Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21376
415
1
65027

Borówka


 
Opis Powierzchnia gospodarstwa zajmuje 4,3 ha. Gospodarstwo powstało w 2000 roku. Położone jest na skraju Doliny Warty, na pograniczu Krajobrazowego Parku Dorzecza Warty i Widawki. Plantację prowadzimy rodzinnie sukcesywnie powiększając. Kwiaty borówki na naszej plantacji zapylają pszczoły z przydomowej pasieki.

Znaczną część powierzchni uprawy zajmuje odmiana Bluecrop charakteryzująca się dużymi równomiernymi owocami. Odmiana należy do najwartościowszych. Jagody dobrze się przechowują i dobrze znoszą transport. Krzewy odporne są na mróz i suszę. Pozostałą część zajmują odmiany Earlyblue, Duke - wcześnie dojrzewające oraz Nelson owocująca w pełni sezonu.

 

Słowa kluczowe Borówka Amerykańska   borowka amerykanska   sadzonki borówki   borówka   jagoda   sadzonki   owoce   plantacja   jan brzezowski   blueberry   plantacja borówki   sadzonki borówki   Lodz   Belchatow   Strobin
Url http://borowka.eu/
Kategorie Firmy wg branż > Handel
Kraje Miasta Regiony > Łódzkie
Data wpisu Jun 11, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Handel
W ofercie Airfillers znaleźć możemy nie tylko wysokiej klasy wypełniacze powietrza, które sprawdzą się w każdych warunkach i mogą być przydatne praktycznie w każdej firmie, jak również w niejednym gospodarstwie domowym, ale także możemy znaleźć szereg różnych dodatkowych elementów jak chociażby stojaki na wypełniacze czy też kosze na wypełniacze powietrza. Warto, zatem bliżej przyjrzeć się tej ciekawej ofercie, a możemy to jak najbardziej zrobić odwiedzając stronę internetową Airfillers. Jakość produktów proponowanych nam na tej stronie na pewno nosi miano najwyższej jakości i bez wątpienia korzystając z tejże oferty nie będziemy zawiedzeni, o czym mogło się przekonać już bardzo wielu ludzi, także w naszym kraju.
Kategoria:

Pieczątki, stemple, materiały do produkcji stempli, akcesoria do stempli, datowniki, numeratory - e-skryptor.pl - sprzedaż hurtowa, atrakcyjne ceny, duży wybór, krótkie terminy realizacji. W swojej ofercie posiadamy produkty takich firm jak Trodat, Wagraf i Shiny.
Od 10 lat istniejemy na rynku stemplarskim i przez cały czas powiększamy grono naszych klientów. ZAPRASZAMY
Kategoria:

Powierzchnia gospodarstwa zajmuje 4,3 ha. Gospodarstwo powstało w 2000 roku. Położone jest na skraju Doliny Warty, na pograniczu Krajobrazowego Parku Dorzecza Warty i Widawki. Plantację prowadzimy rodzinnie sukcesywnie powiększając. Kwiaty borówki na naszej plantacji zapylają pszczoły z przydomowej pasieki.

Znaczną część powierzchni uprawy zajmuje odmiana Bluecrop charakteryzująca się dużymi równomiernymi owocami. Odmiana należy do najwartościowszych. Jagody dobrze się przechowują i dobrze znoszą transport. Krzewy odporne są na mróz i suszę. Pozostałą część zajmują odmiany Earlyblue, Duke - wcześnie dojrzewające oraz Nelson owocująca w pełni sezonu.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Bochem to wytwórca opakowań tekturowych. Na rynku jest obecny od ponad szesnastu lat. Jest czołowym fabrykantem tektury falistej w Polsce. W ofercie znajduję się przede wszystkim produkcja opakowań tekturowych i kartonowych, w tym kartony klapowe oraz fasonowe. Twory tekturowe wykazują się wysoką jakością, z racji czemu wytrzymałość opakowań tekturowych jest nader wyraźna. Opakowania tekturowe sporządzamy dokładnie. Zastosowanie opakowań kartonowych jest niesłychanie okazałe, mogą posłużyć jak opakowania do archiwizacji dokumentów, czy też jako opakowania do obuwia, oraz jako tacki tekturowe. Bochem zapewnia, iż autorskie produkty spełnia zawodowo o czym mogło się przekonać się już wielu kontrahentów.
Kategoria:

Jeżeli szukasz idealnych, wysokiej jakości i tanich części zamiennych do wózków widłowych, z całą pewnością powinieneś wybrać ofertę sklepu internetowego ABZ Wózki Widłowe. Bez wątpienia wybór ten będzie idealny pod każdym względem, ponieważ firma ABZ Wózki Widłowe zajmuje się jedynie sprzedażą wysokiej jakości części do wózków widłowych, które to mają charakter paletowy, platformowy, ale także elektryczny. Co więcej znajdziemy tutaj części do ogromnej ilości wózków, jak na przykład RAK, WW, GPW czy też GV. Dodatkowo, jeżeli w naszym asortymencie posiadamy wózki produkowane na zachodzie, w Japonii czy też w Chinach, także mamy możliwość zamówić do nich w firmie adekwatne części zamienne.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl