Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20216
415
6
64798

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia

Wpisy
Sortowanie :
Mennica Polska wychodzi naprzeciw wszystkim firmom, które poszukują odpowiedniego partnera biznesowego, świadczącego profesjonalne usługi z zakresów takich jak: obsługa klienta, help desk i call center, doradztwo biznesowe, zarządzanie bazami danych, sprzedaż i telemarketing. Do naszych specjalności należą: marketing bezpośredni, hard i cross selling, obsługa programów lojalnościowych, zarządzanie bazami danych, analiza rynku i badania marketingowe. Zapraszamy serdecznie!
Kategorie:

Data dodania: Jun 12, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Pragnąłbyś, żeby Twój biznes przyciągał nowych nabywców, jednakże reklama nie przynosi wymiernych efektów? chcialbyś, ażeby Twoi klienci zostali z Tobą na długo a także częściej korzystali z usług Twojej marki? Rozważ inwestycję w program lojalnościowy oraz ciesz się korzyściami płynącymi z zastosowania marketingu lojalnościowego. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszym programem, bedącym połączeniem programu lojalnościowego z narzędziem do tworzenia więzi z klientami. Zarejestruj się już teraz i sprawdź system Lumo przez 14 dni bez opłat. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Jun 12, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W tej kwestii istnieje wiele serwisów, które oferuję zestawienie danych wpisywanych do formularzy, które są dostępne na takich stronach. Przykładowo na stronie internetowej http://porownywarki-ubezpieczen.pl można znaleźć mnóstwo praktycznych porad z zakresu ubezpieczeń pojazdów mechanicznych, głównie osobowych. Ale w formularzu można wprowadzić także pojazd ciężarowy do 3,5 ton, więc nie można mówić że każda porównywarka OC jest skonstruowana tylko dla tych osobowych. Żeby szukać odpowiedniej porównywarki ubezpieczeń też trzeba się natrudzić, więc adres podany powyżej może okazać się dobrym sposobem na ubezpieczenie OC, bo są tam cenne informacje z zakresu obowiązków i konsekwencji wynikających z tego typu ubezpieczeń. Oprócz porad, są też zestawione najbardziej znane towarzystwa ubezpieczeniowe.
Kategorie:

Data dodania: May 27, 2014 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Teraz postępowa sesja zdjęciowa nie jest utrudnieniem. Tak w rzeczy samej zawodowy zakład fotograficzny jest w stanie uchwycić wszystkie ważne detale jakie powinny znaleźć się na zdjęciu. Oprócz tego możemy liczyć także na interesującą formę przedstawienia zdjęcia. Zapewniamy jednocześnie że realizacja zdjęcia będzie naturalne. Sprawdź nasza ofertę, w wyjątkowo niskich cenach profesjonalne sesje zdjęciowe dla Ciebie !
Kategorie:

Data dodania: May 13, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

AOW Faktoring to powstała w 1993 roku firma, która oferuje usługę faktoringu dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Jest jedną z najstarszych firm z branży obrotu wierzytelnościami i jedną z pierwszych niezależnych firm faktoringowych. Oferta firmy AOW jest elastyczna i przejrzysta. Daje ona błyskawiczny dostęp do środków czasowo zamrożonych w udzielanym kredycie kupieckim. W ofercie faktoring z regresem, bez regresu, eksportowy i zamówieniowy. Z usług spółki korzystają podmioty gospodarcze z całej Polski. Zalety oferty firmy AOW Faktoring w porównaniu do ofert innych firm będących na rynku:
- minimalny obrotów nie jest wymagany;
- można finansować faktury tylko jednego kontrahenta;
- za ocenę wiarygodności obecnych i nowych kontrahentów nie są pobierane dodatkowe opłaty;
- kontrahent sam wybiera faktury, które chce finansować;
- środki finansowe zaraz po dostarczeniu i potwierdzeniu dokumentów;
- finansowanie również faktur po terminie płatności;
- umowa jest dopasowywana indywidualnie dla każdego kontrahenta;
- jasny sposób naliczania prowizji od faktur zgłoszonych do finansowania, żadnych dodatkowych kosztów;
- informacje o umowie i raporty dostępne on-line;
- kompletny serwis zarządzania wierzytelnościami;
- natychmiastowa reakcja na powstające problemy, większość decyzji zapada w tym samym dniu;
- brak wstępnych opłat, żadnych opłat z góry, żadnych opłat za: przedłużenie umowy, rozpatrywane wnioski, audyt, zakończenie współpracy, niewykorzystanie limitu;
- od umowy można odstąpić z 14-dniowym wyprzedzeniem;
- dopasowywanie umowy wraz ze wzrostem obrotów i okresem współpracy.
Kategorie:

Data dodania: May 13, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza fundacja zajmuje się wzmacnianiem dostępu do kształcenia dla wszystkich, mając na myśli w szczególności mieszkańców okręgów biednych i zapomnianych. Jej zamysłem jest umożliwienie, by ludzie mogli pomóc sobie sami. Na skutek jej działań tworzą się nowe szkoły, polepsza się dostęp do edukacji, a co za tym idzie w szeregu przypadków też jakość życia kształconych, bo jak wiemy, wykształcenie zwiększa szansę pozyskania wyższych zarobków. Środkiem do celu jest współdziałanie, która pogłębia poczucie więzi oraz pozwala pozytywniej myśleć o przyszłości. Do tego fundacja zaspokaja naczelne potrzeby ludzi, którzy ucierpieli w kataklizmach.
Kategorie:

Data dodania: May 5, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Na czym polega praca GFF? Ogólnie mówiąc, na ochronie środowiska. Natomiast szczegółowo fundacja prowadzi 3 typy projektów. Pierwsze dotyczą typowo firmy Lyoness - polegają na działaniu wewnątrz firmy i wprowadzaniu w niej ekologicznych rozwiązań. Został także stworzony kalkulator śladu ekologicznego, by mierzyć oddziaływanie na środowisko. Kolejne projekty dotyczą wspierania ochrony klimatu i ułatwiania życia ludziom. To tutaj tworzy się projekty regionalne, podwyższa społeczną świadomość ekologiczną, mierzy aktualną emisję, instalując panele wyświetlacza, edukuje ekologicznie dzieci. Ostatnim typem projektów są różne projekty zarobkowe, które finansują całą działalność fundacji. W ich skład wchodzą innowacyjne projekty przyjazne dla klimatu, związane głównie z alternatywnymi źródłami energii
Kategorie:

Data dodania: May 5, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Interesujące zestawienie - Facebook oraz Lyoness. Obie budujące społeczności, obie współczesne. Zapewne właśnie dlatego Lyoness stworzył swoje konto na FB. Umożliwia w ten sposób kontakty członków programu lojalnościowego lub wszystkich tych, których temat ten intryguje. A symultanicznie ma łatwy dostęp do każdego i może w błyskawiczny sposób przekazywać wszelkie ważne oraz wartościowe informacje. Zachęcamy do lajkowania.
Kategorie:

Data dodania: May 5, 2014 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Aplikacja Lyoness Mobile umożliwa szybkie i komfortowe użytkowanie z programu lojalnościowego przy użyciu smartfona. Jest prosta w instalacji i ma moc przydatnych opcji, przykładowo wyszukiwarka partnerów, kontrola zrobionych zakupów bądź zakup bonów. Nadto mamy też od razu u siebie wszelkie wiadomości i nowości oraz mamy dostęp do zdjęć zamieszczanych na stronach fundacji przynależnych do Lyoness.
Kategorie:

Data dodania: May 5, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serwis do wystawiania faktur online oferuje bardzo proste wzory wszystkich dokumentów księgowych takich jak faktura vat, faktura zaliczkowa, faktura proforma, faktura korygująca, faktura walutowa, rachunek oraz oferty handlowe i zamówienia online. Serwis jest banalnie prosty, gdyż posiada gotowe wzory szablonów, które należy jedynie wypełnić o odpowiednie wartości a program podsumuje i wyliczy wszystkie wybrane stawki vat automatycznie jak również podsumuje kwotę do zapłaty.
Afaktury.pl posiada szerokie możliwości ustawień własnych stawek vat, jednostek miary, terminów zapłaty i maili wysyłanych do kontrahentów wraz z fakturą czy innym dokumentem. Program posiada również bardzo dużą bazę faktur które sa automatycznie tłumaczone na języki obce np. faktura po angielsku, niemiecku, rosyjsku, czesku, włosku, francusku, oraz innych językach.
Kategorie:

Data dodania: May 5, 2014 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl