Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19503
415
2
64526

Black Orange


 
Opis Zespół Black Orange, muzyka rockowa i alternatywna. Zespół istnieje od 2007 roku i pochodzi ze Śląska. Skład zespołu: Ela Łopatyńska, Marcin Gorzkowski, Maciek Ostrowski, Szymon Wesołowski, Kuba Kondzielnik, Szymon Suchoń.W muzyce zespołu Black Orange można doszukać się odrobiny melancholii, nostalgii a także bardziej optymistycznych dźwięków. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie...

 

Słowa kluczowe black   orange   katowice   zabrze   śląsk   silesia   silesiaproject.pl   project   zespoł   pin   bo   zespolpin   zespolpin.com   gliwice
Url http://blackorange.com.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Muzyka
Data wpisu Jan 22, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 2

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Muzyka
Zapraszamy na stronę w której możesz odsłuchiwać online oraz pobierać darmowe utwory muzyczne. Do dyspozycji masz wyszukiwarkę MP3 oraz wbudowany system pomagający znaleźć ciekawe utwory, najnowsze oraz najchętniej słuchane piosenki. Tylko u nas: darmowe mp3, najlepsze mp3.
Kategoria:

Darmowe mp3 jest w dzisiejszych czasach już standardem. Coraz więcej firm korzysta z takich możliwości i jesteśmy w stanie przygotować sobie działania, które pomogą nam rozwinąć ten rynek. Nasza strona umożliwia wam pobranie najnowszych darmowych mp3 na własny dysk. Jeśli chcesz więc przesłuchać swoje ulubione utwory przed ich zakupem powinieneś zgłosić się do nas.
Kategoria:

 Jesteśmy producentami muzyki użytkowej przeznaczonej do udźwiękawiania spotów reklamowych (radiowych i telewizyjnych), czołówek telewizyjnych, gier komputerowych, stron www, reportaży i filmów fabularnych. W naszym studiu powstają dzwonki oraz komunikaty do infolinii telefonicznych. Specjalizujemy się w komponowaniu muzyki pod obraz – klient otrzymuje zsynchronizowany materiał filmowy, zgrany do dowolnego formatu video. Realizujemy nagrania lektorskie – dysponujemy przy tym własnym bankiem głosów. Reklama dźwiękowa to najlepszy sposób na wypromowania produktu. Dzięki niej można w bardzo łatwy sposób trafić do klienta, a co za tym idzie zwiększyć popyt na usługi. Dlatego z tej formy reklamy korzysta coraz więcej firm.


Dźwięki reklamowe towarzyszą naszemu życiu właściwie w każdym miejscu. Można je spotkać nie tylko w radiu czy telewizji, ale coraz częściej słyszalne są w miejscach użyteczności publicznej. Z mówiącym głosem zetkniemy się w centrum handlowym i środkach transportu. Znamy także gadające witryny, mówiące urządzenia do nawigacji, czyli niezwykle ostatnio popularne GPSy.
Kategoria:

Jeśli potrzebujesz w tej chwili doświadczonego DJ-a na imprezę firmową, bal sylwestrowy, wesele albo innego typu wydarzenie towarzyskie, oferta na tej stronie WWW prawdopodobnie Ci się spodoba. Na witrynie opublikowano ofertę Dj-a z długoletnim doświadczeniem, który nie tylko ma znakomite referencje, ale również zawsze dostosowuje się do życzeń klienta. Co istotne, DJ podchodzi w sposób indywidualny do każdego zlecenia. Gwarantuje najwyższej klasy sprzęt a także legalną muzykę i wszelkie oprogramowanie. Szczegóły na stronie.
Kategoria:

Wyszukiwarka mp3 - wyszukuje darmowe mp3, możesz słuchać, pobierać Swoje ulubione piosenki mp3,
tworzyć playlisty ze swoimi przebojami, dzięki czemu możesz słuchać wiele piosenek mp3
po kolei bez ponownego wyszukiwania. W wyszukiwarce boxMP3.eu znajdziesz muzykę dostępną w sieci i nie tylko,
sam sprawdź, szukaj ulubionych utworów z gatunku pop. rock, techno, rap, disco, trance, dance. ZAPRASZAMY!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl