Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20343
415
6
64857

Black Orange


 
Opis Zespół Black Orange, muzyka rockowa i alternatywna. Zespół istnieje od 2007 roku i pochodzi ze Śląska. Skład zespołu: Ela Łopatyńska, Marcin Gorzkowski, Maciek Ostrowski, Szymon Wesołowski, Kuba Kondzielnik, Szymon Suchoń.W muzyce zespołu Black Orange można doszukać się odrobiny melancholii, nostalgii a także bardziej optymistycznych dźwięków. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie...

 

Słowa kluczowe black   orange   katowice   zabrze   śląsk   silesia   silesiaproject.pl   project   zespoł   pin   bo   zespolpin   zespolpin.com   gliwice
Url http://blackorange.com.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Muzyka
Data wpisu Jan 22, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 2

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Muzyka
Wyszukiwarka mp3 - TubaMp3 to najlepsza polska wyszukiwarka plików Mp3. Najnowsze darmowe mp3 - tylko u nas szukasz, słuchasz i pobierasz swoja ulubiona muzyke!

TubaMp3.pl jest jedynym polskim serwisem który zawiera tak duża ilośc muzyki. Disco Polo, Dance, Pop, Hip-Hop oraz RnB - każdy rodzaj muzyki tylko na tubamp3.pl
Kategoria:

Twoją pasją jest muzyka? Pragniesz nauczyć się grać na perkusji? W tym celu potrzebny Ci będzie odpowiedni sprzęt. Znajdziesz go w naszym sklepie Drumcenter. Bogaty asortyment pozwoli Ci znaleźć instrument, który będzie odpowiadał Twoim umiejętnościom i możliwością finansowym. Nasi pracownicy z chęcią doradzą Ci w dokonaniu właściwego wyboru. Konkurencyjne ceny sprawią, że perkusja o jakiej marzysz może należeć do Ciebie.
Kategoria:

Śmieszne Piosenki to strona internetowa poświecona wesołej muzyce zarówno polskiej, jak i importowanej. Jest ona dobrym źródłem rozrywki, niezależnie od wieku internetowego melomana. Prezentujemy tylko twórczość na przyzwoitym poziomie. Zespoły obdarzone poczuciem humoru i ich radosna twórczość jest analizowana przez naszego eksperta. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się pośmiać.
Kategoria:

Na naszym blogu możesz wejść w świat techniki estradowej od strony wzmacniaczy estradowych. Tego typu urządzenia są blisko krawędzi możliwości technologicznych i potrafią wygenerować w urządzeniu o wadze 10 kg moc 20kW! Jeśli jesteś hobbystą tej tematyki lub pracujesz w branży nagłośnieniowej zapraszamy do nas. Znajdziesz u nas :
-Informacje o nowościach produktowych na rynku oraz ich producentach
-Opisy parametrów technicznych wzmacniaczy dzięki czemu będziesz wiedział na co trzeba uważać przy kupnie.
-Informacje o rozdaniach nagród i premierach odbywających się na targach branżowych na całym świecie !
Wkrótce również będziemy publikowali recenzje video wzmacniaczy - jeśli interesuje Cię jakiś konkretny wzmacniacz napisz do nas a my go opiszemy.
Kategoria:

Serwis internetowy, którego głównym założeniem jest pomoc dla osób często pobierających muzykę z internetu. Na stronie tej znajdują się darmowe mp3 do pobrania. Są one udostępnione w formie wyszukiwarki mp3. Dysponuję olbrzymią bazą danych, w której zaindeksowano ponad milion utworów w formacie mp3, znajdujących się na zewnętrznych serwerach. W serwisie można słuchać piosenki na stronie, oraz pobierać na dysk.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl