Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21863
415
3
65120

Bomar,Firma HARD,Przecinarki taśmowe,piły taśmowe,serwis przecinarek taśmowych


 
Opis Firma HARD zajmuje się sprzedażą nowoczesnych maszyn do obróbki metalu,Oferuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.Zapewnia fachowe doradztwo.Gwarantuje krótkie terminy realizacji zamówień, uruchomienie wycinarek, szkolenia w zakresie bezpiecznego obsługiwania zakupionych maszyn.Mozliwość negocjowania cen.

 

Słowa kluczowe bomar   przecinarki taśmowe   piły taśmowe   serwis przecinarek taśmowych   przecinarki do metalu   maszyny do metalu   serwis bomar   części bomar   przecinarki bomar
Url http://www.pilytasmowe.net.pl
Kategorie Firmy wg branż > Maszyny
Produkcja Przemysł > Automatyka
AGD RTV > Naprawa serwis
Data wpisu Jul 10, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Maszyny
Zobacz koniecznie naszą pełną ofertę na wózki widłowe Toyota. Od lat dostarczamy na rynek szereg usług związanych z wózkami widłowymi. U nas kupicie najlepsze wózki widłowe, u nas znajdziecie doskonałą ofertę na wózki widłowe wynajem, a wszystko uzupełnia profesjonalny serwis wózków widłowych. Zachęcamy zatem serdecznie do współpracy, polecamy wybieranie wszystkiego co najlepsze w tej dziedzinie w firmie Wózki Widłowe Toyota
Kategoria:

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu firmę Reprograf z Warszawy. Nasza działalność polega na sprzedaży materiałów i sprzętu dotyczącego branży poligraficznej. U nas mogą Państwo kupić m.in. maszyny do druku cyfrowego, maszyny do druku offsetowego, trójnoże, oklejarki, linie zbierające, falcerki. Poza tym, oferujemy Państwu też profesjonalne oprogramowanie, które może wspomóc działalność Państwa drukarni oraz przyczynić się do lepszego organizacji pracy. Firma może także pomóc klientowi w połączeniu rozwiązań analogowych z cyfrowymi. Z pełną ofertą naszej firmy mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem witryny internetowej.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Hearson działa w naszym kraju od 8 lat. Od początku swej działalności firma specjalizuje się w dystrybucji nowoczesnych środków oraz rozmaitych sprzętów czyszczących. To jeszcze nie wszystko. Firma Hearson jest poza tym dealerem marki Numatic. Hearson może zaproponować klientom też części eksploatacyjne do sprzedawanych urządzeń i profesjonalnych serwis. Warto podkreślić, że firma organizuje regularnie szkolenia na temat użycia sprzedawanych urządzeń czyszczących.
Kategoria:

Mysak wykonuje linie technologiczne, urządzenia i maszyny spożywcze dla przemysłu spożywczego i chemicznego. Oferta obejmuje transporty pneumatyczne, rozdrabniacze, suszarki taśmowe, suszarki pneumatyczne i mikrofalowe, przesiewacz, suszenie warzyw, odpylacze.
Kategoria:

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu sklep internetowy mieszczący się w miejscowości Radomyśl Wielki. Zajmujemy się sprzedażą oryginalnych części zamiennych Ursus do ciągników rodzaju: C-330, C-360, C-360-3P, C-385, MF3, MF4. Wszystkie części posiadają gwarancję producentów obowiązującą na terenie całej Polski. Zamówienia odbieramy drogą elektroniczną bądź telefoniczną. Paczki wysyłamy firmą kurierską lub Pocztą Polską. W siedzibie naszej firmy realny jest też odbiór osobisty. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT. Zamówiony artykuł mogą Państwo zwrócić bądź wymienić w ciągu 10 dni. Dobra łączność to podstawa naszej działalności, zapraszamy więc do omówienia wszelkich elementów telefonicznie lub mailowo. Szczegółowe informacje na temat przedsiębiorstwa i jej propozycji mieszczą się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl