Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25279
415
8
66216

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Consulting > Jakość

Wpisy
Sortowanie :
GEM CERT to jednostka certyfikująca spod Warszawy, która specjalizuje się w certyfikacji systemów zarządzania jakością wg wymagań ISO 9001:2015 oraz systemów zarządzania środowiskowego wg ISO 14001:2015. Kadrę biura audytorskiego tworzą specjaliści doświadczeni w prowadzeniu działalności certyfikacyjnej oraz szkoleniowej. Profesjonalizm, rzetelność, bezstronność to ważne atuty jednostki certyfikującej GEM CERT.
Kategorie:

Data dodania: Oct 17, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Odpowiedzialność za rozwój przedsiębiorstwa to w obecnym świecie ogromne wyzwanie dla zarządu i kadry kierowniczej. Jeśli chcesz w odpowiedni sposób budować wizerunek przedsiębiorstwa, zgłoś się po tytuł Solidnej Firmy - certyfikat rozpoznawany przez kontrahentów, klientów i pracowników w całej Polsce. Stoją za nami lata doświadczeń i setki laureatów. Nasza marka jest jedną z najwyżej pozycjonowanych w sieci i rodzi pozytywne skojarzenia z podmiotem godnym zaufania. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Jun 28, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Laboratorium Silliker Polska jest częścią grupy Mérieux NutriSciences. Firma zajmuje się rozwiązywaniem problemów w zakresie bezpieczeństwa oraz jakości żywności, interpretuje wyniki analiz mikrobiologicznych i fizykochemicznych, a także ustala specyfikacje do badań. Firma stosuje zaawansowaną technologię, dostarczana jest zatem najdokładniejsza ekspertyza.
Kategorie:

Data dodania: Dec 1, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza firma to zespół specjalistów z dziedziny badań ilościowych oraz jakościowych. Wyróżnia nas nie tylko najwyższy poziom usług, ale przede wszystkim indywidualne podejście do problematyki. Współpracujemy z wieloma specjalistami z naszej branży, strefy biznesu oraz nauki. Dzięki współpracy z nami zyskają Państwo nie tylko rzetelne informacje o swojej działalności, ale również partnera w biznesie.
Kategorie:

Data dodania: Apr 1, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Portal vademecumzarzadzania.pl pokazuje wszystkie najistotniejsze zagadnienia z szeroko rozumianego tematu zarządzania. Na naszej stronie posiadamy szereg produktów jak szablony, wzorce projketowe, opracownaia ksiąg skrojonych do potrzeb każdego Klienta. W naszej ofercie umożliwiamy wdrożenia systemów jakości, które są potrzebne do istnienia na dobrą sprawę każdej większej organizacji.
Kategorie:

Data dodania: Mar 12, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli szukasz zweryfikowanego parkingu lotniskowego, który znajduje się najbliżej lotniska w Gdańsku to parking lotniskowy w Rębiechowie spełni Twoje wymagania. Jest usytuowany zaledwie 200 m od terminalu, a dla osób, które zdecydują się pozostawić auto na okres podróży czeka gratisowy transport na lotnisko. Dzienny i nocny monitoring, fachowa ochrona oraz możliwość internetowego sprawdzania, tego, co się dzieje na parkingu to jedne z wielu udogodnień, które firma przygotowała dla swoich klientów. Wejdź na stronę firmową i sprawdź nasz cennik oraz najnowsze promocje. Parking jest pod stałą ochroną i świetnie ubezpieczony, z tego powodu nie musisz troszczyć się o bezpieczeństwo własnego pojazdu.
Kategorie:

Data dodania: Apr 20, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Akty prawne, względy ekonomiczne i dbałość o własny wizerunek powodują, że coraz więcej przedsiębiorców rozważa wprowadzenie strategii i technologii przyjaznych dla środowiska naturalnego. Jeżeli jesteś jedna z takich firm powinieneś wdrożyć System ISO 14001 dotyczący Zarządzania Środowiskowego. Nasza firma DJB Doradztwo Marcin Chorąży zajmuje się wdrażaniem tego oraz innych Systemów z serii ISO.
Kategorie:

Data dodania: Mar 24, 2011 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 3

Komentarze Ranking

Polskie sieci franczyzowe coraz chętniej sięgają po franczyzobiorców poza granicami naszego kraju. Zrzeszone w Polskiej Organizacja Franczyzodawców firmy franczyzowe dzięki poradom i wskazówkom fachowców z dziedziny franczyzy stale podnoszą standard licencji franczyzowych. Organizacja wspiera również firmy w kolejnych etapach organizowania franczyzy w sowich sieciach!
Kategorie:

Data dodania: Dec 3, 2010 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteśmy mikro firmą konsultingowo-badawczą kompleksowo realizującą badania satysfakcji klientów.

Zajmujemy się wyznaczaniem kryteriów, które wpływają na satysfakcję klientów, opracowujemy kwestionariusze do ankiet satysfakcji, przeprowadzamy właściwe badania w formie badań ankietowych (w tym ankiet internetowych) oraz wykonujemy statystyczną analizę wyników badań wraz z raportami.
Zajmujemy się również świadczeniem usług doradczych z zakresu badania satysfakcji. Przeprowadzamy też kompleksowe badania satysfakcji pracowników.

Nasze rozwiązania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów, dostępnych budżetów na badania oraz oczekiwanych terminów realizacji. Wykonujemy profesjonalne analizy rezultatów badania oraz zapewniamy rekomendacje wskazujące konkretne obszary w firmie wymagające poprawy z punktu widzenia oczekiwań klientów.

Przy realizacji badań satysfakcji w formie bezpośrednich badań ankietowych współpracujemy z siecią ankieterską na obszarze całego kraju.
Kategorie:

Data dodania: Sep 20, 2010 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Badania-telefoniczne.pl to dział firmy BioStat stworzony dla obsługi projektów badawczych realizowanych telefonicznie metodą CATI (badania rynku i opinii, badania marketingowe, badani aspołeczne, sondaże opinii, obsługa marketingowa). Dział świadczy szeroką gamę usług z zakresu callcenter, hotline, telemarketingu.
Dla naszych Klientów realizujemy kompleksowe badania opinii konsumentów oraz badania rynku. Prowadzimy profesjonalne:
badania marketingowe, obejmujące badanie postrzegania marki czy skuteczności kampanii reklamowych oraz segmentację rynku;
badania konkurencji;
badania satysfakcji klientów;
badania wyspecjalizowane, m.in. badanie znajomości rynku leków.
Kategorie:

Data dodania: Jan 22, 2010 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl