Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25273
415
12
66215

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka

Kategorie

Astronomia (9)

Konferencje (36)

Kursy (254)

Kursy językowe (108)

Matematyka (17)

Nauka angielskiego (65)

Nauka za granicą (10)

Nauki humanistyczne (26)

Nauki przyrodnicze (14)

Opracowania (70)

Przedszkola (60)

Szkolenia (282)

Szkoły (115)

Ściągi (61)

Wydawnictwa (25)


Wpisy
Sortowanie :
Mieszkasz w Chełmie i jesteś osobą niepełnosprawną? Marzysz o tym, by zrobić prawo jazdy, ale trudno byłoby Ci dojeżdżać na zajęcia do Lublina. Nie martw się! W naszym mieście znajduje się szkoła dysponująca przystosowanymi pojazdami. To Ośrodek Szkolenia Kierowców SIGMA. Szkoła posiada doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę. Instruktorzy są mili i cierpliwi. Zapisz się na kurs już dziś! Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Jul 1, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Szukasz specjalistów od szkoleń sprzedażowych, menadżerskich czy związanych z zarządzaniem produkcją i rozwojem osobistym? Wejdź na trenerzy.pl i zapoznaj się z fantastyczną ofertą Grupy Training Partners, która na rynku działa od 22 lat! W tym czasie przeszkolili pracowników w ponad 600 firmach. Dziś prowadzą zarówno warsztaty stacjonarne w Gliwicach, jak i zajęcia online. Zapraszamy do kontaktu!
Kategorie:

Data dodania: Jul 1, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Interesują Cię przedszkola prywatne? A może preferujesz raczej oferty placówek publicznych? Nie ma znaczenia, która opcja najbardziej do Ciebie przemawia. W każdym przypadku powinieneś odwiedzać portal Przedszkola.edu.pl. Na jego łamach piszemy o przedszkolach w sposób kompleksowy, uwzględniając zarówno prywatne, jaki publiczne placówki. Udzielamy wskazówek w formie artykułów oraz w formie odpowiedzi na konkretne pytania, których autorami są doświadczeni eksperci. Na naszych łamach z pewnością uzyskasz niezbędną wiedzę, która pomoże Ci podjąć świadomą i właściwą decyzję. Kiedy już podejmiesz decyzję co do rodzaju placówki, skorzystaj z wyszukiwarki, aby odszukać przedszkole w lokalizacji, która Cię interesuje. Wyszukiwarka jest bardzo prosta w obsłudze, ale jednocześnie wyszukuje oferty z bardzo dużą precyzją. Wejdź na portal Przedszkola.edu.pl i przekonaj się o tym. Wielu rodziców odnalazło idealne przedszkola dla swoich dzieci, właśnie dzięki nam. Mamy nadzieję, że Ty również dołączysz do tego grona.
Kategorie:

Data dodania: Mar 31, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Odwiedź naszą stronę internetową wsb-nlu.edu.pl, gdzie znajdziesz więcej szczegółowych informacji na temat naszej oferty edukacyjnej. Wyższa Szkoła Biznesu to dobre miejsce na zdobycie wiedzy. Stawiamy na praktykę w zakresie metod nauczania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu w razie pytań lub wątpliwości. Zapraszamy do nawiązania z nami współpracy, pozostajemy do Twojej dyspozycji.
Kategorie:

Data dodania: Feb 22, 2022 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Pomoc w pisaniu prac licencjackich rzetelnie i terminowo uzyskasz w serwisie Magisterka Online. To doświadczeni pracownicy naukowi. Pisanie prac magisterskich oraz pisanie prac licencjackich jest oparte na bazie umowy, tak więc jest to usługa całkowicie legalna. Pomoc w pisaniu prac magisterskich to atrakcyjne ceny, możesz również płacić w ratach. Skorzystaj z oferty pisania prac z doskonałą ochroną antyplagiatową.
Kategorie:

Data dodania: Feb 14, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wejdź na odlaikadoautomatyka.pl i zapoznaj się z najlepszą w Polsce ofertą kursów online! Na specjalnie w tym celu stworzonej platformie znajdziesz kompendium wiedzy na temat robotyzacji i automatyzacji testów. Szkolenie zaczyna się od zupełnych podstaw, a kończy na zaawansowanych aspektach. Każdy kursant przez 24/7 ma swobodny dostęp do wykładów, warsztatów, materiałów video, quizów czy zadań.
Kategorie:

Data dodania: Oct 8, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Pomagamy w pisaniu prac magisterskich, a także w pisaniu prac licencjackich – kompleksowo i dokładnie, zajmując się zarówno częściami teoretycznymi, jak i badawczymi. Dla nas pisanie prac magisterskich to przyjemność – dlatego jeśli chcesz skończyć studia, ale ogrom pracy i trudność w usystematyzowaniu materiału cię przerastają – skorzystaj z naszej pomocy. W cetrumopracowan.pl pomożemy ci napisać pracę, a także zadbamy o to, aby spełniała ona wszystkie wymagania. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z darmowej wyceny!
Kategorie:

Data dodania: Oct 4, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wyjazd za granicę to szansa na rozwój i zdobycie nowej pracy. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto doszkolić swoje umiejętności językowe i skorzystać z oferty szkół, które zajmują się nauką języków obcych. Język ukraiński online to doskonała opcja, dzięki której uczestnicy zapoznają się z wiedzą teoretyczną i zasadami gramatyki, a także ćwiczą wymowę i osłuchują się z akcentem. Tylko taka nauka pozwoli nam na swobodną komunikację i poszerzanie wiedzy oraz umiejętności, dzięki którym zyskamy pewność siebie w rozmowach z innymi.
Kategorie:

Data dodania: Aug 27, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nie bój się uczyć się nowych rzeczy – dla nas bohaterem jest ten, kto nie boi się zaczynać. Dlatego po wypełnieniu testu poziomującego angielski zachęcamy do jak najszybszego kontaktu. Z takim samym zaangażowaniem przygotujemy zarówno ofertę angielskiego dla firmy z Krakowa, jak i dla osoby prywatnej szukającej lekcji angielskiego online. Poza angielskim dla firm prowadzimy także wakacyjne kursy angielskiego w Krakowie. Sprawdź naszą szkołę języka angielskiego w Krakowie!
Kategorie:

Data dodania: Jul 23, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Masz obawy co do podjęcia kształcenia na jednym z naszych kierunków? Dbamy o to, aby każdy nasz uczeń wiedział doskonale w jakim zakresie będzie się kształcił – dlatego każdy możliwy wybór jest u nas znakomicie opisany, a my służymy również radą. Nie rezygnuj ze swoich marzeń i zadbaj o swoją przyszłość – jesteśmy tu żeby ci w tym pomóc. Dbamy o aktualność naszej wiedzy i sposobów jej przekazywania.
Kategorie:

Data dodania: Jul 22, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl