Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21667
415
11
65081

Biuro rachunkowe Wrocław


 
Opis Usługi związane z księgowością to najczęściej outsorucowane usługi u specjalistów z tej branży. Wiele przedsiębiorców szukając oszczędności decyduje się na wydzielenie usług związanych z prowadzeniem księgowości i wydzieleniu ich na zewnątrz do firm które się tym zajmują na co dzień. To oszczędność nie tylko pieniędzy ale także czasu co jest równie ważnym aspektem podczas prowadzenia firmy.

 

Słowa kluczowe biuro rachunkowe   księgowość   Wrocław
Url http://www.gpayrolls.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Data wpisu Sep 10, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Secus Asset Management SA. Jesteśmy domem maklerskim, który dostarcza innowacyjnych produktów inwestycyjnych. Zarządza pierwszym w Polsce funduszem Private Equity Secus I FIZ i funduszem zalążkowym. Świadczy również usługi na rzecz firmom poszukujących kapitału (IPO, pre-IPO, NewConnect).
Kategoria:

Biuro Rachunkowe Kancelarii Doradztwa Podatkowo Księgowego w Bydgoszczy zajmuje się obsługą księgowo-podatkową, a także kadrowo-płacową rozmaitych podmiotów gospodarczych. Biuro prowadzone jest przez Panią Danutę Kubińską. Działa ono na podstawie licencji wydanej przez Ministra Finansów, jest także objęte ochroną ubezpieczeniową przez PZU S.A. Kancelaria Pani Danuty proponuje prowadzenie księgowości spółek, osób fizycznych i stowarzyszeń (dokładnie: ksiąg rachunkowych, księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego), a także prowadzenie rozliczeń podatku dochodowego, ewidencji środków trwałych, różnymi usługami kadrowymi, to znaczy: przygotowywaniem listy płac, przesyłaniem dokumentów rozliczeniowych do ZUS i wieloma innymi usługami. Szczegółowe informacje o ofercie odnajdą Państwo na stronie.
Kategoria:

Strona firmowa biura rachunkowego Twój Profit z siedzibą przy Al. Wojska Polskiego 23/1 (biuro znajduje się na parterze). Oferujemy Państwu usługi księgowe takie jak prowadzenie teczek osobowych, roczne rozliczenia, windykacja należności, pełna rachunkowość.

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą zaprezentowaną na stronie i skorzystania z usług naszego biura.
Kategoria:

Biuro Rachunkowe Barbara Placzek prowadzi swoją aktywność w miejscowości Gliwice w sąsiedztwie Zabrza. Jesteśmy dla Państwa od czerwca 1993 roku. Do obrębu naszych usług należy przede wszystkim rozliczanie z tytułu podatku dochodowego czy też rozliczanie z tytułu podatku VAT. Prócz tego w biurze można także zaczerpnąć informacji od doradcy podatkowego. Podstawowymi oprogramowywaniami używanymi w naszej firmie są Comrach Optima oraz Płatnik. Pełna oferta firmy wspólnie z danymi kontaktowymi zawiera się na stronie internetowej. Można się z nami skontaktować również za pośrednictwem wiadomości e-mail bądź telefonicznie.
Kategoria:

Biuro Rachunkowe Jolanta Gudemajer

Nasza firma jest licencjonowanym biurem, której celem jest profesjonalne i rzetelne świadczenie usług z zakresu księgowości, finansów i spraw kadrowo płacowych. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw o różnym profilu działalności. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości i podatków zdobyte w czasie kilkunastoletniej praktyki zawodowej.

Dzięki współpracy z naszym biurem nasi klienci uzyskują:

* oszczędność czasu,
* zmniejszenie kosztów administracyjnych i zatrudniania księgowych,
* doradztwo z zakresu podatków,
* gwarancję jakości świadczonych usług,
* terminową realizację zadań
Zapraszamy do sprawdzenia naszych promocji http://biuro-radom.com.pl/cennik-i-promocje.html
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl