństwo > Notariusz

Wpisy
Sortowanie :
W naszej kancelarii notarialnej oferujemy nasze usługi w sposób zwinny, przejrzysty, bliski i zdecydowany wszystkim osobom i firmom, które tego potrzebują. Znajdziesz profesjonalną, ścisłą i bezstronną obsługę, która doradzi i zagwarantuje, że Twoja umowa lub biznes są zgodne z prawem. Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Zadzwoń do nas i wyjaśnij swoje wątpliwości lub odwiedź nasze biuro.
Kategorie:

Data dodania: Aug 16, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Notariusz Dagmara Gwiazda prowadzi Kancelarię Notarialną w Kobyłce. Notariusz Dagmara Gwiazda oferuje pełen zakres czynności notarialnych zgodnie z Ustawą Prawo o notariacie. Zapewniamy indywidualne podejście oraz zachowanie poufności informacji ściśle z zasadami Etyki Zawodowej Notariusza. Wykwalifikowani pracownicy Kancelarii są gotowi w każdej chwili użyczyć Państwu dokładnych informacji. Za sporządzone czynności notarialne pobierana jest taksa notarialna, której wielkość ustalona jest na mocy Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 19, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W Krakowie znajduje się Kancelaria notarialna Jan Damulewicz, Witold Kapusta, Konrad Seweryn, Marcin Nowak. Oferuje ona usługi wynikające z obowiązujących przepisów o czynnościach notarialnych. Zajmuje się przygotowywaniem różnego rodzaju umów, oświadczeń, aktów poświadczenia dziedziczenia, pełnomocnictwa, legalizacji własnoręczności podpisów, przyjęciem na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych a ponadto aktów ustanowienia hipotek czy wielu innych. Kancelaria świadczy usługi w języku polskim oraz angielskim. Więcej wiadomości znaleźć można na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Oct 12, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę kancelarii notarialnej ze Słupska. Oferujemy szeroki zakres usług zgodnie z obowiązującą ustawą. Firmie można powierzyć sporządzanie aktów notarialnych, spisywanie protokołów, dostarczanie oświadczeń, sporządzanie protestów czeków i weksli, składanie wniosków o wpis do księgi wieczystej a ponadto przechowywanie dokumentów, papierów wartościowych i pieniędzy, sporządzanie umów sprzedaży, dokumentów spadkowych czy testamentów oraz wiele innych. Po więcej wiadomości na temat oferty i działalności oraz w celu skontaktowania się, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Sep 29, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria notarialna Notariusz Paulina Łukasiewicz w Gdańsku umożliwia wszechstronną i profesjonalną obsługę w zakresie czynności notarialnych oraz świadczy doradztwo związane m.in. z dokumentami niezbędnymi do wykonania czynności notarialnych, w tym wysokości opłat: taksy notarialnej, opłat sądowych, podatków. Czynności notarialne dokonujemy w języku polskim, na żądanie strony korzystamy z usług tłumacza przysięgłego. Zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: May 4, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Notariusz Artur Pędracki prowadzi swoją kancelarię w Rybniku. W ramach czynności notarialnych przygotowuje akty notarialne, poświadczenia, akty dotyczące sprzedaży, wynajmu lub darowizny, doręcza oświadczenia oraz zapisuje przeróżnego typu protokoły. Prócz tego przyjmuje również na przechowanie ważne dokumenty, papiery wartościowe lub pieniądze. Zachowuje przy tym wysoką kulturę osobistą oraz dyskrecję. Swoim Klientom udziela także wyczerpujących porad prawnych i omawia wszystkie realizowane czynności. Zaciekawionych działalnością kancelarii prosimy o kontakt telefoniczny albo mailowy. Więcej wiadomości na stronie www.
Kategorie:

Data dodania: Apr 15, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria notarialna, Katowice, oferuje usługi notarialne, wśród których znajdują się czynności poświadczenia własnoręcznego podpisu. Kancelaria notarialna Ewy Szewczyk pomoże Ci przeprowadzić postępowanie spadkowe, sporządzi akt poświadczenia dziedziczenia oraz dokona rejestracji w Rejestrze Spadkowym. Notariusz, Katowice, to rzetelne usługi i profesjonalizm obsługi klienta.
Kategorie:

Data dodania: Apr 1, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeżeli poszukujesz doświadczonego notariusza realizującego usługi w Poznaniu, zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą Kancelarii Notarialnej Notariusz Monika Danecka-Białek. Nasza kancelaria jest otwarta od poniedziałku do piątku, jednak po poprzednim uzgodnieniu jesteśmy gotowi na wszelkie odstępstwa od wyznaczonych godzin pracy. Nasza praca realizowana jest z zachowaniem zasad etyki zawodowej notariuszy. Podejmujemy się również skomplikowanych czynności notarialnych. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat aktywności kancelarii zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Feb 12, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, aktów notarialnych oraz poświadczeń np. własnoręczności podpisu czy zgodności odpisu to niektóre czynności notarialne, jakie w ramach Kancelarii notarialnej w Sosnowcu prowadzi notariusz Agata Miland-Huzarewicz. Zapraszamy do wcześniejszego umawiania spotkań. Zajmujemy się realizacją wielu czynności notarialnych, które są ścisłe z Ustawą Prawo o notariacie. Proponujemy także sporządzanie protestów weksli i czeków, spisywaniem protokołów, czy tworzenie aktów poświadczenia dziedziczenia ustawowego lub testamentowego. Zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: Dec 13, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Umowy majątkowe małżeńskie, w tym umowy rozdzielności majątkowej oferuje Notariusz Łukasz Mikołajczyk, który prowadzi Kancelarię Notarialną Notariusz Łukasz Mikołajczyk w Katowicach. Oferujemy szeroki zakres usług w obszarach, tj. obrót nieruchomościami, sporządzanie aktów notarialnych obejmujących różnego rodzaju umowy. U nas załatwisz wszelkie sprawy związane z finansami (intercyza), uwzględniając rozszerzenia wspólności majątkowej czy spadki. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Nov 26, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl