Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20985
415
110
64994

Bomar,Firma HARD,Przecinarki taśmowe,piły taśmowe,serwis przecinarek taśmowych


 
Opis Firma HARD zajmuje się sprzedażą nowoczesnych maszyn do obróbki metalu,Oferuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.Zapewnia fachowe doradztwo.Gwarantuje krótkie terminy realizacji zamówień, uruchomienie wycinarek, szkolenia w zakresie bezpiecznego obsługiwania zakupionych maszyn.Mozliwość negocjowania cen.

 

Słowa kluczowe bomar   przecinarki taśmowe   piły taśmowe   serwis przecinarek taśmowych   przecinarki do metalu   maszyny do metalu   serwis bomar   części bomar   przecinarki bomar
Url http://www.pilytasmowe.net.pl
Kategorie Firmy wg branż > Maszyny
Produkcja Przemysł > Automatyka
AGD RTV > Naprawa serwis
Data wpisu Jul 10, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Maszyny
Firma BAMET oferuje: projekt i wykonanie form wtryskowych oraz
narzędzi,utrzymanie ruchu, obróbkę skrawaniem, części zamienne oraz obróbkę metali.Firma specjalizuję się w nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach, swą stabilną i wiarygodną pozycję na rynku zawdzięcza wieloletniemu doświadczeniu.
Kategoria:

Firma LILAC specjalizuje się w sprzedaży urządzeń rolniczych. Duży wybór produktów skutkuje tym, że każdy kontrahent znajdzie u nas interesującą dla siebie propozycję. Starannie dobieramy artykuły do asortymentu, co sprawia, że możemy zapewnić ich świetną jakość. Siedziba naszej firmy zlokalizowana została w stolicy. Oferujemy także specjalistyczne naprawy gwarancyjne każdych proponowanych produktów. Na obszarze Białegostoku zapewniamy klientom możliwość darmowego dostarczenia zamówionych towarów. Zachęcamy Państwa do współpracy.
Kategoria:

Jest to witryna w sieci, która zainteresuje każdego z rolników, który chciałby zatroszczyć się o swoje gospodarstwo. Dobrze jest pamiętać o tym, że robione na nim prace mogą odbywać się znacznie szybciej jak też ze znacznie lepszym efektem. Wszystko za sprawą wysokiej mechanizacji. Zakup rolniczych sprzętów może okazać się bardzo drogi. Natomiast wcale nie musi! Każdy mógłby wykorzystać oferty, które proponuje ta strona w sieci, jaka jest pełna ciekawych ofert o maszynach rolniczych. Możemy odnaleźć w tym miejscu sporo ofert na ciągniki rolnicze, kombajny,pakowacze, pojemniki, rozrzutniki, siewniki jak też dużo innych. Są tutaj także cześci zapasowych do takich maszyn!
Kategoria:

Polecamy Państwu nasze usługi w zakresie hydrauliki siłowej. Nasz zakład realizuje się w produkcji nowoczesnych oraz wysokiej jakości cylindrów hydraulicznych. Produkujemy cylindry tłokowe, teleskopowe, podporowe, a także nurnikowe, o rozległym zakresie średnic oraz skoków. Wszystkie nasze cylindry hydrauliczne przechodzą szczegółową kontrolę jakości oraz próby ciśnieniowe na szczelność. Dodatkowo firma ZHS z Kobylanki zajmuje się naprawą elementów hydrauliki siłowej. Trudnimy się renowacją części i podzespołów do maszyn budowlanych, transportowych, leśnych, rolniczych oraz innych. Proponujemy Państwu wszechstronne doradztwo. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:

Maszyny introligatorskie, maszyny drukujące oraz maszyny do opakowań to asortyment urządzeń poligraficznych, których sprzedażą zajmuje się firma Impression w Warszawie. Specjalizujemy się również w serwisie m. in. krajarek i trójnoży, falcerek, taśmowców czy laminatorów, a zakres usług serwisowych obejmuje montaż i demontaż, naprawy pogwarancyjne, generalne remonty także przeglądy okresowe. Na każdym etapie współpracy zapewniamy Państwu fachowe doradztwo techniczne oraz konserwacje maszyn zgodnie z zaleceniami producentów fabrycznych.W przypadku pytań, prosimy o kontakt.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl