Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19996
415
14
64688

Black Orange


 
Opis Zespół Black Orange, muzyka rockowa i alternatywna. Zespół istnieje od 2007 roku i pochodzi ze Śląska. Skład zespołu: Ela Łopatyńska, Marcin Gorzkowski, Maciek Ostrowski, Szymon Wesołowski, Kuba Kondzielnik, Szymon Suchoń.W muzyce zespołu Black Orange można doszukać się odrobiny melancholii, nostalgii a także bardziej optymistycznych dźwięków. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie...

 

Słowa kluczowe black   orange   katowice   zabrze   śląsk   silesia   silesiaproject.pl   project   zespoł   pin   bo   zespolpin   zespolpin.com   gliwice
Url http://blackorange.com.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Muzyka
Data wpisu Jan 22, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 2

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Muzyka
Jessy Art Music - to agencja koncertowa, jakiej warto powierzyć organizację imprez oraz koncertów! Działają na światowym poziomie - takie pochlebstwa na co dzień słyszymy od naszych zadowolonych klientów. Współpracujemy z największymi polskimi i zagranicznymi gwiazdami, a wśród nich m.in. Oceana, Ewelina Lisowska, Feel, Kasia Wilk, Sebastian Rutkowski, Inna, In Grid, Mrozu, Lou Bega, Sebastian Riedel&Cree, Velvet, Matt Pokora oraz wielu innych artystów. Gwarantujemy pełną obsługę imprez - od estrady, po catering. Nasi kontrahenci to m.in. Radio Wawa, Eska, Vox FM, Fox Media, Artistars Creating Music Space i in. Nawiązaliśmy współpracę z największymi instytucjami przemysłu muzycznego, a także mediami. Powierzyły nam już miasta, kluby oraz przedsiębiorstwa. Dołączcie Państwo do tego grona. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:

Jeżeli komuś potrzebne są do wynajęcia sale prób obecnie ma pod tym względem znacznie więcej możliwości niż kilka lat temu. Obecnie wyszukanie odpowiedniej sali do wynajęcia nie jest żadnym problemem, szybko można także znaleźć spisy sal prób Kraków, pozwalające na wybór najbardziej odpowiednich. Na pewno takim miejscem jest strona saleprobkrakow.pl, gdzie można zapoznać się z bardzo dużą ilością ofert na wynajem sal różnego rodzaju. Możliwość ich najmu po znacznie bardziej atrakcyjnych cenach to z pewnością jeden z atutów.
Kategoria:

Wyszukiwarka MP3 znajduje sie w portalu Webkomp.pl .Wyszukiwarka wyszukuje wszystkie dostepne w sieci pliki mp3 z muzyką. Dodatkowo w wyszukiwarce mp jest możliwość ściągnięcia tej muzyki poprzez kliknięcie w ikone download. Kolejną funkcją jest możliwość zobaczenia muzyki w portalu YouTube. Wszystko odbywa się w sposób bardzo szybki i co najważniejsze bardzo prosty. A więc Wyszukiwarka MP3 to darmowa wyszukiwarka, dzięki której można łatwo i szybko wyszukać dany utwór, przesłuchać, a co najważniejsze pobrać bez problemu na swój komputer bez konieczności korzystania z kilku serwisów na raz. Reasumując dajemy ci możliwość darmowego wyszukiwania, pobierania mp3, a co za tym idzie prostota i wygoda dająca ci to co lubisz - muzykę w zasięgu ręki. Ta wyszukiwarka nie ma w żadnym wypadku promować ściągania nielegalnych plików. Żadne pliki mp3 nie znajdują się na naszym serwerze. Wyszukiwarka jedynie wyszukuje pliki mp3 ogólnodostępne w sieci. Admin sewrwisu nie odpowiada za wyszukane i ściągnięte przez użytkowników pliki.
Kategoria:

DJ Promotion to marka, która rekomendowana jest każdemu, kto potrzebuje profesjonalnego consultingu dotyczącego polskiej branży muzycznej. Profesjonalnie przygotowany personel jest tutaj kluczem do świadczenia najlepszych usług na rynku. Elastyczne podejście do potrzeb każdego klienta, doświadczenie oraz kreatywność przekłada się na doskonałe wyniki tej marki.
Kategoria:

Firma Piano – Czerniak to firma cechująca się bardzo dużym doświadczeniem, gdyż swoja działalność prowadzi już od 1963 roku. Zakres funkcjonowania firmy jest bardzo duży i niebywale obszerny, firma zajmuje się między innymi remontami oraz dodatkowo różnego stylu naprawami pianin i fortepianów. Firma cieszy się dużą popularnością, ze względu na swoje profesjonalne i dobrze świadczone usługi , a ponadto ze względu na bardzo dużą praktykę.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl