Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25673
415
13
66358

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka

Kategorie

Astronomia (9)

Konferencje (36)

Kursy (254)

Kursy językowe (108)

Matematyka (17)

Nauka angielskiego (65)

Nauka za granicą (10)

Nauki humanistyczne (26)

Nauki przyrodnicze (14)

Opracowania (70)

Przedszkola (60)

Szkolenia (282)

Szkoły (115)

Ściągi (61)

Wydawnictwa (25)


Wpisy
Sortowanie :
Hajo Kids proponuje zabawki sensoryczne dla najmłodszych wykonane m.in. z drewna bukowego, sklejki, otoczaków, muszelek, kolorowego ryżu, gorczycy itp. Ścieżki sensoryczne zostały wykonane w taki sposób, aby z jednej strony przyciągały uwagę, wzbudzały ciekawość dzieci, a z drugiej – były bezpieczne. Sensorki Hajo Kids pomagają stymulować zmysły, uczą uważności i koncentracji, są doskonałym wstępem do nauki pisania, czytania i liczenia.
Kategorie:

Data dodania: Jun 14, 2023 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Za kilka miesięcy zaczną się matury i egzaminy ośmioklasistów. Twoje dziecko się nimi stresuje? Wiesz, że potrzebuje usystematyzowania zdobytej wiedzy i porządnej powtórki? Zajrzyj na naszą stronę i zapoznaj się z ofertą. Mamy najlepszą kadrę ze wszystkich przedmiotów. Nauczyciele zdają sobie sprawę z tego, że nuda jest największym wrogiem zapamiętywania. Dlatego lekcje są przyjemne i ciekawe!
Kategorie:

Data dodania: Jan 24, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Doskonałe nauka śpiewu we Wrocławiu to sposób na szybkie poprawienie swoich umiejętności w tej dziedzinie. Prowadzone przez nas lekcje śpiewu we Wrocławiu to oczywiście wsparcie absolutnych profesjonalistów, którzy są w stanie pomóc w bardzo wielu kwestiach i sprawić, że poprawisz swój warsztat. Postaw na nas. ogą w sposób bardzo indywidualny i dostosują ćwiczenia w taki sposób, by zapewnić Ci maksimum korzyści.
Kategorie:

Data dodania: Nov 21, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Ecodrive to profesjonalna szkoła jazdy w Katowicach. Biuro i sala wykładowa znajduje się przy ul. Stefana Batorego. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z fantastyczną ofertą oraz cennikiem. Zgrana ekipa z dużym doświadczeniem, która bez stresu i z uśmiechem na ustach przekazuje wiedzę kolejnym pokoleniom kierowców. Ogromną zaletą naszej szkoły są zajęcia online i kursy prowadzone w j. angielskim!
Kategorie:

Data dodania: Aug 16, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W porównaniu z edukacją publiczną, prywatne liceum Katowice wymaga i przestrzega wyższych standardów akademickich. Prywatna edukacja oferuje wyjątkowe podejście do nauki, a uczniowie szkół prywatnych częściej kończą studia z wszechstronnymi umiejętnościami i zdolnościami. Etyka ciężkiej pracy wśród nauczycieli szkół prywatnych pobudza ciekawość i promuje rozwój osobisty.
Kategorie:

Data dodania: Aug 8, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prywatne Liceum w Katowicach imienia Melchiora Wańkowicza w swojej ofercie posiada profil medyczny, technologiczny, ścisły ale dopuszczamy również pomysły na nowe profile dla przyszłych klas. Wszystkich zainteresowanych maturą międzynarodową zapraszamy do klasy IB-DP, w której zapewniamy przygotowanie do egzaminu, a nasze centrum UCAS pomoże w złożeniu podań na uczelnie wyższe w Wielkiej Brytanii. Z nami poznasz inne kultury i rozwiniesz się tak by poradzić sobie nie tylko z jezykiem obcym za granicą.
Kategorie:

Data dodania: Aug 8, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prywatne przedszkole, Katowice, zapewnia swoim podopiecznym harmonię podczas wspólnej edukacji i zabawy. Prywatne przedszkole w Katowicach przyjmuje dzieci od 2,5 do 6 lat. Na maluchy czeka wspaniała edukacja oraz zabawa. Prywatne przedszkole zapewnia dzieciom najlepszą opiekę oraz naukę muzyki i j. angielskiego. Atutem placówki jest fakt, iż jest to przedszkole, które współpracuje z grupą międzynarodową.
Kategorie:

Data dodania: Aug 8, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zarobki, zatrudnienie, czas pracy, prawo i kariera – oto główne kategorie, które stworzyliśmy na portalu Poradnik Pracownika. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z ciekawymi treściami w różnych artykułach. Oprócz tego znajdziesz u nas oferty pracy od sprawdzonych pracowników, wzory pism i kalkulator wynagrodzeń na 2022 rok. W razie wątpliwości możesz zadać pytanie naszemu ekspertowi. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Jul 5, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Mieszkasz w Chełmie i jesteś osobą niepełnosprawną? Marzysz o tym, by zrobić prawo jazdy, ale trudno byłoby Ci dojeżdżać na zajęcia do Lublina. Nie martw się! W naszym mieście znajduje się szkoła dysponująca przystosowanymi pojazdami. To Ośrodek Szkolenia Kierowców SIGMA. Szkoła posiada doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę. Instruktorzy są mili i cierpliwi. Zapisz się na kurs już dziś! Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Jul 1, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szukasz specjalistów od szkoleń sprzedażowych, menadżerskich czy związanych z zarządzaniem produkcją i rozwojem osobistym? Wejdź na trenerzy.pl i zapoznaj się z fantastyczną ofertą Grupy Training Partners, która na rynku działa od 22 lat! W tym czasie przeszkolili pracowników w ponad 600 firmach. Dziś prowadzą zarówno warsztaty stacjonarne w Gliwicach, jak i zajęcia online. Zapraszamy do kontaktu!
Kategorie:

Data dodania: Jul 1, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl