Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
2
65102

Borówka


 
Opis Powierzchnia gospodarstwa zajmuje 4,3 ha. Gospodarstwo powstało w 2000 roku. Położone jest na skraju Doliny Warty, na pograniczu Krajobrazowego Parku Dorzecza Warty i Widawki. Plantację prowadzimy rodzinnie sukcesywnie powiększając. Kwiaty borówki na naszej plantacji zapylają pszczoły z przydomowej pasieki.

Znaczną część powierzchni uprawy zajmuje odmiana Bluecrop charakteryzująca się dużymi równomiernymi owocami. Odmiana należy do najwartościowszych. Jagody dobrze się przechowują i dobrze znoszą transport. Krzewy odporne są na mróz i suszę. Pozostałą część zajmują odmiany Earlyblue, Duke - wcześnie dojrzewające oraz Nelson owocująca w pełni sezonu.

 

Słowa kluczowe Borówka Amerykańska   borowka amerykanska   sadzonki borówki   borówka   jagoda   sadzonki   owoce   plantacja   jan brzezowski   blueberry   plantacja borówki   sadzonki borówki   Lodz   Belchatow   Strobin
Url http://borowka.eu/
Kategorie Firmy wg branż > Handel
Kraje Miasta Regiony > Łódzkie
Data wpisu Jun 11, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Handel
optyk okulary oprawki
Kategoria:

Najszybciej rozwijający się internetowy katalog gadżetów reklamowych przeznaczonych do znakowania. Najwięksi producenci, światowe marki, ponad 30 000 artykułów reklamowych pogrupowanych w odpowiednich kategoriach i podkategoriach. Najnowsze wzory i aktualne trendy. Szeroka gama ceramiki reklamowe i odzieży promocyjnej. Intuicyjne menu i zaawansowana wyszukiwarka sprawiają, że każdy klient w szybki i łatwy sposób odnajdzie interesujący do produkt. Ceny podane są w firmie progów cenowych co ułatwia oszacowanie kosztów zakupu. Możliwość otrzymania szczegółowej wyceny on-line.
Życzymy przyjemnych zakupów
Kategoria:

Głównym profilem działalności firmy Serwis-Kop jest sprzedaż części zamiennych do wszystkich modeli maszyn JCB. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne jak również zamienniki, w bardzo konkurencyjnej ofercie cenowej. www.serwis-kop.pl

Wszystkie oferowane przez nas części zamienne wyprodukowane są w oparciu o najwyższe standardy a ich jakość w żadnym stopniu nie odbiega od jakości części oryginalnych, również znajdujących się w naszej ofercie.
Kategoria:

MARKET BHP Sp. z o.o. jest miejscem, w którym zakupisz najwyższej jakości towary zapewniające solidne bezpieczeństwo podczas pracy w zmiennych warunkach pogodowych. Nasz asortyment pochodzi od wypróbowanych dostawców, od jakich odbieramy artykuły, które produkowane zgodnie z najwyższymi globalnymi standardami, wskutek czemu zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo i maksymalny komfort użytkowania. mamy nadzwyczaj przeróżną garderobe ochronną, która skierowana jest do przedstawicieli różnych zawodów. Posiadamy bieżąco towary przeznaczone dla techników i chemików wysokiej jakości rękawice, buty. Zapraszamy do zapoznania pod adresem WWW.
Kategoria:

Sprzedaż starodruków, rękopisów, map, grafiki artystycznej i dekoracyjnej oraz książek wydanych przed 1945 r. Od 1994 roku organizujemy, dwa razy do roku, aukcje zawierające cenne starodruki, rękopisy królewskie, rzadkie (czasem unikatowe) książki i grafiki, co przyczyniło się do ich dużego sukcesu.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl