Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22234
415
25
65310

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne

Wpisy
Sortowanie :
Kobieta i Rozwód to firma oferująca generalne usługi osobom, które przeżywają rozwód. Spółka założona z idei kobiety stawia na profesjonalną obsługę wszystkich klientów, gdzie wyspecjalizowana grupa, która składa się z adwokatów, terapeutów i trenerów personalnych, poradzi każdej osobie potrzebującej pomocy. Każdy interesant traktowany jest osobiście, któremu specjaliści dobierają najbardziej odpowiednie rozwiązanie problemu. Zapraszam do zaznajomienia się z witryną w Internecie firmy Kobieta i Rozwód.
Kategorie:

Data dodania: Apr 1, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Tylu ilu jest ludzi na świecie tyle samo jest powodów dla których warto osiągnąć sukces, który zagwarantuje nam niezależność finansową. Jeżeli chcesz nauczyć się jak zostać bogatym człowiekiem musisz nie tylko być wytrwały, ciągle się uczyć i przeć do przodu mimo trudności. Musisz także zdobyć odpowiednią wiedzę co i kiedy należy robić, aby taki stan osiągnąć. Niestety nie da się zbudować wielkiego majątku słuchając rad ludzi wokoło. Mniej niż dziesięć procent ludzi na świecie jest bogatych. Jeżeli chcesz osiągnąć sukces finansowy to musisz nauczyć się tego co wiedzą nieliczni i dokładnie to zrozumieć. Właśnie dlatego zapraszamy cię na nasz portal poświęcony tej tematyce. Dowiedz się tych sekretów już teraz.
Kategorie:

Data dodania: Mar 9, 2014 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Adwokat to profesja zaufania publicznego. Swoją pracę wykonuje w oparciu o powszechnie obowiązujące przepisy prawa. Kancelarie Adwokackie Zofia Polak oraz Piotr Badełka funkcjonują na terenie Tarnowa. Z oferty usług prawnych mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak przedsiębiorstwa oraz instytucje. Pomoc prawną świadczymy w oparciu o jednorazowe zlecenie lub na podstawie umowy o stałą współpracę. Pomagamy w charakterze między innymi: prawa karnego, cywilnego, gospodarczego, administracyjnego i prawa pracy. Przygotowujemy analizy prawne i reprezentujemy naszych klientów przed instytucjami administracyjnymi. Więcej szczegółów na stronie www.
Kategorie:

Data dodania: Feb 3, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W naszym kraju nadal ma miejsce bardzo dużo wypadków drogowych i w czasie pracy, nieraz też dochodzi do błędów w czasie operacji czy leczenia. Wypadki wiążą się także z wieloma zaniedbaniami zarządców budynków przede wszystkim w czasie zimy. Dużo osób, jakie uległy takim wypadkom nie do końca zna swoje prawa, jakie są bardzo rozległe. Dlatego też zachęcamy wszystkie osoby poszkodowane lecz nie tylko do odwiedzenia naszej strony internetowej, na jakiej można znaleźć informacje dotyczące tego jakie prawa przysługują osobom, które uległy wypadkom drogowym lub w czasie pracy oraz w wielu innych sytuacjach. Pomagamy także w uzyskaniu stosownego zadośćuczynienia, dzięki któremu można zapłacić koszty związane z leczeniem. Napisz lub zadzwoń do nas i dowiedz się jakich dokumentów będziemy do tego potrzebować.
Kategorie:

Data dodania: Dec 27, 2013 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Rachunkowość w małych i średniej wielkości przedsiębiorstwach czy też instytucjach, a także w przypadku osób prywatnych, obsługiwana jest z wykorzystaniem biura rachunkowego Anny Pisarek. Siedziba firmy, działającej na naszym rynku już od 1999 roku, mieści się w Stąporkowie w województwie świętokrzyskim. Nasi księgowi podejmują się jednakże kooperacji także z Klientami z innych miast w obrębie całego regionu. Zapewniamy przede wszystkim poradnictwo potrzebne w rachunkowości oraz usługach księgowych, a także działaniach kadrowo-płacowych. Kierujemy również kompletną obsługę rachunkowości - nie tylko w ramach długotrwałej współpracy. Detaliczne informacje zawarto na stronie www.
Kategorie:

Data dodania: Dec 16, 2013 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kiedy potrzebna jest szybka i fachowa pomoc notarialna, powinno się postawić na profesjonalistę, który działa od dawna w branży i doskonale zna się na swojej pracy. Osoba budząca zaufanie powinna posiadać sporą grupę zadowolonych klientów oraz adekwatną renomę. Wszystko to odszukają Państwo w jednym miejscu, którym jest Kancelaria Notarialna Łukasz Szczęsny. Mieści się ona w samym sercu Wrocławia, niemniej jednak jest otwarta na wszelkie współprace, także poza granicami miasta. Do każdego interesanta podchodzi w sposób indywidualny, starając się tym samym zagwarantować wybitnie wysokie standardy obsługi i optymalne rozwiązania danego postulatu. Firma nie osiada niemniej jednak na laurach i ciągle stawia na nieprzerwany rozwój. Ulepszanie własnych umiejętności oraz dobieranie wykwalifikowanego personelu to gwarancja jakości i solidności usług notarialnych. Więcej informacji można odnaleźć na stronie internetowej:
Kategorie:

Data dodania: Dec 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Potrzebujesz porad dotyczących Twojego życia prywatnego lub zawodowego? Nie potrafisz odpowiednio rozdysponować czasu pracy? Czujesz, że zbyt szybko tracisz energię, nie umiesz odpowiednio wykorzystać wolnych chwil, nie umiesz dostrzec pozytywów? Czas na zmiany. Koniecznie uporządkuj swoje życie, by funkcjonować lepiej i skuteczniej. Pomoże Ci w tym coach Marta Kaim – wyspecjalizowany doradca i trener. Rozmowa z profesjonalistą umożliwi Ci wprowadzenie korzystnych przemian. Marta Kaim, zajmująca się coachingiem zbada Twoje szanse i perspektywy, wspólnie opracujecie program odnowy Twojego życia. Dzięki realizacji planu przemian, szybko zauważysz postępy w pracy, zaczniesz sprawniej wykonywać powierzone Ci zadania i będziesz czerpać z nich radość. Nauczysz się lepiej wykorzystywać czas wolny, dzięki czemu zregenerujesz siły, nabierzesz pozytywnej energii do dalszych działań i zaczniesz doceniać drobne przyjemności każdego dnia. Zadbaj o jakość swojego życia i ciesz się każdą chwilą.
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wszechstronna obsługa księgowa firm posiadających osobowość prawną i Klientów indywidualnych to sfera funkcjonowania biura rachunkowego LICZYDŁO. Nasza siedziba usytuowana jest co prawda w Warszawie (w dzielnicy Sadyba), jednak kooperują z nami Zleceniodawcy także z innych rejonów naszego kraju. Pracujący u nas księgowi rozporządzają upełnomocnieniami przydatnymi do realizowania kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej w firmach oraz przygotowywania wszystkich wymaganych dokumentów. Biuro księgowe LICZYDŁO podejmuje się też doradztwa finansowo-rachunkowego czy gospodarczego firmom polskim oraz zagranicznym. Drobiazgowe normy kooperacji przybliża strona internetowa.
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Poszukujesz wyśmienitego adwokata, który z ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem poprowadzi sprawy Twojej firmy - zapraszamy do nawiązania współpracy z Kancelarią Adwokacką Lesław Mrozek. Istniejemy na rynku od 2006 roku i tego też dnia adwokat Lesław Mrozek pozyskał uprawnienia do wykonywania zawodu. Należy także napomknąć, że w 2003 roku zdał sprawdzian sędziowski, a w 2005 ukończył aplikację radcowską. Lesław Mrozek figuruje też na liście kandydatów na syndyków, która jest prowadzona przez Prezesa Sądu Okręgowego w Katowicach i Gliwicach. Szeroka erudycja i wielkie doświadczenie sprawiają, że Kancelaria jest w stanie podjąć się każdego zlecenia, doprowadzając do pożądanego zakończenia sprawy. zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Nov 6, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedstawiana strona prezentuje usługi, które mają za zadanie wspomagać działy HR podczas procesów oceny, selekcji i wytyczania ścieżki rozwoju pracowników różnych firm. Metody, które oferuje firma Inspira (m.in. Coaching, Assessment Center, Development Center, Ocena 360o, Testy psychometryczne, Warsztaty) mają na celu umożliwienie wykonania realnej oceny kompetencji, możliwości oraz nieodkrytych zdolności pracowników, a następnie ich zwiększenie. Dzięki temu uzyskamy kadrę wysoko wyspecjalizowaną i świadomą swoich kompetencji, co przyczyni się do realizowania celów organizacji czy też firm.
Kategorie:

Data dodania: Oct 28, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl