Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22234
415
25
65310

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne

Wpisy
Sortowanie :
Oferty pracy Lubin - nasza agencja mieści się w Galerii CUPRUM ARENA
(III piętro) przy ul. Sikorskiego 20
w Lubinie.
Oferujemy doradztwo personalne dla kandydatów, jeśli jesteś absolwentem szkoły wyższej, średniej, zawodowej osobą w wieku 50+ aktywnie poszukującą pracy koniecznie zgłoś się do naszej agencji. Pomożemy w wyborze ścieżki zawodowej, udzielimy informacji o posiadanych zdolnościach, mocnych i słabych stronach, odnajdziemy twoje talenty i przekażemy informacje jak skutecznie zaprezentować się przed potencjalnym pracodawcą.

Oferta dla pracodawcy:
- metody rekrutacji i selekcji pracowników, usprawniające poszukiwania ludzi. którzy spełnią stawiane im wymagania.
- stworzymy profil stanowiska,
- opublikujemy oferty pracy w wybranych portalach,
- przeprowadzimy analizę aplikacji kandydatów.
Serdecznie zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Jul 6, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wiesz, że kontakt z klientem sprawia Ci radość, aczkolwiek nie wiesz, jak go utrzymać na dłużej. Starasz się zrozumieć branżę handlu, a dokładniej działkę sprzedaży? Zastanawiasz się jak zwiększyć swoje umiejętności, które uwolnią Cię od ciągłego uczucia stresu i lęku przed rozmową z klientem. Nie umiesz budować odpowiedniego klimatu konwersacji?

Rozpocznij pracę wewnętrzną nad zmianą swojej psychiki sprzedażowej wraz z naszą stroną gdzie pojawiają się na bieżąco wiadomości w formie porad dla osób, które pracują w sprzedaży, jak i co dopiero rozpoczynają swoją karierę w handlu.

Techniki modulacji głosu, techniki budowania zdań, które trafią bezpośrednio do Twojego odbiorcy i inne podpowiedzi z cyklu, jak dotrzeć do klienta, rozszerzamy również o prowadzenie warsztatu z zakresu – Szkolenie sprzedażowe.

Zdobądź klienta. Natomiast różne ciekawostki z pola biznesu możecie znaleźć na blogu. Gorąco zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: May 27, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Fachowe podejście do prowadzenia firmy to dla Ciebie podstawa? Zarządzasz grupą, jesteś menedżerem albo masz własną firmę? Zapraszamy Cię do odwiedzania serwisu premiowanie.pl poświęconego strategiom premiowania oraz nadawania nagród. Strona kreowana jest przez Sebastiana Trzaskę - instruktora i coacha, jaki przeprowadza kursy z takich sfer jak na przykład premia zadaniowa czy zarządzanie przez cele. Odpowiednio przystosowany projekt motywacyjny, przystosowany do poszczególnego szczebla i subiektywnych potrzeb konkretnej firmy zaowocuje skuteczną, dobrą pracą. Na naszej stronie internetowej wynajdziesz informacje dotyczące różnorodnych rodzajów premiowania - my pomożemy Ci realizować plan motywacyjny, dzięki któremu zadowoleni będą nie jedynie twoi pracownicy, jednakże również Ty sam!
Kategorie:

Data dodania: May 13, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy na stronę markowaną nazwiskiem Sebastiana Trzaski - cenionego coacha, doradcy biznesowego oraz trenera, który w przeciągu wieloletniej praktyki w zawodzie wykonał około sześćset szkoleń z obszaru specjalistycznej dziedziny którą jest coaching menedżerski. Szkolenia jakie przeprowadza dotyczą pomiędzy innymi takie pola jak na przykład: delegowanie zadań, zarządzanie czasem lub Zarządzanie Przez Cele. Sebastian Trzaska realizuje nie tylko treningi dla przedsiebiorców. Dzięki dużemu doświadczeniu w w tej dyscyplinie zajmuje się też kształceniem samych trenerów, iżby mogli odpowiednio pomagać następnym kadrom pracowników. Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem swojej firmy, rozwojem osobistym albo szkoleniem się jako trener zapraszamy na stronę internetową, gdzie odnajdziecie Państwo niezbędne informacje.
Kategorie:

Data dodania: May 13, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Poszukujesz profesjonalnej pomocy z obszaru zarzadzania zasobami ludzkimi? Ciekawi Cię problematyka taka jak na przykład Systemy premiowania pracowników i Rozwój umiejętności osobistych pracowników? Odwiedź stronę internetową firmy Anacco! Zajmujemy się konsultingiem i doradztwem personalnym jak również szkoleniami z zakresu zarządzania przez cele. Posiadamy przeszło 16 lat doświadczenia, natomiast naszymi partnerami są największe firmy z branży finansów, teleinformatycznej, farmaceutycznej czy innych. Uczestniczyliśmy też w wielu konferencjach branżowych, gdzie nasze prelekcje cieszyły się znaczącym zainteresowaniem. Zachęcamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: May 13, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zdrowie psychiczne jest niemal tak samo ważne jak zdrowie ciała, dlatego i jemu poświęć trochę czasu. Odpowiednia profilaktyka psychiki pomoże Ci w rozwiązywaniu problemów, pomoże w osiąganiu sukcesów i czerpaniu z życia pełnymi garściami. Gabinet VERTE jest w stanie zrealizować Twoje pragnienia o szczęśliwym związku i rozwoju osobistym. Zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: May 5, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W oparciu o wieloletnie doświadczenie z zakresu doradztwa personalnego stworzyliśmy nową ofertę kompleksowych usług usprawniających proces doradztwa personalnego w biznesie – Work Express People. W ciągu 10 lat naszej działalności zatrudniliśmy, przeszkoliliśmy i zmotywowaliśmy tysiące wykwalifikowanych pracowników. Szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań dla doradztwa personalnego w biznesie oraz wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, umożliwiają nam realizowanie najbardziej złożonych i zaawansowanych projektów w różnych obszarach.
Kategorie:

Data dodania: May 5, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

UrzadPracy.info to baza PUP w całej Polsce. Informacje zamieszczone na stronie dotyczą zarówno powiatowych urzędów pracy oraz wojewódzkich i miejskich. Portal powstał w celu ułatwienia wyszukiwania informacji odnośnie każdego PUP w Polsce. Godziny otwarcia, numer telefonu, Fax, dane kierownictwa urzędów oraz adresy korespondecyjne. Dodatkowo portal oferuje ciekawe artykuły oraz poradniki dla osób aktywnie poszukujących pracy.
Kategorie:

Data dodania: May 5, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli chcesz podejmować tylko trafione decyzje zakresie finansów, tj. wyboru kredytu hipotecznego lub gotówkowego bądź odpowiedniej formy inwestowania srodków pieniężnych to już dziś skontaktuj się z doradcą finansowym działającym na terenie Poznania i okolic Natalią Panocha-Raczkiewicz. Możesz liczyć na pełen profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług.
Kategorie:

Data dodania: Apr 18, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli posiadasz ciekawy pomysł na startup to skontaktuj się z pracownikami naszej firmy, którzy przedstawią Ci szczegóły naszej atrakcyjnej oferty! Naszym zadaniem jest pomaganie przedsiębiorcom w przygotowaniu biznes planu oraz prognozy przychodów i wydatków. Zachęcamy wszystkim zainteresowanych współpracą, dla których ważne jest osiągnięcie wspólnego sukcesu.
Kategorie:

Data dodania: Apr 18, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl