Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
97
64952

Bomar,Firma HARD,Przecinarki taśmowe,piły taśmowe,serwis przecinarek taśmowych


 
Opis Firma HARD zajmuje się sprzedażą nowoczesnych maszyn do obróbki metalu,Oferuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.Zapewnia fachowe doradztwo.Gwarantuje krótkie terminy realizacji zamówień, uruchomienie wycinarek, szkolenia w zakresie bezpiecznego obsługiwania zakupionych maszyn.Mozliwość negocjowania cen.

 

Słowa kluczowe bomar   przecinarki taśmowe   piły taśmowe   serwis przecinarek taśmowych   przecinarki do metalu   maszyny do metalu   serwis bomar   części bomar   przecinarki bomar
Url http://www.pilytasmowe.net.pl
Kategorie Firmy wg branż > Maszyny
Produkcja Przemysł > Automatyka
AGD RTV > Naprawa serwis
Data wpisu Jul 10, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Maszyny
Firma Optimasz działa na rynku szwalniczym już od 1999 roku i na chwilę obecną jest jednym z liderów tej branży w Polsce. Przedsiębiorstwo od samego początku działało stacjonarnie w Łodzi, zaś od 2009 roku poszerzyło swoją działalność, uruchamiając sklep internetowy – dzięki temu teraz każdy jest w stanie skorzystać z oferty firmy, a ta jest bardzo szeroka i obejmuje praktycznie wszystkie urządzenia i maszyny mające jakiś związek z przemysłem szwalniczym. W Optimasz można kupić bardzo różnorodny sprzęt – hobbiści i osoby dorabiające sobie przeróbkami ubrań znajdą idealne do tego celu zgrabne i poręczne maszyny do szycia, natomiast właściciele wytwórni odzieżowych specjalistyczny sprzęt o dużej wydajności. Firma posiada w ofercie akcesoria (nożyczki, lampki do maszyn, lamowniki i inne), części zamienne do różnego typu maszyn, w tym do maszyn szwalniczych i maszyn prasowalniczych oraz silniki – sprzęgłowe elektroniczne, sprzęgłowe mechaniczne i bezsprzęgłowe.
Kategoria:

Mechanizmy śrubowo-toczne należą do najczęściej stosowanych mechanizmów śrubowych w maszynach przemysłowych i precyzyjnych. Nasza firma posiada w swojej ofercie szeroki wybór akcesoriów CNC z zakresu techniki liniowej oraz elementów przeniesienia napędu. W naszym asortymencie znajdują się różnego typu nakrętki i śruby kulowe oraz trapezowe. Pełna oferta naszej firmy znajduje się na naszej firmowej stronie internetowej.
Kategoria:

Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą urządzeń ultradźwiękowych oraz natryskowych. Wykonujemy urządzenia jedno- i wielokomorowe.
Wszystkie urządzenia produkowane przez nasza firmę posiadają deklarację zgodności z Polskimi Normami oraz przepisami BHP dopuszczającymi do eksploatacji. Naszymi atutami są: wieloletnie doświadczenie, wiarygodność, solidność i terminowość.
Kategoria:

BAGMASZ - maszyny piekarnicze, maszyny cukiernicze, piece cukiernicze i inne. Szeroki wybór krajalnic do chleba, ubijaczek oraz mieszałek spiralnych. Oferujemy mnóstwo dzielarek jak również wałkownice i wagodzielarki. Atrakcyjne ceny. Szeroki wybór krajalnic do chleba, ubijaczek oraz mieszałek spiralnych.
Kategoria:

Firma Dźwigowa - M. Urbanek, Kraków. Żurawie wieżowe - wynajem żurawi wieżowych, serwis urządzeń dźwignicowych. Szkolenia operatorów, konserwacja suwnic i żurawi, montaż HDS, windy załadowcze, podesty ruchome. Montaże, remonty oraz odbiory UDT. Autoryzowany serwis Palfinger, Bar Cargolift, Fassi.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl