Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20286
415
7
64832

Blog. Maciek, literatura i fantastyka.


 
Opis Blog głównie o Maćku. Jego fantastyczne przygody opisane prawie poprawną polszczyzną z użyciem kropek i przecinków. Można się pośmiać - humor iście angielski albo czarny, jeśli ktoś woli, można i przestraszyć - demonów wszelakich bowiem tu w bród. Zapraszam!

 

Słowa kluczowe Blog   literatura   fantastyka   groza   czarny humor   twórczość literacka   Zwierz   Maciek   groteska   humor angielski   absurd   humor   opowiadania   horror   satyra   wierszyki
Url http://www.kulki-analne.blog.pl
Kategorie Internet > Blogi
Data wpisu Nov 24, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Internet > Blogi
Od początku naszego dynamicznego działania w sieci, renomowany serwis internetowy jakim jest Konsolowisko, dynamicznie prosperuje online, świadcząc bogaty wachlarz porad specjalistycznych z dziedziny nowoczesnych technologii. Prezentujemy fachowe opracowania dotyczące elektroniki w rozumieniu komputery, sprzęt. Więcej dowiesz się, jeżeli poczytasz nasze teksty. Istniejemy od 2009 roku po dziś dzień, oferując bogaty zakres poradników.
Kategoria:

Blog o wszystkim i o niczym. Przemyślenia, komentarze, informacje, linki, nowości czyli Zlepki Breffy. Często aktualizowany blog poruszający sprawy aktualne, ciekawe i interesujące. Jeżeli chcesz poznać mój punkt widzenia to zapraszam do siebie!!!
Kategoria:

Serwis Prawa 24 wprowadzi Cię do tematu prawa, księgowości i finansów. Publikowane tu są tylko eksperckie artykuły, które dotyczą zarówno podatków, jak i wiele różnych porad dla przedsiębiorców. Dodatkowo to doskonały blog dla tych, którzy prowadzą sklepy internetowe, ponieważ są tu publikowane materiały o sposobach na większą konwersję w e-sklepie.
Kategoria:

Mnóstwo osób funkcjonujących w Internecie co jakiś czas zadaje sobie pytanie: jak dobrze wypromować swoją stronę lub siebie samego w tym wielkim cyfrowym świecie?

Zaczynając od początku nie jest łatwo: setki dziwnych i niezrozumiałych zagadnień jak omniadd czy katalog stron. Nasza strona wyjaśnia je wszystkie – szybko, bez owijania w bawełnę. To bogata baza wartościowych wskazówek, krótkie opisy poszczególnych etapów pozycjonowania, analizy i wiele różnych zagadnień. Idealna zarówno dla doświadczonego pozycjonera jak i dla amatora w tej sferze. U nas znajdziesz informacje, których nie ma w żadnym innym miejscu. Nie zastanawiaj się dłużej – odwiedź nas, a na pewno nie pożałujesz!
Kategoria:

Blog prywatny Piotra Peltz.Zawartość bloga udostępniam na warunkach licencji Creative Commons, w myśl której treści zawarte na blogu można kopiować i rozpowszechniać pod następującymi warunkami:
- skopiowane materiały pozostaną w niezmienionej postaci
- zostaną odpowiednio oznaczone: wymagam umieszczenia informacji o autorze i źródle pochodzenia skopiowanych materiałów
- skopiowane treści nie mogą być użyte do celów komercyjnych
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl