Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22234
415
24
65310

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne

Wpisy
Sortowanie :
Kancelaria Doradcy Podatkowego Grażyna Pasternak to firma oferująca swoje usługi od 1992 roku w Zgorzelcu i Lubaniu. Powołaniem naszego biura księgowego jest pomaganie innym w borykaniu się z problemami rachunkowo-podatkowymi. Ludzie zaufali nam, powierzając nie tylko dokumenty, ale i dużo biznesowych tajemnic. W naszym biurze rachunkowym zdołacie Państwo załatwić większość formalności połączonych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy. Gwarantujemy naszym klientom doradztwo i reprezentację przed urzędami. Zatrudniamy tylko najlepszych fachowców, żeby nasi interesanci byli zawsze zadowoleni. Biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej, co dodatkowo gwarantuje bezpieczeństwo klientów. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie mieści się pełna oferta przedsiębiorstwa.
Kategorie:

Data dodania: Feb 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Gdzie zainwestować w czasach kryzysu i niskich cen nieruchomości na świecie? Nawet Donald Trump wymieniał w ostatnim wywiadzie Hiszpanię i USA, jako najlepsze miejsca do inwestycji w nieruchomości na świecie. Polscy inwestorzy też zaczynają mieć dość polskich, absurdalnych cen nieruchomości i ich inteligentny wzrok sięga poza Polskę. Takim idealnym krajem na inwestycje jest Hiszpania. Tutaj działa od paru lat biuro nieruchomości IBERMAXX, wyspecjalizowane w nieruchomościach na pięknej Costa Blanca. Sprawdź oferty nieruchomości z Alicante, Torrevieja, Guardamar del Segura i Orihuela Costa. Wspaniałe wille w Albir, Moraira i apartamenty w Benidorm. Doskonałe miejsca w inwestycję w dom na plaży. Consulting i doradztwo inwestycyjne.
Kategorie:

Data dodania: Feb 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 4.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

W ofercie Agencji Ochrony Osób i Mienia Pluton Sosnowca odnajdą Państwo obszerny zakres usług. Funkcjonujemy na podstawie koncesji MSWiA L-1723/00. Oferujemy: usługi ochrony mienia, osób, konwojowania wartości finansowych i przedmiotów wartościowych lub niebezpiecznych, stałego dozoru sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w urządzeniach elektronicznych oraz systemach alarmowych. Gwarantujemy wsparcie Pracownikom Ochrony obiektów, całodobowymi załogami grup interwencyjnych. Zapewniamy wysoki poziom obsługi i efektywny system podnoszenia umiejętności. Stawiamy na kulturę i wysoką postać obsługi, jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje. Nasza załoga to kadra fachowych pracowników. Pełna propozycja przedsiębiorstwa dostępna jest na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Feb 6, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szukasz biura rachunkowo-podatkowego, jakie zapewni wszechstronną obsługę Twojej firmie? Oczekujesz profesjonalizmu, a także punktualności realizowanych zleceń? W takim razie powinieneś zaznajomić się z ofertą istniejącego od 1995 roku biura rachunkowo-podatkowego Thomeyer. Wskutek wieloletniej działalności i osiągniętemu doświadczeniu kancelaria podatkowa zapewnia usługi o najwyższym standardzie. Determinantami sukcesu tej firmy są przede wszystkim: kompetencja, profesjonalizm, interdyscyplinarna wiedza, a także indywidualne nastawienie do każdego zadania. W dodatku biuro rachunkowo-podatkowe Thomeyer może poszczycić się wieloma kontraktami i ogromnym gronem zadowolonych i stałych klientów. Do tego gwarantuje tajność, bezpieczeństwo, oszczędność czasu i punktualne realizowanie zleceń. Biuro mieści się w Elblągu. Więcej informacji o obszarze usług kancelarii podatkowej mieści się na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Feb 6, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Do korzystania ze swoich usług zapraszamy osoby indywidualne, którym zależy na szybkim i łatwym przeprowadzeniu domu lub mieszkania. Także obsługujemy przeprowadzki Śląsk dla klientów biznesowych i instytucji, kompleksowo obsłużymy przeprowadzkę biura, magazynu. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i samochodami, dzięki czemu poradzimy sobie praktycznie z każdym zleceniem. Nasi wykwalifikowani pracownicy bezpiecznie dowiozą powierzone nam przedmioty we wskazane miejsce. Posiadamy niezbędne ubezpieczenia i pozwolenia. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji o naszej firmie! Z nami każda przeprowadzka będzie udana!
Kategorie:

Data dodania: Feb 6, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wieloletnie doświadczenie, rozległa wiedza i profesjonalne nastawienie to tylko kilka z atutów, którymi dysponuje kancelaria prawna SJS Adwokaci Stępniewska-Janowska Sieniawski. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, zapewniamy szybką i kompetentną odpowiedź prawną. Wspierając swoich Klientów staramy się, aby praca była przede wszystkim dobrze zrealizowana i aby satysfakcja była zawsze po obu stronach. Wszelakie koszty podane są po zaznajomieniu się ze sprawą.
Kategorie:

Data dodania: Feb 6, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

.Od początku swojej działalności, datującej się na 1990 rok, łódzka Kancelaria Patentowa PATENT-SERVICE, prężnie działa w zakresie zwalczania nieuczciwej konkurencji i zabezpieczania interesów różnorodnych przedsiębiorstw, z wielu dziedzin gospodarki, aktywnych na terenie całego kraju. Nasza działalność oparta jest na profesjonalizmie, wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu zespołu doskonałych specjalistów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo, między innymi, badanie czystości patentowej znaków towarowych, wzorów przemysłowych, wzorów użytkowych i patentów, opracowywanie specyfikacji koniecznej do ich zgłoszenia oraz przeprowadzenie zgłoszenia w Urzędzie Patentowym RP lub w krajach Unii Europejskiej - OHIM. Naszym nadrzędnym celem jest troska o satysfakcję klienta. Nasza szczegółowa oferta na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Jan 29, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Kancelarię Prawną - Radca Prawny Anna Grzegorska z siedzibą we Wrocławiu. Nasza Kancelaria proponuje usługi w aspekcie: prawa cywilnego w tym między innymi prawa rodzinnego i postępowania spadkowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, postępowania w sprawach o wykroczenia oraz innych dziedzin prawa. Współpracujemy z przedsiębiorstwem Agra Centrum Dochodzenia Roszczeń Powypadkowych, dzięki czemu świadczymy wszechstronną obsługę prawną poszkodowanym w wypadkach zarówno na terenie kraju jak oraz osobom przebywającym za granicą, a potrzebującym pomocy prawnej ściśle z prawem polskim. Współpracujemy również z Krakowskim Centrum Bezpieczeństwa, dzięki co w sposób wszechstronny zdołamy kierować sprawy. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 25, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria radców prawnych zachęca do korzystania ze swoich usług. Właśnie tu możesz skorzystać z generalnych porad zespolonych z różnymi sferami prawa i zdobędziesz je ekspresowo, tanio i w miłej atmosferze. Jedna z najważniejszych specjalności naszej kancelarii to prowadzenie konfliktów sądowych. Interpretujemy za każdym razem ryzyko uzysków każdego sporu, bacznie pouczamy o nich klientów. Zajmujemy się prawem gospodarczym, działaniami w materiach zamówień publicznych, procesami prawa pracy czy też scalonych z prawem cywilnym. W podobny sposób specjalizujemy się w prawie medycznym, prawie własności intelektualnej, prawie konkurencji. Nasi fachowcy mają znaczne doświadczenie i znajdą rozstrzygnięcie z prawie każdej sytuacji, nawet tej niezwykle zagmatwanej. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zachęcamy na naszą stronę internetową, gdzie można zdobyć więcej wiadomości. Z nami na pewno prawo nie będzie już dla ciebie kłopotem i pomożemy ci w każdym przypadku złączonym z prawem!
Kategorie:

Data dodania: Dec 31, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasze biuro księgowe świadczy profesjonalne usługi księgowe dla mikro, małych i średnich przedsiebiorstw.Praktykę zawodową osiągneliśmy prowadząc sprawy rachunkowe, skarbowe i kadrowe, zarówno u jednoosobowych podmiotów gospodarczych, jak i spółek osobowych i kapitałowych. W naszej ofercie zanjdą Państwo usługi w obrębie pełnej, jak i uproszczonej rachunkowości. Nasze biuro stawia przedewszystkim na jakość. Zadowolenie naszych klientów to nasz główny cel.Korzystając z usług naszego biura księgowego mogą Państwo zapomnieć o kłopotach powiązanych z działem kadrowo – księgowym. Ceniąc drogocenny czas naszych klientów, oferujemy indywidualny odbiór dokumentów przez naszą firmę, nie pobierając za to następnych opłat, co pozwoli Państwu skupić się na realizowaniu lepszych efektów w prowadzonej aktywności. Dokładamy wszystkich starań, żeby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie.Nasze plusy to: Zabieramy osobiście dokumenty od naszych klientów na terenie Wrocławia. Wysyłamy powiadomienia SMS lub EMAIL o nadchodzących należnościach do US i ZUS. Zabieramy dokumenty w postaci elektronicznej. Pracujemy na „Comarch OPTIMA” – jeden z wiodących profesjonalnych programów księgowych na polskim rynku. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji usług. Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów.
Kategorie:

Data dodania: Dec 1, 2012 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl