Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25503
415
6
66295

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia

Kategorie

Archiwizacja (2)

Banki (108)

Biura Nieruchomości (238)

Biura rachunkowe (214)

Consulting (143)

Doradztwo personalne (151)

Działalność gospodarcza (245)

Forex (23)

Fundusze, ubezpieczenia (121)

Inwestowanie pieniędzy (137)

Karty kredytowe (17)

Katalog firm (90)

Konta bankowe (39)

Konta osobiste (29)

Kredyty (168)

Kredyty hipoteczne (59)

Kredyty mieszkaniowe (54)

Masarnie, ubojnie, rzeźnie (5)

Odzież używana (21)

Pożyczki (110)

Pożyczki gotówkowe (75)

Praca (167)

Programy partnerskie (20)

Przetargi (14)

Tłumaczenia (131)

Tworzywa sztuczne (38)

Wierzytelności@ (15)

Windykacja (77)

Zakłady bukmacherskie@ (81)

Zakłady sportowe@ (73)

Zarabianie w internecie (45)


Wpisy
Sortowanie :
Podejście data driven w marketingu pozwala podejmować decyzje, budować prognozy, wyciągać wnioski, badać rynek. Pomaga zoptymalizować budżet, przemyśleć kampanie PR, wybrać kanały komunikacji, a także sposób interakcji z potencjalnymi kupcami i klientami. Data driven marketing to klucz do zbudowania najskuteczniejszej strategii rozwoju i promocji firmy.
Kategorie:

Data dodania: Mar 27, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Współpraca z Grupą VSC gwarantuje wygodę, oszczędność czasu i kosztów. Spółka była pionierem i dziś jest nr 1 w branży tworzenia programów motywacyjnych, badań satysfakcji klientów czy Mystery Shopping. Wejdź na ich stronę i już dziś zapoznaj się z fantastyczną ofertą. Zapewniają wsparcie na każdym etapie działania i bezpieczeństwo prawno-podatkowe Twoich programów oraz konkursów. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Mar 23, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

W naszym sklepie internetowym znajdziesz niezwykłe prezenty dla bliskich, przyjaciół, współpracowników i partnerów biznesowych. Często zdarza się, że wybór odpowiedniego prezentu nie jest łatwym zadaniem. Jeśli trudno Ci zdecydować, który prezent jest lepszy, zadzwoń do nas – chętnie pomożemy w doborze pięknego lub użytecznego prezentu w każdym przedziale cenowym.
Kategorie:

Data dodania: Mar 21, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Bez względu na wielkość Twojej firmy, Flexidea jest tutaj, aby Ci pomóc. Dzięki naszym przejrzystym warunkom i konkurencyjnym stopom procentowym uzyskaj elastyczne finansowanie i szybki dostęp do gotówki już dziś. Masz problem z uzyskaniem potrzebnego przepływu gotówki? Flexidea ma rozwiązanie! Nasz internetowy system faktoringowy zapewnia szybki i łatwy dostęp do finansowania, dzięki czemu możesz otrzymać potrzebną gotówkę w krótkim czasie.
Kategorie:

Data dodania: Mar 16, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Każdy kto kiedykolwiek miał do czynienia z budową domu bądź innego budynku użytkowego, doskonale wie kim jest rzeczoznawca budowlany oraz jakie znaczenie ma w prawie budowlanym. Rzeczoznawca budowlany to osoba zajmująca się wydawaniem zgodnych z prawem opinii technicznych oraz ekspertyz budowlanych, na podstawie których można ocenić faktyczny stan budynku. Takim rzeczoznawcą budowlanym jest również dr inż. Przemysław Stawiarski, który na podstawie zdobytej wiedzy oraz ustawy o prawie budowlanym wystawia opinie biegłe sądowe budowlane oraz ekspertyzy budowlane klientom, którzy się do niego zgłaszają. Jako specjalista z branży budowlanej, dr inż. Przemysław Stawiarski nie tylko zna się na prawie budowlanym oraz wszelkiego rodzaju zagadnieniach technicznych, ale również jego wiedza jest poparta w pełnym wykształceniem z zakresu budownictwa. Tutaj nie wystarczą tylko studia budowlane, rzeczoznawca budowlany musi również posiadać praktyczne doświadczenie zawodowe oraz zdać egzamin państwowy, na podstawie którego może wykonywać swój zawód. Jeżeli planujemy oddać nowy budynek do użytku, a nie mamy gwarancji o jego stanie technicznym, powinniśmy poddać go fachowej ekspertyzie budowlanej, którą może przeprowadzić wykwalifikowany rzeczoznawca budowlany dr inż. Przemysław Stawiarski. Niezależnie od tego czy planujesz zagospodarować nowy budynek użytkowy czy oddajesz do użytku obiekt budowlany po remoncie, jeżeli nie masz pewności co do stanu technicznego, powinieneś wykonać ekspertyzę budowlaną u profesjonalnego rzeczoznawcy budowlanego.
Kategorie:

Data dodania: Feb 28, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

DM Racing Simulators powstało z pasji do sportu samochodowego i motoryzacji. Naszym celem było stworzenie centrum simracingowego na najwyższym poziomie, z zaawansowanymi symulatorami do wyścigów dla profesjonalnych kierowców jednak dostępnego dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności w świecie wirtualnego motosportu. Gry, które znajdziesz na naszym sprzęcie, to tytuły należące do najlepszych na rynku. Tytuły dobrze znane entuzjastom e-sportu, ale dzięki Evolve Motion Simulator zaprezentowane w zupełnie nowej odsłonie. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Feb 22, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szybko, wydajnie i bezproblemowo przeprowadź swoje towary przez odprawę celną dzięki DCP Logistics Group Ltd. Nasz doświadczony i kompetentny zespół ds. zarządzania celnego przeprowadzi Cię przez cały proces, upewniając się, że wszystkie dokumenty są w porządku, a towary bezpiecznie dotrą. Dzięki naszym kompleksowym usługom będziesz mógł z łatwością przejść przez odprawę celną w Londynie, oszczędzając czas i pieniądze.
Kategorie:

Data dodania: Feb 3, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Outsourcing programistów jest powszechną praktyką wśród firm i polega na przekazywaniu czynności innym firmom, które pełnią rolę usługodawców. W ten sposób organizacja płaci za profesjonalistów bez utrzymywania ich wewnętrznie, a jeśli tak, to bez relacji biznesowej, na podstawie umowy. Zaczęto go używać pod koniec drugiej wojny światowej, kiedy walczące korporacje chciały skupić się na produkcji broni masowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 30, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

4rtweb to kompleksowe miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces w marketingu cyfrowym. Oferujemy audyty seo, usługi pozycjonowania, tworzenie stron internetowych, administrowanie nimi, usługi informatyczne i inne. Oferujemy profesjonalną i indywidualną obsługę dostosowaną do Twoich potrzeb. Przede wszystkim zależy nam na sukcesie Twojej firmy.
Kategorie:

Data dodania: Jan 9, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

KM-TOUR oferuje Państwu szereg usług, w tym transport osób do Niemiec i Holandii, solidność, a także warunki odpowiednie również dla kobiet z dziećmi i osób starszych. Ponadto zapewniamy komfort i miłą atmosferę. Nasi kierowcy nie wracają tego samego dnia co podnosi bezpieczeństwo, a odbiór pasażerów z podanego adresu jest standardem. Serdecznie zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: Jan 2, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl