Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
92
64952

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Wpisy
Sortowanie :
41. CoWork
Wirtualne Biuro Warszawa oferuje usługę wynajmu prestiżowego adresu dla firmy (wirtualnego adresu). Znajdujemy się w biurowcu klasy A przy ul. Pięknej 20 /Raiffeisen BC/ - Warszawa Śródmieście.

Oprócz wynajmu adresu pełną obsługę korespondencji (odbiór, powiadamianie, skanowanie), obsługę sekretariatu, usługi biurowe, sale spotkań na godziny, biuro i biurko na godziny,

Dodatkowo w ramach naszej oferty możesz skorzystać z usług księgowych na miejscu, zarejestrujemy dla Ciebie spółkę lub pomożemy w rejestracji i wszystkich etapach rejestracji działalności gospodarczej.

Jesteśmy jedynym takim biurem wirtualnym, które oferuje adres w takiej lokalizacji za naprawdę małe pieniądze.

Podlegamy pod I Urząd Skarbowy Warszawa-Śródmieście.

Sprawdź nas !
Kategorie:

Data dodania: Nov 2, 2014 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Co-Work jest marką istniejącą od wielu lat na rynku oferującą m.in. coworking, adres do rejestracji firmy oraz wirtualne biuro. Co-Work to alternatywa dla kosztownego wynajmu i utrzymania własnego biura, która łączy zalety tradycyjnego biura z wygodą pracy w domu. Nasze Wirtualne Biuro oferuje prestiżowy adres do rejestracji i prowadzania firmy położony przy ul. Pięknej 20 w ścisłym centrum Warszawy w Raiffeisen Plaza. Dzięki naszym profesjonalnym usługom oraz wyjątkowej lokalizacji zyskasz najlepszy adres na potrzeby prowadzenia działalność oraz na biznesową wizytówkę wraz z obsługą administracyjną Twojej firmy (pełen office management).
Nasze wirtualne biuro znajduje się na parterze budynku biurowego położonego w prestiżowej części Śródmieścia z wejściem bezpośrednio od ul. Pięknej przy skrzyżowaniu z ul. Kruczą w bliskim sąsiedztwie Placu Konstytucji, ul. Mokotowskiej i Alei Ujazdowskich. Wygodny punkt komunikacyjny: stacja metra politechnika – 4 min., tramwaje i autobusy – 3 min., parking dla samochodów 2 min.
Kategorie:

Data dodania: Oct 24, 2014 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty biura rachunkowego Delta, które mieści się w Raszynie pod Warszawą. Mamy dwudziestoletnie doświadczenie w branży księgowej, dzięki czemu zyskaliśmy wielu klientów zadowolonych z naszych usług. Zajmujemy się świadczeniem profesjonalnej pomocy dla przedsiębiorstw, jaka obejmuje prowadzenie księgowości, ksiąg handlowych i dokumentacji pracowniczej. Dzięki naszym odpowiednio wykształconym i profesjonalnym pracownikom każde zamówienie wykonamy na najwyższym poziomie. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy podmioty gospodarcze różnego typu. Dowiedz się więcej na naszej witrynie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Oct 14, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Biuro Rachunkowo-Księgowe Plus z Katowic funkcjonuje non stop od wielu lat. Ściśle współdziałamy z klientami prywatnymi, klientami biznesowymi i instytucjami. Zapewniamy kompleksową pomoc w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej oraz wspieramy osoby, które chcą ją założyć. Klientom z całego województwa proponujemy skorzystanie z usług rachunkowych, usług księgowych, usług związanych z obsługą kadrowo-płacową, a także podatkową. Podejmujemy się reprezentowania naszych klientów przed instytucjami państwowymi. Z naszą firmą stale współdziałają księgowi, doradcy podatkowi oraz eksperci z zakresu prawa. Szczegóły na witrynie www.
Kategorie:

Data dodania: Sep 21, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Biuro rachunkowe Vero oferuje usługi księgowe w korzystnych cenach. Biuro rachunkowe prowadzi księgowość - indywidualne rozliczenia podatkowe i rozliczenia dla podmiotów gospodarczych. Usługi księgowe Warszawa, województwo mazowieckie - księgowa Białołęka, Tarchomin, Targówek, Łomianki oaz okolica. Biuro księgowe zaprasza do biura - pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej i sporządzanie deklaracji podatkowych. Skontaktuj się z nami jak najszybciej w celu poznania szczegółów oferty.
Kategorie:

Data dodania: Sep 21, 2014 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

CRU Centrum Rachunkowości i Ubezpieczeń Sp. z o.o., to firma, w jakiej pracują specjaliści z branży księgowej oraz księgowej. Nasza firma zatrudnia osoby z wieloletnim praktykami, a także zrealizowanymi studiami i kursami w obszarze obsługi księgowej i rachunkowej. Nasza firma specjalizuje się w prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, a też przewodzeniu rejestrów VAT oraz wytwarzaniu i składaniu we poprawnych Urzędach Skarbowych deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT. Zapewniamy wysoką jakość naszych usług, a też osiągalne ceny. Dzięki temu możemy zaoferować usług księgowe różnorodnym podmiotom gospodarczym. Inwitujemy na witrynę WWW.
Kategorie:

Data dodania: Sep 12, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowej kancelarii accountant. Nasze biuro rachunkowe mieści się w Warszawie na Wawrze. Jeśli masz problemy z finansami swojej firmy, koniecznie zgłoś się do nas. Zatrudniamy wykwalifikowanych księgowych którzy chętnie podejmą się trudnych zadań. Wejdź już teraz na naszą stronę i zapoznaj się z całą bogatą ofertą firmy.
Kategorie:

Data dodania: Aug 29, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Biuro Rachunkowe Love Finance zapewnia kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo-płacową. Usługi dedykujemy zarówno małym, jak i dużym firmom, a także osobom planującym założyć własną działalność. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów indywidualnych, potrzebujących pomocy przy rozliczeniach PIT. Finanse to nie tylko nasza praca, ale również pasja. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość obsługi, skrupulatność, a także przyjazną atmosferę współpracy. Zapraszamy na naszą stronę www po szczegóły oferty.
Kategorie:

Data dodania: Aug 16, 2014 Wejść: 5 Ranking: 4.75 Głosów: 8

Komentarze Ranking

Koniecznie sprawdzajcie wszystko to co zostało przygotowane przez biuro rachunkowe Renoma. Kiedy szukacie kogoś kto będzie prowadził wasze usługi związane z księgowością, kiedy będziecie potrzebowali pomoc w rozliczeniach z Zakładem ubezpieczeń Społecznych czy też zwykłego rozliczenia dokumentów typu PIT to wybierajcie właśnie biuro rachunkowe Renoma. Najlepsze ceny i niezwykle bogate doświadczenie w świadczeniu usług
Kategorie:

Data dodania: Jul 6, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

PRYM jest biurem podatkowym z długoletnią tradycją, oferujące usługi z zakresu doradztwa podatkowego, rachunkowości jak również kadrowo-płacowe. Naszymi klientami są tak małe- i mikroprzedsiębiorstwa, jak również ogromne spółki z przeróżnych specjalności, funkcjonujące w Krakowie a także na terenie całej Polski. Naszym klientom proponujemy między innymi: prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie ewidencji dla celów rozliczenia podatku od towarów i usług (VAT) czy tworzenie list płac oraz umów zleceń i o dzieło, prowadzenie kartotek wynagrodzeń pracowników, rozliczanie zwolnień od lekarza, wyliczanie przysługujących urlopów i świadczeń, szkolenia bhp. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Jul 6, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl