Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20818
415
5
64966

Biuro Rachunkowe Jolanta Saska Kraków


 
Opis Biuro Rachunkowe Jolanta Saska w Krakowie na ulicy Vetualniego 1A funkcjonuje z powodzeniem już od 2002 roku. Przez ten czas biuro zdobyło doświadczenie, dzięki któremu możemy świadczyć kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.
Główną domeną naszej działalności jest prowadzenie szeroko rozumianej obsługi rachunkowej i kadrowo-płacowej rozliczanych firm (prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego, prowadzenie ksiąg handlowych, rozliczenia ZUS i inne).
Obsługujemy małe i średnie przedsiębiorstwa i osoby prywatne.

 

Słowa kluczowe księgowość kraków   biuro rachunkowe kraków   podatki   obsługa księgowa   biuro podatkowe  
Url http://www.saska-biuro.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Data wpisu Nov 6, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Posiadając własną firmę powinno się mieć świadomość, iż wszystkie dokumenty finansowe oraz inne powinny być sporządzane rzetelnie, dlatego też profesjonalną decyzją będzie nawiązanie współpracy z biurem rachunkowym. Jednakże różnorodność i bogatość tego typu ofert jest tak duża, że trudno wybrać to właściwe. Przede wszystkim biuro rachunkowe i jego księgowe powinny posiadać stosowne licencje Ministra Finansów, bez tego sporządzane przez biuro rachunkowe dokumenty mogą okazać się bez mocy. Licencje i stosowne zezwolenia stanowią podstawę i priorytet pracy biura rachunkowego lub księgowego, zatem jeżeli nie biuro nie potrafi takich wykazać, należy się zastanowić czy warto zlecić mu obsługę księgową.
Jeżeli szukasz dobrego biura rachunkowe w Krakowie polecam Biuro Rachunkowe PROEFEKT.
Kategoria:

Biuro rachunkowe Plus-Minus z siedzibą w Warszawie to gwarancja profesjonalnych i rzetelnych usług na dobrym poziomie. Kluczową domeną przedsiębiorstwa jest prowadzenie rachunkowości małych przedsiębiorstw. Pomagamy w rozliczaniu się z Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em. Jesteśmy w stanie, na życzenie kontrahenta, oszacować sytuację finansową firmy na podstawie danych przekazanych do naszego biura. Udzielamy pomocy także firmom, które dopiero rozpoczynają swą działalność. Pomagamy w zorganizowaniu przedsiębiorstwa tak, żeby działało w zgodzie z ustanowieniami Instytucji Publicznych. Do każdego kontrahenta podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych ekspertów w swoim zawodzie, którzy z pewnością odpowiedzą na wszelkie Państwa problemy. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową naszego biura.
Kategoria:

Biuro rachunkowe oraz biuro audytorskie w Lublinie. Naszą specjalnością jest badanie projektów unijnych. Obsługujemy także szereg firm w zakresie finansowo-księgowym. Realizujemy badania bilansu i sprawozdań finansowych. Zapraszamy do naszej siedzimy w Lublinie.
Kategoria:

Kompleksowa obsługa księgowo - podatkowa podmiotów gospodarczych, prowadzenie ewidencji podatkowych, rozliczenia pracowników z tytułu zatrudnienia z urzędami i ze Zus-em, Firma nasza ma siedzibę w Kielcach i dlatego też do tej pory obsługiwane podmioty gospodarcze pochodziły z regionu świętokrzyskiego. W związku z wdrażaniem projektu Internetowe Biuro Rachunkowe obszar naszego działania rozszarzamy na cała Polskę.
Kategoria:

Partner to biuro rachunkowe i podatkowe w Słupsku. Rozbudowane usługi księgowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Nasza działalność skupia młody zespół specjalistów z dziedziny prawa i księgowości. W naszej ofercie znajduje się rozliczanie podatków, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz inne mniejsze i większe usługi. Biuro podatkowe Partner to rzetelny partner w interesach.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl