Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
92
64952

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Wpisy
Sortowanie :
Biuro Rachunkowe Jolanta Saska w Krakowie na ulicy Vetualniego 1A funkcjonuje z powodzeniem już od 2002 roku. Przez ten czas biuro zdobyło doświadczenie, dzięki któremu możemy świadczyć kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.
Główną domeną naszej działalności jest prowadzenie szeroko rozumianej obsługi rachunkowej i kadrowo-płacowej rozliczanych firm (prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego, prowadzenie ksiąg handlowych, rozliczenia ZUS i inne).
Obsługujemy małe i średnie przedsiębiorstwa i osoby prywatne.
Kategorie:

Data dodania: Nov 6, 2013 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

ReVision Sp. z o.o. jest kancelarią biegłych rewidentów i doradców podatkowych. Obręb naszych usług obejmuje przede wszystkim doradztwo w zakresie badania sprawozdań finansowych, rachunkowości oraz podatków w firmach zlokalizowanych w Polsce, Niemczech lub Rosji. Obsługę realizujemy w języku polskim, angielskim i niemieckim, rosyjskim bądź hiszpańskim, a rozległy profil naszych działań pomaga kooperować z Odbiorcami z przeróżnych specjalności. Jak dotąd sfinalizowaliśmy około tysiąca badań sprawozdań finansowych, zaś bieżącą rachunkowość prowadzimy dla ponad 200 firm. Osoby zainteresowane doradztwem w organizacji rachunkowości czy też prawa skarbowego zapraszamy na stronę www ReVision.
Kategorie:

Data dodania: Oct 28, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Od 2010 roku w Zabrzu funkcjonuje Biuro Rachunkowo Finansowe pod nazwą Meritum. To firma, jakiej aktywność opiera się na przejęciu od niewielkich jak i średnich przedsiębiorców, wszystkich zadań związanych z księgowością, obsługą kadrową bądź też płacową firmy. Na dodatek ofertę firmy Meritum stanowią: pozyskiwanie dotacji, pośrednictwo finansowe, leasing, ubezpieczenia BHP i przeciwpożarowe. Szeroka gama wykonywanych usług sprawia, że Meritum postrzegana jest jako firma fachowa, obsługująca przedsiębiorców kompleksowo. Oferta tej firmy wymierzona jest do podmiotów gospodarczych nie tylko z Zabrza, ale też z innych regionów Śląska. Bliższe informacje mieszczą się na stronie:
Kategorie:

Data dodania: Oct 23, 2013 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu biuro rachunkowo - księgowe AMICUS, zarządzane przez pierwszorzędną specjalistkę w dziedzinie finansów, panią mgr Edytę Ociepkę. Biuro AMICUS z siedzibą w Częstochowie oferuje swoim Klientom rozległy zakres usług finansowych. Propozycja biura nie ogranicza się do kilku tradycyjnych usług, lecz stanowi szeroki zestaw czynności rachunkowych, dostępnych pojedynczo bądź w pakietach abonamentowych. Już podstawowy abonament dostępny w AMICUS zapewni Klientowi spokojny sen. Zadbamy o punktualne i rzetelne rozliczenie firmy z Urzędem Skarbowym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Oct 18, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Finansowo- Księgowa SALDO Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w zakresie szerokorozumianej księgowości. Nasza siedziba mieści się w Dąbrowie Górniczej. Jesteśmy obecni na rynku d 1995 roku. Zajmujemy się między innymi prowadzeniem pełnej księgowości i prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów. Na życzenie klienta udzielamy dodatkowych porad i sporządzamy inną dokumentację. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i podmioty gospodarcze. Z jednostką możliwy jest kontakt drogą mailową bądź telefoniczną. Szczegółowe informacje odnośnie aktywności firmy zawierają się na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Oct 15, 2013 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Miło zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura księgowego Efekt z Warszawy. Nasza firma działa na rynku lokalnym od roku 2002. Świadczymy pełen zasięg usług księgowych w tym: prowadzenie ksiąg przychodu i rozchodu, wypełnianie deklaracji ZUS, US, GUS, wyprowadzanie zaległości, prowadzenie kadr i płac, doradztwo w obszarze prowadzenia działalności i inne. Gwarantujemy Państwu niezawodność, fachowość i dotrzymywanie terminów przy realizacji zleceń. Gwarantem solidności i potwierdzeniem wiarygodności jest nasz udział w programie Rzetelna Firma. Po więcej informacji zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową!
Kategorie:

Data dodania: Oct 15, 2013 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W propozycji przedsiębiorstwa Wystawiamy Faktury.pl odnajdą Państwo usługi z zakresu ewidencji sprzedaży i wystawiania faktur. U nas znajdziesz: program on Line do fakturowania, terminarz, masową korespondencję, zestawienie faktur sprzedaży, zestawienie faktur zakupu, dokumenty magazynowe, dokumenty kasowe, bazę kontrahentów, towarów i usług oraz archiwizację dokumentów. Dostęp do serwisu bez ograniczeń mają Państwo na 30 dni, zanim podejmą Państwo decyzję o współpracy. W celu omówienia wszystkich szczegółów zapraszamy do kontaktu mailowego. Pełna propozycja serwisu zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Oct 15, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z rozkoszą naświetlamy propozycję biura rachunkowego Buchalter, mieszczącego się w Bydgoszczy. Obsługujemy przedsiębiorstwa naszych Klientów w rozległym zakresie szeroko zrozumianych usług finansowych. Realizujemy audyty, badania ksiąg finansowych. Zajmujemy się przygotowaniem wniosków kredytowych zgodnie z wskazówkami banków, prowadzimy pełną księgowość dla naszych Klientów. Pomożemy preparować rozliczenia finansowe do ZUS- u i rozliczymy podatek od towarów i usług. Jeśli posiadasz jakikolwiek kłopot związany z zawiadywaniem finansami w swojej jednostce, zgłoś się do nas- pomożemy. Bliższe informacje na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Oct 15, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prowadzenie ksiąg rachunkowych bądź ksiąg przychodów i rozchodów to jedne z usług świadczonych przez Biuro-Rachunkowe Abakus z siedzibą w Rzeszowie. Proponujemy pełną obsługę księgowości jednostek jak również całkowitą obsługę kadrowo- płacową. Rozwiązujemy zarówno obecne jak i zaległe problemy księgowe. Jednostka organizuje również szkolenia tematyczne z obrębu księgowości takie jak: kadry i płace czy kompetentny sprzedawca. Świadczymy usługi dla małych i średnich firm i osób indywidualnych. Można się z nami skontaktować osobiście, drogą mailową bądź telefoniczną. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe firmy są dostępne na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Pilnowanie finansów w firmie jest najważniejszą czynnością mającą na celu zabezpieczenie naszej firmowej przyszłości i sprawienie, by firma rozwijała się poprawnie. Na pewno takie usługi, jak biura rachunkowego są nam właśnie po to potrzebne, by mieć pewność, że kwestia finansów w naszej firmie jest odpowiednio pilnowana przez ludzi odpowiedzialnych i znających się nie tylko na finansowych, ale również na prawie. To dopiero zapewnia nam, że dzięki księgowemu nasza działalność będzie w pełni zabezpieczona. W dobrym biurze rachunkowym nie będzie problemu z pakietem usług dodatkowych, takich jak zajmowanie się kadrami, przypomnienia o koniecznych płatnościach, oraz wieloma innymi usługami, dzięki którym nasz czas, jako przedsiębiorców jest oszczędzany. To niezwykle dla nas ważne, byśmy nie musieli się przejmować w zasadzie żadną kwestią księgową, ani finansami i rozliczeniami z urzędami. My skupimy się na pracy, podczas gdy biuro rachunkowe Elgal z Lublina będzie pilnować, aby wszystko pasowało w naszych finansach i by bilans zawsze był na zero. Wynajęcie tego biura daje nam niesamowicie wielką pewność, że powierzyliśmy właśnie finanse firmowe właściwym ludziom.
Kategorie:

Data dodania: Sep 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl