Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19600
415
3
64567

Biuro-wroclaw.pl


 
Opis Nasze biuro zostało utworzone w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi z zakresu rachunkowości. Na chwilę obecną możemy zaproponować pomoc zleceniodawcom nie tylko z Dolnego Śląska ale także z innych regionów naszego kraju. Zajmiemy się prowadzeniem deklaracji podatkowych, ewidencjami VAT, rozliczeniami z ZUS itd. Współpracujemy z firmami jednoosobowymi oraz spółkami. To jednak nie wszystko. Nasza firma oferuje również audyt dotyczący zarządzania ryzykiem w przedsiębiorstwie. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą na witrynie internetowej.

 

Słowa kluczowe biuro rachunkowe wrocław cennik   usługi księgowe   biuro rachunkowe   ksiegowość   biuro księgowe
Url http://www.biuro-wroclaw.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Data wpisu Jul 21, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro Rachunkowe Brodnica Exodus świadczy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych: prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji przychodów, prowadzenie rejestrów zakupów VAT, prowadzenie rejestrów sprzedaży VAT, prowadzenie ewidencji środków trwałych, prowadzenie ewidencji wyposażenia. Rozliczenia z urzędami skarbowymi oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Doradztwo w zakresie rachunkowości.
Kategoria:


Wszelkich przedsiębiorców z Wrocławia jak również okolic zapraszamy do naszego biura księgowego Mad Office, jakie specjalizuje się w obsłudze małych i średnich firm. Zapewniamy w pełni kompetentną oraz rzetelną obsługę. Zapewniamy bezpieczeństwo powierzonych danych, całkowitą terminowość zamówień, optymalizację ryzyka i wiele więcej. Zapraszamy na naszą witrynę internetową, gdzie dogłębnie zapoznasz się z oferowanymi przez nas usługami.
Kategoria:

Biuro księgowe DEKLARACJA to zakład pracy kierowana przez Panią Dorotę Zbrzeźniak, która zajmuje się księgowością od 1998 roku. Wskutek bardzo obszernemu doświadczeniu w prowadzeniu dokumentów księgowych, osiągniętemu w trakcie kooperacyj z wieloma podmiotami rozmaitej okazałości, nie wyłączając znacznych, ogólnopolskich spółek, kancelaria DEKLARACJA dostarcza najwyższej postaci obsługę klienta.Firma świadczy usługi w modus współczesny, zoptymalizowany na rzecz kontrahenta. Za pomocą przetwarzaniu dokumentów w postaci elektronicznej, czy komunikowaniu się z obsługiwanymi podmiotami za pomocą korespondencji email lub komunikatorów internetowych, pozwala istotnie zredukować koszty uzupełniające kierowania księgowości jednostek.Biuro posługi księgowych DEKLARACJA podchodzi do każdego klienta w sposób jedyny, a opłaty usług zależne są pomiędzy innymi od: postaci organizacyjnej przedsiębiorstwa, odmiany opodatkowania, wielkości dowodów księgowych i innych.
Kategoria:

MIT - to biuro rachunkowe z Poznania, które osobom zainteresowanym oferuje pełny zakres usług księgowych. Pracują u nas młodzi, ambitni ludzie którzy prace w naszym biurze traktują jako wyzwanie. Natomiast dla właściciela biura rachunkowego jest ono spełnieniem marzeń i wizji którą miał kilkanaście lat temu. Usługi księgowe i rachunkowe to nasza wizytówka, z której jesteśmy znani w okolicach Poznania i samym Poznaniu. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym biurem rachunkowo-księgowym.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl