Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21377
415
29
65029

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Masarnie, ubojnie, rzeźnie

Wpisy
Sortowanie :
Na stronie zamieszczono ofertę ubojni Krzan. Jest to rodzinna firma, która na rynku funkcjonuje już od ponad 20 lat. Firma od samego początku przykłada wielką wagę do standardów swojej pracy. Obecnie firma prowadzi skup bydła m.in. na terenie województwa małopolskiego i dolnośląskiego. Ubojnia Krzan podejmie się współpracy tak z prywatnymi gospodarzami jak i z dostarczycielami hurtowymi. Zakład został stosunkowo niedawno gruntownie zmodernizowany, a tym samym utrzymuje wyjątkowo wysokie standardy sanitarno-weterynaryjne.
Kategorie:

Data dodania: Sep 9, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

POLMAR - to masarnia mająca swoja siedzibę w Krzepicach w województwie śląskim. Oferujemy Państwu mięsa i podroby wszelkiego rodzaju, ponieważ cały czas poszerzamy swoja ofertę, nie możliwe jest zamieszczenie szczegółowej oferty na naszej stronie www, dlatego zachęcamy do pisania do nas oraz kontaktu telefonicznego w celu nawiązania współpracy. Zapraszamy również na nasza stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Aug 30, 2011 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zakład Przetwórstwa Spożywczego Maków Sp. z o. o. jest producentem i eksporterem mrożonek owocowo-warzywnych. W produkcji i eksporcie mrożonek posiadamy już ponad 30-letnie doświadczenie, które pozwala na gwarancje najwyższej jakości naszych wyrobów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategorie:

Data dodania: Jan 16, 2009 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

P.P.H. Master Sp.J. - Producent i Dostawca dla Przemysłu Mięsnego.
Kategorie:

Data dodania: Jan 21, 2008 Wejść: 19 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Aplok Systemy Informatyczne to firma wyspecjalizowana w tworzeniu i wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla firm. Naszą specjalnością są: systemy informatyczne, systemy wagowe, systemy magazynowe skutecznie wspierające procesy produkcyjne, finansowe, dystrybucyjne oraz zarządzania.
Kategorie:

Data dodania: Jan 2, 2008 Wejść: 4 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl