Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19417
415
1
64495

Biuro-wroclaw.pl


 
Opis Nasze biuro zostało utworzone w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi z zakresu rachunkowości. Na chwilę obecną możemy zaproponować pomoc zleceniodawcom nie tylko z Dolnego Śląska ale także z innych regionów naszego kraju. Zajmiemy się prowadzeniem deklaracji podatkowych, ewidencjami VAT, rozliczeniami z ZUS itd. Współpracujemy z firmami jednoosobowymi oraz spółkami. To jednak nie wszystko. Nasza firma oferuje również audyt dotyczący zarządzania ryzykiem w przedsiębiorstwie. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą na witrynie internetowej.

 

Słowa kluczowe biuro rachunkowe wrocław cennik   usługi księgowe   biuro rachunkowe   ksiegowość   biuro księgowe
Url http://www.biuro-wroclaw.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Data wpisu Jul 21, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Odpowiedzialność jaka wiąże się z prowadzeniem księgowości w firmie jest ogromna, gdyż każdy błąd jaki się zakradnie może grozić pociągnięciem do odpowiedzialności karnej. Dlatego jeśli firma nie zatrudnia wykwalifikowanego pracownika do prowadzenia rachunkowości, najlepszym rozwiązaniem jest przekazanie tego zadania firmie która zajmuje się tym na co dzień, jak biuro rachunkowe Praga Północ.
Kategoria:

Biuro Rachunkowo-Księgowe Plus z Katowic funkcjonuje non stop od wielu lat. Ściśle współdziałamy z klientami prywatnymi, klientami biznesowymi i instytucjami. Zapewniamy kompleksową pomoc w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej oraz wspieramy osoby, które chcą ją założyć. Klientom z całego województwa proponujemy skorzystanie z usług rachunkowych, usług księgowych, usług związanych z obsługą kadrowo-płacową, a także podatkową. Podejmujemy się reprezentowania naszych klientów przed instytucjami państwowymi. Z naszą firmą stale współdziałają księgowi, doradcy podatkowi oraz eksperci z zakresu prawa. Szczegóły na witrynie www.
Kategoria:

Biegłe biuro rachunkowe oferujące systemowe usługi dla osób posiadających własne firmy. Trudnimy się obsługą zarówno mniejszych biznesów i osób na własną rękę przewodzących działalność, jak i większych firm. Także świadczymy obsługę wspólnot mieszkaniowych, zarządców i administratorów. Dla każdego interesanta szykujemy podmiotową obsługę, żeby mogli oni cieszyć się z całkowitego komfortu w kwestii oficjalnej postępowania firmy. Trudnimy się miedzy innymi księgowością i podatkami, prowadzimy księgi handlowe, ewidencję ryczałtową, księgi handlowe. Tworzymy dokumentację taką jak deklaracje podatkowe, analizy finansowe, bilanse. Nasza działalność dotyczy także kadr i płac – prowadzimy akta pracowników, sporządzamy umowy, deklaracje, rozliczenia. Nadto pomagamy w selekcji typu opodatkowania, konstytuowaniu firmy, a dla klientów prywatnych rozliczamy PIT-y. Zaręczamy przyciągające ceny, pełen profesjonalizm w działaniu i satysfakcję z naszych usług. Zachęcamy do wejścia na naszą witrynę!
Kategoria:

Partner to biuro rachunkowe i podatkowe w Słupsku. Rozbudowane usługi księgowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Nasza działalność skupia młody zespół specjalistów z dziedziny prawa i księgowości. W naszej ofercie znajduje się rozliczanie podatków, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz inne mniejsze i większe usługi. Biuro podatkowe Partner to rzetelny partner w interesach.
Kategoria:

Biuro Rachunkowe Brodnica Exodus świadczy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych: prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji przychodów, prowadzenie rejestrów zakupów VAT, prowadzenie rejestrów sprzedaży VAT, prowadzenie ewidencji środków trwałych, prowadzenie ewidencji wyposażenia. Rozliczenia z urzędami skarbowymi oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Doradztwo w zakresie rachunkowości.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl