Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21414
415
7
65030

BOGACZ BARBARA CORYLUS ogrody Wrocław


 
Opis Polecamy Państwu ofertę przedsiębiorstwa Corylus z Wrocławia. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem praktycznym, a także wiedzą teoretyczną. Podejmujemy się projektowania, zakładania i konserwacji obszarów zielonych na terenie Wrocławia i innych miejscowości. W ramach usług ogrodniczych nasza firma zajmie się nasadzaniem drzew, krzewów, bylin i roślin jednorodzinnych, zakładaniem trawników, ogrodów skalnych, pielęgnacją drzewostanu oraz doradztwem w zakresie planowania i wykonania. Realizujemy zarówno prywatne pomysły, jak również wcielamy w życie inspiracje naszych klientów. Pracujemy zawsze terminowo i rzetelnie. Więcej na witrynie www.

 

Słowa kluczowe zakładanie ogrodów Wrocław   projekty ogrodów Wrocław   projekt ogrodu Wrocław   projektowanie zieleni Wrocław
Url http://www.ogrodycorylus.pl
Kategorie Dom Wnętrze > Ogrody
Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów
Data wpisu Sep 21, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Ogrody
Oferujemy proste w obsłudze i niedrogie w eksploatacji automatyczne systemy nawadniające ogród. Wykonujemy projekty oraz montaż całej instalacji. Założenie automatycznego systemu nawadniania przynosi same korzyści - nasze rośliny są zadowolone, my oszczędzamy czas i wodę. Nasze kwalifikacje zawodowe opieramy na: kilkuletnim doświadczeniu w terenach zieleni i systemach nawadniających, licznych tematycznych wyjazdach zagranicznych, wizytach w ogrodach, w związku z czym możemy zweryfikować naprawdę ładne akcenty. Urządzenia zraszające i kroplujące, które są podstawą systemów wdrażanych przez naszą firmę, dostarczą wodę do każdego miejsca w ogrodzie. Zraszacze, mikrozraszacze i linie kroplujące nawodnią trawniki, rabaty kwiatowe, żywopłoty, drzewa i krzewy, a także rósliny w pojemnikach na tarasie i balkonie. W naszej ofercie znajdują się elementy wyposażenia zielonych terenów ozdobnych, które są bardzo istotne dla wyglądu i trwałości ogrodu. Są to m.in. systemy nawadniające, geomembrany, instalacje oświetlenia ogrodowego.
Kategoria:

Basenogrodowy to hurtownia basenów ogrodowych i materacy dmuchanych, prowadzona przez firmę Global, od lat zajmującej się sprzedawaniem artykułów dmuchanych. Basenogrodowy oferuje atrakcyjne ceny w sprzedaży detalicznej. W katalogu można znaleźć baseny rozporowe, baseny stelażowe, a także baseny dmuchane. Sklep oferuje też niezbędne dodatki do basenów, między innymi: chemia basenowa, generatory chloru, ozonatory i pompy filtrujące - czyli to co konieczne, aby utrzymać czystość wody przez długi czas. Basenogrodowy posiada też pełną ofertę dla najmłodszych: wodne place zabaw, huśtawki ogrodowe i trampoliny ogrodowe. Sklep pozwala również zaopatrzyć się w materace welurowe, o różnych kształtach i rozmiarach. Zamawianie towaru możliwe jest na trzy sposoby: zamówienie telefoniczne, poprzez sklep internetowy lub też na miejscu, w siedzibie firmy Global w Gdyni.
Kategoria:

Oferta obejmuje przygotowanie projektów ogrodów, małej architektury, terenów zieleni. Zajmujemy się również realizacją pełnego zakresu prac ogrodniczych: formowaniem terenu, zakładaniem trawników, nasadzeniem roślin, kaskadami, oczkami wodnymi, wycinką drzew, robimy tarasy drewniane, odwodnieniem terenu, aranżacją balkonów. Wykonujemy również roboty brukarskie w zakresie ścieżek, wjazdów i placów. Oprócz powyższych prac działamy w zakresie:
- pielęgnacji trawników, drzew i krzewów,
- chemiczną ochroną roślin przed szkodnikami i chorobami,
- chemicznym zwalczaniem chwastów.
 - montażem ogrodzeń.
 - zakładaniem placów zabaw.
 - zimowym utrzymaniem terenu
Kategoria:

Ogród założony przez Naszą Firmę jest niepowtarzalny, czytelny i funkcjonalny. Tworzymy ogrody dla najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy: zakładanie trawników metodą tradycyjną lub z tzw. rolki, profesjonalne sadzenie drzew, krzewów i roślin, nasadzanie roślin, nawierzchnie ogrodowe, nawierzchnie z kamienia, nawadnianie ogrodów, systemy automatycznego nawadniania trawników, ochrona roślin naturalnymi i chemicznymi środkami, usługi pielęgnacyjne i konserwacyjne ogrodów i terenów zieleni. Zadowolenie Klienta jest najważniejsze. RECAR Olsztyn
Kategoria:

Nasza Firma zajmuje się kompleksowym zagospodarowaniem terenów zieleni a w szczególności montażem instalacji automatycznego nawadniania ogrodów, parków, kompleksów sportowych, stadionów.
Nasze instalacje opieramy na znanych renomowanych producentach sprzętu nawodnieniowego tj.
TORO, NELSON, HUNTER, RAIN BIRD, GRUNDFOS, ESPA - systemy nawadniające, nawadnianie ogrodów, systemy automatycznego nawadniania, kropelkowe nawodnienia. Projektowanie i zakładanie systemów nawadniających, ogrodów, sprzedaż urządzeń nawadniających.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl