Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20397
415
10
64903

Biuro tłumaczeń Kraków


 
Opis Biuro tłumaczeń Language Link Kraków oferuje tłumaczenia pisemne, tłumaczenia ustne i tłumaczenia przysięgłe we wszystkich językach europejskich oraz kursy językowe dla firm. Doświadczeni i kompetentni tłumacze. Profesjonalizm, solidność, terminowość i poufność. Z nami pokonasz wszystkie bariery językowe i osiągniesz międzynarodowy sukces!

 

Słowa kluczowe tłumaczenie   tłumacz   tłumaczenia   tłumaczenia kraków   tłumaczenia pisemne   tłumaczenia ustne   tłumaczenia przysięgłe   tłumacz przysięgły   tłumaczenia specjalistyczne   tłumaczenia biznesowe   kursy językowe   language link   biuro tłumaczeń   języki obce   szk
Url http://www.language-link.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język angielski
Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język niemiecki
Data wpisu Dec 27, 2007
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 3.00 (max. 5)
Ilość ocen: 2

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Szukasz doświadczonego tłumacza przysięgłego z wieloletnim stażem? Zapraszamy do skorzystania z propozycji utworzonej przez jednostkę ARB posiadającą swoją siedzibę w Zabrzu. W biurze od 27 lat świadczy usługi wykwalifikowany fachowiec, który uzyskał upoważnienia tłumacza naukowo- technicznego, wydane przez Naczelną Organizację Techniczną w Warszawie. Biuro specjalizuje się w przekładaniach z języka rosyjskiego na niemiecki oraz z niemieckiego na rosyjski dokumentów urzędowych lub sądowych. Z firmą można się skontaktować drogą elektroniczną czy telefoniczną. Wszystkich zaciekawionych naszą propozycją zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:

Wieloletnia praca tłumacza przysięgłego oraz zebrane doświadczenie pozwalają na realizacją tłumaczeń najwyższej jakości oraz są gwarancją satysfakcji. Szybkie tłumaczenia przysięgłe z języka niemieckiego i na język niemiecki w najniższej cenie, oferta optymalnie dopasowana do każdego zlecenia. Zobacz naszą ofertę i przekonaj się sam!

Tłumaczę teksty prawnicze, ekonomiczne, sądowe, ogólne i inne dokumenty. Wykonuję tłumaczenia dla firm i instytucji, a także osób prywatnych. Oferuję krótkie terminy, wygląd dokumentu zbliżony do oryginalnego (z zachowaniem grafiki) oraz ustalone urzędowo ceny.
Kategoria:

Firma Interpresto wykwalifikowało się w przekładach z języka polskiego na angielski oraz z angielskiego na polski. Firma zlokalizowana jest we Wrocławiu, jednak obszar działania obejmuje całą Polskę. Nadrzędną profesją przedsiębiorstwa są tłumaczenia z tematu prawa, ekonomii, finansów oraz techniczne. W godzinach pracy naszej firmy zapewniamy potencjalnym klientom szybką i bezpłatną wycenę usług. Proponujemy konkurencyjne stawki wykonawstwa a także krótki czas wykonywania zleceń. Za wszystkie wykonane zlecenia wystawiamy kontrahentom faktury VAT, co także jest jednym z naszych atutów.
Kategoria:

Zastanawiasz się nad tym, gdzie działa doskonały tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego? Nasza firma ma dla ciebie wiele interesujących środków, dlatego możesz bez większych problemów wybierać dla siebie interesujące rozwiązania tłumaczeniowe. Konicznie skorzystaj z usług naszej firmy, a przekonasz się, jak można bez większych trudności dobierać dla siebie interesujące rozwiązania. Nasze przedsiębiorstwo jest w stanie naprawdę sprawnie i pewnie dobierać sprawdzone propozycje tego typu, dlatego koniecznie skorzystaj z tych niesamowitych możliwości, które obecnie dla ciebie mamy. Na stronie translator24.pl znajdziesz więcej informacji na temat profesjonalnych rozwiązań tłumaczeniowych, które świadczy nasza firma. Dzięki nam dostaniesz profesjonalnie przetłumaczone różnorodne teksty specjalistyczne.
Kategoria:

Jesteśmy jedynym w kraju Biurem Tłumaczeń specjalizującym się w
przekładach języka gruzińskiego. Mamy wieloletnie doświadczenie
zarówno w zakresie tłumaczenia ustnego, jak i pisemnego na szczeblach
rządowych,pozarządowych oraz międzynarodowych. Oferujemy również
usługi dla
indywidualnych klientów i firm.

Specjalizujemy się w tłumaczeniu tekstów prawnych i prawniczych,
medycznych, finansowych, politycznych, historyczno-społecznych,
przemysłowych (w tym budownictwo), transportowych, konsultingowych.
Tłumaczenia ustne(symultaniczne i/lub konsekutywne) prowadzone są na
konferencjach międzynarodowych,sympozjach, szkoleniach, konferencjach
prasowych,spotkaniach biznesowych i imprezach kulturalnych.

Na naszej stronie znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące
cen naszych usług oraz warunków współpracy. Zapoznają się Państwo
również z naszymi dotychczasowymi klientami.

Zapraszam serdecznie do poznania naszej oferty na stronie
www.gruzinski.eu
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl