Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22532
415
4
65456

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne

Wpisy
Sortowanie :
Nasza firma to kancelaria adwokacka. Działamy na terenie Zielonej Góry. Nasza kancelaria reprezentuje klientów indywidualnych jak również firm. Oferujemy wszechstronną pomoc w zakresie prawa karnego, karno-skarbowego, rodzinnego, cywilnego, prawa pracy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie co pomaga w indywidualnym traktowaniu każdego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.
Kategorie:

Data dodania: Jul 21, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Na stronie tworzydlo.pl osoby zainteresowane tematyką PR znajdą cenne informacje z zakresu badań prowadzonych przez Pana Dariusza Tworzydło. Jest to ekspert public relations, członek Rady Etyki PR, trener komunikacji interpersonalnej oraz doradca zarządów wielu firm. Prowadzi warsztaty PR, doradza w zakresie kreowania wizerunku. Na stronie można znaleźć biografię dr Tworzydło, rzeczowe analizy jego badań, wybrane publikacje, które pisał i współtworzył oraz wiadomości medialne dotyczących Pana Tworzydło.
Kategorie:

Data dodania: Jul 21, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Mam zaszczyt zaprosić Państwa na stronę doradcy finansowego - Piotra Witeckiego. Osoba - nie korporacja. Od 8 lat pomagam klientom w uzyskaniu najkorzystniejszych rezultatów kredytowych. Możecie Państwo skontaktować się ze mną telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Spotkania ze mną odbywają się w biurze w Gdańsku czy Gdyni. Do każdego klienta podchodzę profesjonalnie i indywidualnie. Pomagam wybrać najkorzystniejszą opcję finansową dla klientów, jacy potrzebują kredyt firmowy, potrzebują rozwiązania z obszaru pomocy w uzyskaniu kredytu konsolidacyjnego. Doradzę także młodym w zebraniu informacji na temat dopłat rządowych do mieszkań. Zapewniam pomoc przy zmianie obecnego kredytu na bardziej korzystny. Wspieram klientów oraz pomagam uzyskać kredyt gotówkowy. Pełna oferta na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jul 5, 2013 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Korzystanie z usług biura księgowego podczas prowadzenia swoje własnej działalności to bardzo ważna rzecz. Dzięki tejże współpracy możemy być pewni tego, że nasze finanse są bezpieczne i nic im się nie stanie. Biuro, które zajmuje się takimi właśnie usługami znajdziemy pod adresem jesiolowscyksiegowosc.com.pl. Profesjonalizm i duże doświadczenie powoduje to, że współpraca z takim biurem to czysta przyjemność. Oferta tego biura dotyczy prowadzenia księgowości firmowej, tworzenia umów z pracownikami, przygotowania sprawozdań finansowych, rozliczania składek z ZUS oraz wielu innych rzeczy, które są wyszczególnione na stronie jesiolowscyksiegowosc.com.pl. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin tejże strony jak i do kontaktu z danym biurem księgowym!
Kategorie:

Data dodania: May 23, 2013 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Życiorys zawodowy nie jest dokumentem regulowanym prawnie przez żadnego rodzaju ustawy, jednak istnieją pewne schematy do których należy się stosować, aby nasze CV zostało wzięte pod uwagę w procesie weryfikacji dokumentów rekrutacyjnych. Jednolitość dokumentów aplikacyjnych ma ułatwić rekruterom proces rekrutacji i go przyspieszyć. Najlepszym rozwiązaniem jest samodzielne skonstruowanie życiorysu zawodowego, jednak nawet wtedy, warto wspomóc się gotowym wzorem CV.
Kategorie:

Data dodania: Apr 17, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prezentujemy Bibby Financial Services który zagwarantuje twojej firmie skrócenie cyklu rotacji należności finansowych, dzięki czemu nie będziesz już musiał się martwić przestojami finansowymi. Zaraz po wystawieniu faktury, otrzymasz pieniądze na swoje konto. Sprawnie i skutecznie odzyskamy również należności od niewypłacalnych klientów. Bibby Financial Services oferuje faktoring z regresem i eksportowy. Oprócz faktoringu świadczymy również takie usługi jak windykacja i wykup wierzytelności. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Apr 17, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedstawiciel firmy Aviva. Doradztwo z zakresu ubezpieczeń i inwestycji:
Ubezpieczenia na życie i zdrowotne
Ubezpieczenia domów i mieszkań
Inwestycje i emerytury
Ubezpieczenia grupowe i pracownicze
Ubezpieczenia kredytów
Najważniejsze jest żeby dopasowć odpowiednie rozwiązanie spełniające oczekiwania klienta.
Zapraszam do kontaktu. Obsługuję Mrągowo, Kętrzyn, Biskupiec, Giżycko, Pisz i okolice.
Kategorie:

Data dodania: Apr 17, 2013 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Stowarzyszenie Centrum Reprywatyzacji Przyjazna Warszawa to zgromadzenie, które zapoczątkowali mieszkańcy miasta by pomóc sobie i innym pokrzywdzonym przez zarząd stolicy. Na stronie internetowej www.przyjazna-warszawa.pl można dokładnie zapoznać się z celami statutowymi instytucji. Po pierwsze, jest to walka o odzyskanie praw do gruntów dla ludzi, którzy w początkach panowania systemu komunistycznego zostali wywłaszczeni z centrum Warszawy, by ta mogła się skutecznie rozwijać. Po drugie, jest to dochodzenie rekompensat w imieniu osób, które zostały pokrzywdzone w taki czy inny sposób przez działalność i rozbudowę stołecznych lotnisk.
Kategorie:

Data dodania: Apr 17, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Era Business Intelligence - platforma analityczna. Na naszej stronie internetowej opisane zastosowanie qlikView - korzyści biznesowe, technologia rozwiązania (technologia in-memory), aplikacje analityczne. Kompleksowa prezentacja qlikview i nowości ze świata qlikview. Sprawdź co polecamy - zobacz więcej na stronie. Kliknij w analizy biznesowe - controlling, aplikacje i systemy analityczne.
Kategorie:

Data dodania: Mar 29, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wiedza, dynamizm w działaniu oraz śmiałe i unikalne posunięcia to elementy niezbędne przy inwestowaniu każdej sumy pieniędzy. Dzięki długoletniej pracy agenci OPERA Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A. opanowali tą sztukę do perfekcji. Proponujemy Państwu między innymi fundusze polskich akcji oraz obligacje przedsiębiorstw na długi jak i krótki okres inwestowania. Chętnie pomożemy dobrać najlepsze fundusze inwestycyjne w zależności od oczekiwanego zysku, gotowości co do ponoszonego ryzyka czy systematyczności inwestycji. Ponadto w razie każdego rodzaju wątpliwości służymy poradą finansowa popartą wieloletnim doświadczeniem. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej novofundusze.pl, gdzie przedstawiona została kompletna oferta Towarzystwa OPERA.
Kategorie:

Data dodania: Mar 29, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl