Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24354
415
7
65898

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Konta osobiste

Wpisy
Sortowanie :
Czym tak naprawdę charakteryzują się najlepsze lokaty bankowe? Dowiesz się tego na naszym portalu skierowanym do osób inwestujących swoje oszczędności. U nas sprawdzisz aktualne oprocentowanie lokat bankowych oraz porównasz warunki, na jakich są oferowane lokaty. Przekonasz się również, jaki bank jest najlepszy do oszczędzania w danym momencie. Skupiamy się nie tylko na lokatach bankowych, ale również na innych produktach bankowych, takich jak: konta oszczędnościowe, konta osobiste czy lokaty strukturyzowane. Zapraszamy Was do wejścia na nasz serwis i skorzystania z naszych usług.
Kategorie:

Data dodania: Mar 29, 2013 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

FocusBank.pl to serwis finansowy zawierający bazę danych banków działających na terenie Polski. Serwis zawiera zestawienie dużej gamy produktów finansowych, porównania kredytów, analizy i oferty największych banków internetowych. Na stronach serwisu można znaleźć również najświeższe notowania walut, wykresy, informacje bankowe i wiele innych. Porównanie ofert bankowych, tylko najlepsze produkty finansowe!
Kategorie:

Data dodania: Feb 23, 2013 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oprocentowanie lokat to kluczowy czynnik, który powinien być brany pod uwagę przy wyborze lokaty. Pomocnym w tym przypadku może okazać się ranking lokat, który jest publikowany na łamach naszego serwisu co miesiąc. Pozwala on porównać wszystkie oferty dostępne na rynku. Przyspieszy to analizę ofert oraz umożliwi klientom w łatwy sposób podjąć decyzję o wyborze lokaty.
Lokata bankowa to bezpieczny sposób na oszczędzanie. Gwarantuje zyski oraz bezpieczeństwo. Jest to jedna z nielicznych możliwości zainwestowania posiadanego kapitału i w bezpieczny sposób zarobienia na nim. Lokata jest polecana w przypadku braku odpowiedniej wiedzy potrzebnej do skutecznego inwestowania. Dlatego ranking lokat w takim wypadku może znacząco pomóc w podjęciu decyzji.
Kategorie:

Data dodania: Sep 18, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W Polsce mamy dostęp do bardzo dużej ilości kont bankowych, banki zachwalają swoje produkty i tak naprawdę ciężko zdecydować się, który rachunek osobisty wybrać. Postanowiliśmy stworzyć przewodnik po polskich kontach bankowych. Na stronie zamieściliśmy informacje, co trzeba uwzględnić przy wyborze konta, jakie parametry są ważne podczas korzystania z naszego rachunku. Dodatkowo profesjonalne porównania oraz zestawienia kont pomogą szybciej odnaleźć właściwy produkt. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia strony.
Kategorie:

Data dodania: Aug 22, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kompletnie nie znasz się na polskich bankach a chcesz założyć sobie konto osobiste? Wobec tego deklarujemy się Tobie pomóc. Na naszej stronie internetowej prezentujemy szereg ciekawych informacji, a także ranking banków w naszym kraju. To będzie wyjątkowo pomocne, gdyż sam dopasujesz sobie swoje wymagania do odpowiedniego konta bankowego. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Apr 15, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Meritum Bank ICB S.A. oferuje szeroki wachlarz swoich usług. Jedną z ciekawszych ofert Banku jest możliwość posiadania konta online, które pozwala na nowe możliwości, jest korzystne i wygodne dla klienta. Wielką zaletą konta jest brak konieczności uiszczania standardowych opłat. Oznacza to, że nie trzeba płacić za otwarcie i prowadzenie konta, robienie przelewów przez Internet. Konieczne należy wspomnieć o wygodnej i bezpiecznej karcie debetowej z chip-em, która umożliwia dokonywanie płatności w Internecie. Bank nie pobiera miesięcznych opłat za obsługę karty, jeśli w ciągu miesiąca wykona się kartą dowolną ilość operacji bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 200 zł. Bank również nie nalicza opłat za wypłatę gotówki we wszystkich bankomatach w kraju i za granicą dla wypłat w kwocie minimum 200 zł. Założenie konta przez Internet jest bardzo szybkie, proste i nie wymaga konieczności odwiedzania placówki bankowej, ani nawet wychodzenia z domu, wystarczy posiadać dostęp do Internetu. Dodatkowo Bank oferuje bardzo atrakcyjne oprocentowanie kont oszczędnościowego oraz lokat terminowych. Jeśli klient chce zarabiać jeszcze więcej, może w dowolnej chwili, online, otworzyć Meritum Konto Silnie Zarabiające lub lokaty terminowe, które mają dzienną kapitalizację odsetek i funkcjonują bez podatku „Belki”. W pakiecie Klient otrzymuje szereg unikalnych, darmowych funkcjonalności bankowości elektronicznej. Jedną z nich jest możliwość on-linowego sprawdzenia historii swoich zobowiązań kredytowych w BIK. Klient ma możliwość otrzymania raportu z BIK w wersji elektronicznej w ciągu kilku minut po wypełnieniu krótkiego formularza w systemie bankowości elektronicznej. Jest to ogromne ułatwienie, przy zaciąganiu kredytów bankowych. Raport daje możliwość monitorowania na bieżąco stanu zobowiązań użytkownika, jak również sprawdzenie, jak zmienia się jego ocena punktowa w BIK, co daje lepszą pozycję w negocjacjach z Bankami. W pakiecie do konta Klient otrzymuje również możliwość darmowego korzystania z funkcjonalności zarządzania budżetem domowym. Klient ma również możliwość zaciągnięcia kredytu gotówkowego on-line podpisując umowę kredytową kodem SMS.
Kategorie:

Data dodania: Mar 28, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Rynek finansowy jest obiektem zainteresowania portalu Bankowynet.pl. Na tej swoistej platformie informacyjnej każdy internauta znajdzie informacje dotyczące szeroko rozumianej sfery finansowej. Publikowane są tu artykuły, których tematem są kredyty gotówkowe, kredyty mieszkaniowe, banki czy też światowe waluty. Bankowynet.pl cały czas aktualizuje informacje zawarte w serwisie, także każdy internauta może być pewny rzetelności podawanych wiadomości. Dbałość o fakty jest dla serwisu bardzo ważna.

Serwis Bankowynet.pl polecają takie Firmy jak: MasterCard, Bankier.pl, Wprost, BIK - Biuro Informacji Kredytowej, Gazeta Bankowa, JOBS.PL, PC World Komputer.
Kategorie:

Data dodania: May 12, 2010 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serwis poświęcony kartom płatniczym: kredytowym i debetowym. Rodzaje kart, bezpieczne użytkowanie, metody płatności. Istotne różnice pomiędzy kartami kredytowymi i debetowymi wydawanymi przez polskie banki. Zalety kart przedpłaconych. Informacje o uwierzytelnianiu płatności internetowych z użyciem kart: jak wygodnie i bezpiecznie posłużysz się kartą płatniczą w sklepie internetowym.
Kategorie:

Data dodania: Aug 3, 2009 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Portal finansowy oferuje przegląd najlepszych produktów bankowych.
Dziś z usług bankowych korzysta chyba każdy. Niezależnie od wieku czy stanu majątkowego, każdy może mieć własne konto w banku czy też kartę kredytowa. Wraz z upływem czasu produkty bankowe cieszą się coraz to większą popularnością. Dawniej tylko nieliczni posiadali konta bankowe, nie wspominając o karcie kredytowej. Podstawowym produktem bankowym sa konta bankowe, które pozwalają nam na łatwe kierowanie swoimi finansami. Dzieki nim mamy dokładny obraz swoich wydatków oraz możliwość zlecenia zapłaty.
Kategorie:

Data dodania: Feb 19, 2009 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oszczędzaj z nami wygodnie. Szeroka oferta dobrych kredytów. Kredyty i pożyczki to dobra sprawa. Dla wszystkich, tych którym potrzebny jest kredyt. Kredyt samochodowy i kredyt gotówkowy.Serdecznie zapraszamy wszystkich chcących mieć kredyt. Dobra oferta kredytowa, najlepsze kredyty i banki.
Kategorie:

Data dodania: Jan 11, 2009 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl