Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25656
415
9
66345

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne

Wpisy
Sortowanie :
Nazywam się Artur Szulc i jestem prawnikiem z siedzibą w Częstochowie. Zapraszam do współpracy klientów indywidualnych i klientów biznesowych. Oferuję indywidualne warunki współpracy. Proponuję wielowymiarową pomoc prawną, zarówno w sprawach z zakresu prawa karnego, karnego - gospodarczego, karnego - skarbowego, jak i w sprawach o wykroczenia. Występuję zarówno jako obrońca jak i pełnomocnik pokrzywdzonych przestępstwem. Oprócz tego proponuje pomoc w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych m. in. sprawami dotyczącymi roszczeń z umów o pracę oraz w sprawach odwołań od decyzji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Motto kancelarii to odwaga, rzetelność, zaangażowanie i doświadczenie. Te wartości towarzyszą mi podejmując się nawet najbardziej żmudnych i problematycznych rozpraw. Oferuję dla Państwa także porady online. Warto w tym celu wypełnić formularz, w którym należy wyczerpująco opisać czego dotyczy problem, od jak dawna trwa, czy podjęto jakieś kroku w celu jego rozwiązania. Klient jest regularnie informowany o toku postępowania. Dla osób preferujących spotkania indywidualne zapraszam do kancelarii, przy ul. Dąbrowskiego 28/3 w Częstochowie. Zapraszam także do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu wskazanym na stronie kancelarii. Dopasuję się do Twoich indywidualnych potrzeb. Nie ograniczam się do wykonywania obowiązków na terenie województwa śląskiego. Uważam, że dzięki inicjatywie i nieustępliwości jestem w stanie podjąć najwłaściwsze kroki w celu obrony praw kontrahenta. Warunki współpracy oraz cena są ustalane elastycznie przed jej rozpoczęciem. Każdy problem wymaga innego podejścia, a także innego zakresu czynności do wykonania, stopnia skomplikowania i innych argumentów. Zapraszam.
Kategorie:

Data dodania: Feb 22, 2024 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteś z Wrocławia lub okolic i potrzebujesz pomocy prawnika? Szukasz kancelarii, która istnieje już długo i gwarantuje zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdego klienta? Pracownicy Kancelarii Adwokackiej Sławomira Walidudy są w biurze w dni robocze od 9.00 do 17.00. Adres to: Kościuszki 6/5. Na spotkanie można umówić telefonicznie -535 121 454 lub e-mailowo -kancelaria@waliduda.pl.
Kategorie:

Data dodania: Jul 29, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli masz problem prawny i potrzebujesz porady lub poprowadzenia sprawy w sądzie — zdaj się na profesjonalną kancelarię we Wrocławiu! Zapraszamy na kancelaria-polonica.pl. Znajdziesz tam pełną ofertę naszego wykwalifikowanego zespołu. Ddsetek wygranych spraw jest w naszej kancelarii naprawdę wysoki. Głównie zajmujemy się odszkodowaniami, obsługą wierzytelności i frankowiczami.
Kategorie:

Data dodania: May 10, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteś z Wrocławia i potrzebujesz profesjonalnej pomocy kancelarii adwokackiej? Skontaktuj się z doświadczonym zespołem z Płatek i Wspólnicy. Nasze biuro znajduje się przy ul. Stacyjnej 1. Chętnych zapraszamy również do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie. Świadczymy pomoc z prawa karnego, cywilnego, administracyjnego i prawa pracy. Pomagamy frankowiczom, firmom i ofiarom wypadków.
Kategorie:

Data dodania: May 10, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Profesjonalizm i kompleksowa pomoc prawna od radcy prawnego Marcina Walczaka. Sprawdź szczegółowe informacje na temat obszarów prawnych, w których specjalizuje się kancelaria. Są to, m.in. prawo administracyjne, cywilne, nieruchomości, organizacji pozarządowych, pracy i wiele więcej. Zapraszamy do współpracy! Skontaktuj się ze specjalistom, który gwarantuje rzetelną pomoc z uwzględnieniem indywidualnego podejścia do klienta.
Kategorie:

Data dodania: May 24, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Skorzystaj z usług prawnych nowoczesnej kancelarii Pułrół. Młoda kadra dzięki swojej wiedzy i kreatywności nie widzi spraw bez wyjścia. Gwarantowane jest indywidualne podejście do potrzeb klientów. Bogata i różnorodna oferta w sposób szczegółowy opisana jest na stronie internetowej. Pomoc i porady prawne są prowadzone w sposób kompleksowy i rzetelny. Obejmują, m.in. prawo rodzinne, pracy, cywilne, własność intelektualną czy spory frankowe.
Kategorie:

Data dodania: May 13, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria adwokacja Pawła Szerszenia, która specjalizuje się w różnych dziedzinach prawa, poleca swoje usługi. Konsultacje i pomoc prawna na najwyższym poziomie. Zadbaj o swoje prawa z pomocą wykwalifikowanego adwokata. Pomoc zakresu szeroko pojętego prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego oraz prawa administracyjnego. Sprawdź szczegóły na stronie internetowej i skonsultuj swój problem prawny. Pełne i indywidualne podejście do Twojej sprawy.
Kategorie:

Data dodania: Apr 19, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prezentujemy Państwu propozycję Kancelarii Adwokackiej Jesiołowski Szymański. Dostarczamy wszechstronną pomoc prawną podmiotom gospodarczym oraz klientom indywidualnym. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz działalność zgodną z normami etycznymi. Świadczymy usługi w zakresie doradztwa prawnego, przygotowywania i opiniowania dokumentów, a dodatkowo reprezentowania klientów przed organami administracyjnymi i sądowymi. Podejmujemy jednorazowe albo długofalowe współprace z przedsiębiorstwami. Odnajdą nas Państwo we Wrześni, Poznaniu lub w Bydgoszczy. Zapraszamy do współpracy.
Kategorie:

Data dodania: Aug 19, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria prawna MASIOTA – adwokaci i radcowie prawni w Poznaniu oferuje skuteczne środki zaradcze w biznesie, międzynarodowe umowy handlowe, transgraniczne spory sądowe i arbitrażowe, egzekucję roszczeń, obrót artykułami rolnymi i nieruchomościami gruntowymi, prawo żywnościowe, pomoc prawną w zakresie decyzji środowiskowych, a także doradztwo dla branży recyklingu odpadów. Kancelaria prawna MASIOTA świadczy usługi klientom indywidualnym w zakresie istotnych spraw życia prywatnego. MASIOTA – ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI to kancelaria prawna w Poznaniu. Kancelaria prawna MASIOTA jest członkiem prestiżowej Union Internationale des Avocats oraz renomowanej organizacji międzynarodowej zrzeszającej przodujące kancelarie zajmujące się obsługą prawną biznesu LEGUS. Kancelaria prawna MASIOTA jest członkiem międzynarodowych sieci zrzeszających przodujące kancelarie adwokackie zajmujące się obsługą prawną przedsiębiorców.
Kategorie:

Data dodania: Jul 10, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prawo karne gospodarcze, prawo upadłościowe, prawo karne skarbowe, obrona przed upadłością konsumencką, prawo pracy, prawo rodzinne, prawo spółek - poznaj zakres pomocy jaką możesz otrzymać z Kancelarii Prawnej z Warszawy, woj. mazowieckie. Prawnicy, radcy prawni i doradcy finansowi zapraszają do kontaktu. Specjalizacja Kancelarii to obrona przed upadłością - konsumencką, upadłością przedsiębiorcy czy spółki.
Kategorie:

Data dodania: May 29, 2020 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl