Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20214
415
2
64798

Biuro tłumaczeń Kraków


 
Opis Biuro tłumaczeń Language Link Kraków oferuje tłumaczenia pisemne, tłumaczenia ustne i tłumaczenia przysięgłe we wszystkich językach europejskich oraz kursy językowe dla firm. Doświadczeni i kompetentni tłumacze. Profesjonalizm, solidność, terminowość i poufność. Z nami pokonasz wszystkie bariery językowe i osiągniesz międzynarodowy sukces!

 

Słowa kluczowe tłumaczenie   tłumacz   tłumaczenia   tłumaczenia kraków   tłumaczenia pisemne   tłumaczenia ustne   tłumaczenia przysięgłe   tłumacz przysięgły   tłumaczenia specjalistyczne   tłumaczenia biznesowe   kursy językowe   language link   biuro tłumaczeń   języki obce   szk
Url http://www.language-link.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język angielski
Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język niemiecki
Data wpisu Dec 27, 2007
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 3.00 (max. 5)
Ilość ocen: 2

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Biuro tłumaczeniowe przedstawiające szeroką ofertę na stronie rzetelne-tlumaczenia.pl gwarantuje zrobienie merytorycznych tłumaczeń w krótkim czasie. Firma nie nalicza wysokich opłat, zapewniając jednakże dobry poziom merytoryczny tłumaczeń, niezależnie od stopnia trudności tłumaczonych dokumentów. W usługach tłumaczeń oprócz dokumentacji urzędowych klienci mogą znaleźć również tłumaczenie reklam oraz innych artykułów, w tym materiałów konferencyjnych. Biuro tłumaczeniowe pracuje z doświadczoną ekipą tłumaczy, którzy mogą przetłumaczyć dokumenty z takich języków, jak między innymi czeski, hiszpański, szwedzki, czy też wiele innych.
Kategoria:

Biuro tłumaczeń KONTEKST działa od 10 lat: od 2000 roku wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne dla najbardziej wymagających Klientów w Polsce i w Europie.

Tłumaczenia wykonywane są zgodnie z wytycznymi normy PN EN 15038:2006, w oparciu o zdobyty przez nas know-how i wdrożone procedury.

Precyzyjna kontrola jakości – wszystkie teksty tłumaczone są przez specjalistów z odpowiednim przygotowaniem warsztatowym, mających na co dzień kontakt z konkretną dziedziną. Każde tłumaczenie wysyłane do Klienta przechodzi co najmniej dwuetapowy proces weryfikacji, przeprowadzany w wewnętrznym dziale kontroli jakości.

Dział obsługi klienta – jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 18:00. Nasze biuro mieści się w centrum Warszawy, przy ul. Nowogrodzkiej 56A. Na zapytanie o tłumaczenie odpowiadamy bardzo szybko (do 20 minut).

Terminowość – dostarczamy zamówienia zawsze w ustalonym terminie.

Szybkość i wydajność – tłumaczymy kilka tysięcy stron miesięcznie. Tylko w 2008 roku przetłumaczyliśmy dla naszych Klientów ponad 100 000 stron.
Kategoria:

Współpracujemy z tłumaczami z całej Polski, jednak nie tylko! Tłumacze wykonujący tłumaczenia dla naszego biura mieszkają i żyją np. w Czechach, Słowacji, Holandii, Hiszpanii, Norwegii, Danii.. Bezpośrednio lub za pośrednictwem tłumaczy, z którymi współpracujemy, korzystamy także z pomocy native speakerów. Tłumaczenia oczywiście wykonujemy także na terytorium całego kraju. Współpracujemy również z wieloma „zagranicznymi” firmami.
Doskonale wiemy, że co nie istnieje na papierze nie istnieje w ogóle. Naszym klientom przede wszystkim oferujemy ‘umowę o zachowaniu poufności’. W myśl umowy treść powierzanych nam dokumentów zostaje udostępniona jedynie pracownikowi administracyjnemu naszego biura a także właściwemu tłumaczowi – Obaj zobowiązani są do zachowania wszystkich informacji w tajemnicy.
Kategoria:

Tłumaczenia pisemne i ustne z dziedzin nauk biologicznych, ekologii, botaniki, zoologii, nauki o żywieniu: karty produktu, wyniki badań, certyfikaty. Tłumaczenia telekomunikacyjne. Obsługa tłumaczeń dla targów. Najniższe ceny!

Jesteśmy z wykształcenia biologami. Podczas edukacji i pracy naukowej zdobyłyśmy liczne doświadczenia translatorskie. Wieloletni pobyt w Niemczech, obcowanie z żywym językiem w wielokulturowym otoczeniu nauczyło nas wiele o świecie i zwyczajach ludzkich. Jesteśmy otwarte na świat i pozytywnie patrzymy w przyszłość.
Kategoria:

interpreters24 zapewnia profesjonalny serwis tłumaczeń ustnych:konsekutywnych i symultanicznych oraz obsługą techniczną i sprzętową tłumaczeń konferencyjnych. Tłumaczenia wykonywane są na najwyższym poziomie translacyjnym, merytorycznym i technicznym. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl