Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20443
415
15
64918

Black Orange


 
Opis Zespół Black Orange, muzyka rockowa i alternatywna. Zespół istnieje od 2007 roku i pochodzi ze Śląska. Skład zespołu: Ela Łopatyńska, Marcin Gorzkowski, Maciek Ostrowski, Szymon Wesołowski, Kuba Kondzielnik, Szymon Suchoń.W muzyce zespołu Black Orange można doszukać się odrobiny melancholii, nostalgii a także bardziej optymistycznych dźwięków. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie...

 

Słowa kluczowe black   orange   katowice   zabrze   śląsk   silesia   silesiaproject.pl   project   zespoł   pin   bo   zespolpin   zespolpin.com   gliwice
Url http://blackorange.com.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Muzyka
Data wpisu Jan 22, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 2

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Muzyka
Inforap.pl to portal, który adresowany jest do fanów muzyki Rap i Hip Hop. Zapraszamy użytkowników do zapoznania się z przygotowanym przez nas szerokim zakresem teledysków. Wśród opublikowanych teledysków znajdą Państwo najpopularniejsze w konkretnym tygodniu, najnowsze z podziałem na krajowe oraz zagraniczne a także najchętniej wyświetlane w określonym tygodniu. Poza tym znajdą Państwo na prowadzonej przez nas stronie głównej teledyski najczęściej komentowane w określonym tygodniu. Publikujemy także nowe informacje ze świata muzyki Rap i Hip Hop. Zapraszamy Państwa do założenia konta w naszym serwisie oraz dodawania nowych teledysków.
Kategoria:

Jeżeli komuś potrzebne są do wynajęcia sale prób obecnie ma pod tym względem znacznie więcej możliwości niż kilka lat temu. Obecnie wyszukanie odpowiedniej sali do wynajęcia nie jest żadnym problemem, szybko można także znaleźć spisy sal prób Kraków, pozwalające na wybór najbardziej odpowiednich. Na pewno takim miejscem jest strona saleprobkrakow.pl, gdzie można zapoznać się z bardzo dużą ilością ofert na wynajem sal różnego rodzaju. Możliwość ich najmu po znacznie bardziej atrakcyjnych cenach to z pewnością jeden z atutów.
Kategoria:

Witamy na stronie poświęconej tak wielkiej postaci jaką bez wątpienia był Ryszard Riedel.
Kategoria:

Wyszukiwarka MP3 znajduje sie w portalu Webkomp.pl .Wyszukiwarka wyszukuje wszystkie dostepne w sieci pliki mp3 z muzyką. Dodatkowo w wyszukiwarce mp jest możliwość ściągnięcia tej muzyki poprzez kliknięcie w ikone download. Kolejną funkcją jest możliwość zobaczenia muzyki w portalu YouTube. Wszystko odbywa się w sposób bardzo szybki i co najważniejsze bardzo prosty. A więc Wyszukiwarka MP3 to darmowa wyszukiwarka, dzięki której można łatwo i szybko wyszukać dany utwór, przesłuchać, a co najważniejsze pobrać bez problemu na swój komputer bez konieczności korzystania z kilku serwisów na raz. Reasumując dajemy ci możliwość darmowego wyszukiwania, pobierania mp3, a co za tym idzie prostota i wygoda dająca ci to co lubisz - muzykę w zasięgu ręki. Ta wyszukiwarka nie ma w żadnym wypadku promować ściągania nielegalnych plików. Żadne pliki mp3 nie znajdują się na naszym serwerze. Wyszukiwarka jedynie wyszukuje pliki mp3 ogólnodostępne w sieci. Admin sewrwisu nie odpowiada za wyszukane i ściągnięte przez użytkowników pliki.
Kategoria:

Komputerowe przepisywanie nut solowych, orkiestrowych, kameralnych, wokalnych wraz z tekstem (także nieczytelnych bądź pisanych odręcznie – rękopisów). Komputerowy skład i edycja nut dla wydawnictw. Notacja muzyki dawnej, współczesnej jak i rozrywkowej (jazzowej). Wyciągi fortepianowe do ZAiKS-u (tzw. fortepianówki). Tworzenie głosów z partytur. Rekonstrukcja partytur na podstawie głosów. Transponowanie utworów do różnych tonacji.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl