Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
84
64952

BOGACZ BARBARA CORYLUS ogrody Wrocław


 
Opis Polecamy Państwu ofertę przedsiębiorstwa Corylus z Wrocławia. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem praktycznym, a także wiedzą teoretyczną. Podejmujemy się projektowania, zakładania i konserwacji obszarów zielonych na terenie Wrocławia i innych miejscowości. W ramach usług ogrodniczych nasza firma zajmie się nasadzaniem drzew, krzewów, bylin i roślin jednorodzinnych, zakładaniem trawników, ogrodów skalnych, pielęgnacją drzewostanu oraz doradztwem w zakresie planowania i wykonania. Realizujemy zarówno prywatne pomysły, jak również wcielamy w życie inspiracje naszych klientów. Pracujemy zawsze terminowo i rzetelnie. Więcej na witrynie www.

 

Słowa kluczowe zakładanie ogrodów Wrocław   projekty ogrodów Wrocław   projekt ogrodu Wrocław   projektowanie zieleni Wrocław
Url http://www.ogrodycorylus.pl
Kategorie Dom Wnętrze > Ogrody
Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów
Data wpisu Sep 21, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Ogrody
Szukając dobrego, solidnego materacu dmuchanego lub basenu ogrodowego warto odwiedzić stronę sklepu online Baseneo.pl. Sklep prowadzi firma Global z siedzibą w Gdyni, która współpracuje jedynie z uznanymi markami, takimi jak Intex i Bestway. Poza tym, firma bierze udział w programie Rzetelna Firma, więc zakupy w sklepie są bezpieczne. Pośród basenów ogrodowych znajdziemy między innymi baseny dmuchane, baseny stelażowe czy baseny rozporowe Bestway i Intex. Aby ułatwić wybór odpowiednich dodatków basenowych do upatrzonego basenu, stworzono zestawy basenowe 3w1, 7w1 oraz 9w1. Dodatki basenowe to głównie pompy filtrujące, które w połączeniu z chemią basenową, zaowocują czystą wodą w basenie. Dodatkowo, są to też pokrywy na basen czy maty pod basen. Maty oraz pokrywy na basen są bardzo istotnymi elementami, umożliwiającymi zachowanie wody czystą. Pokrywa zabezpieczy przed zabrudzeniami w postaci liści i robaków, a mata basenowa minimalizuje wnoszenie trawy do zbiornika. Co więcej, mata izoluje basen od podłoża, ograniczając spadek ciepła wody. W katalogu sklepu można znaleźć również materace welurowe jednoosobowe i dwuosobowe, a nawet fotele dmuchane. Baseneo.pl to także szeroki wybór pontonów. Oferowane są różne rodzaje - pontony profesjonalne, pontony dla dzieci, a także pontony dla dorosłych. Także akcesoria do nich, takie jak wiosła do pontonów i pompki. Wśród artykułów dla dzieci można wyróżnić np. dmuchane trampoliny czy brodziki dmuchane. Poza tym, sklep oferuje takie produkty jak: kółka do pływania czy piłki plażowe.
Kategoria:

Masz piękny ogród, który pragniesz zagospodarować w szczególny sposób? Pragniesz niecodziennych roślin, którymi będziesz mógł się pochwalić przed sąsiadami czy rodziną? Jeśli tak, zapraszamy Cię do naszej szkółki drze i krzewów, którą prowadzimy nieopodal Warszawy. W Green Garden oferujemy Państwu tysiące roślin i drzew w bardzo przystępnych cenach! Zaufało nam już mnóstwo zadowolonych klientów, w tym m. in. Ministerstwo Obrony Narodowej czy Ambasada Stanów Zjednoczonych. Koniecznie dowiedź greengarden.com.pl i sprawdź naszą ofertę!
Kategoria:

Organizacja warszawakoszenie.pl trudni się profesjonalną kosmetyką wszelkiego rodzaju muraw. Wykwalifikowaliśmy się w wykonywaniu koszenia obszarów przydomowych, wypoczynkowych a także sportowych. Posiadamy nowoczesny sprzęt o różnorodnych właściwościach, który każdorazowo dobieramy do wykonywanego zlecenia. Sprawia to, że zleconą pracę realizujemy sprawnie, bez dużego oraz długiego hałasu. Oferujemy również nawożenie trawnika a także inne specjalistyczne zabiegi pielęgnacyjne. Zachęcamy do składania zapytań o ofertę cenową, na które reagujemy błyskawicznie.
Kategoria:

Firma GMS Częstochowa istnieje od 1983 roku i zajmuje się produkcją huśtawek ogrodowych. Wszystkie produkty i podzespoły są tworzone
w naszym zakładzie, posiadają niezbędne atesty. Naszą ofertę rozwinęliśmy także o obróbkę metali, wykonujemy stojaki na rowery, lampy ogrodowe, blokady parkingowe czy metalowe kółka. Gwarantujemy najwyższą jakość na każdym etapie produkcji naszych wyrobów.
Kategoria:

Polecamy Państwu ofertę przedsiębiorstwa Corylus z Wrocławia. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem praktycznym, a także wiedzą teoretyczną. Podejmujemy się projektowania, zakładania i konserwacji obszarów zielonych na terenie Wrocławia i innych miejscowości. W ramach usług ogrodniczych nasza firma zajmie się nasadzaniem drzew, krzewów, bylin i roślin jednorodzinnych, zakładaniem trawników, ogrodów skalnych, pielęgnacją drzewostanu oraz doradztwem w zakresie planowania i wykonania. Realizujemy zarówno prywatne pomysły, jak również wcielamy w życie inspiracje naszych klientów. Pracujemy zawsze terminowo i rzetelnie. Więcej na witrynie www.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl