Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20163
415
2
64774


 
Opis Jesteś właścicielem firmy i szukasz idealnej księgowej? Biuro rachunkowe Abvik zajmie się prowadzeniem Twojej firmy jako idealne biuro księgowe. Nasza firma działa już od 2009 roku, dzięki czemu możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Nasz zespół składa z osób słynących z wysokiego uznania i szacunku. Biuro rachunkowe Gdańsk zaprasza do siedziby oraz skorzystanie z naszych usług.

 

Słowa kluczowe Biuro rachunkowe Gdańsk   Biuro Księgowe Gdańsk
Url http://www.abvik.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Kraje Miasta Regiony > Gdańsk
Data wpisu Jul 19, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Centrum Obsługi Biznesu powstało kilka lat temu w Poznaniu. Teraz posiada swój oddział również w Gorzowie Wielkopolskim. Obsługuje branżę małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Zajmuje się rozwiązywaniem problemów finansowych przedsiębiorstw, szeroko rozumianą obsługą prawną i usługami z obszaru księgowości i rachunkowości. Udziela opinii i porad w obszarze polskiego prawa podatkowego. Radzi w materiach podatku dochodowego od osób fizycznych albo podatku dochodowego od osób prawnych, a także podatku od czynności cywilnoprawnych. Sporządza odwołania i skargi od uchwał podatkowych. Dokładna oferta firmy jest dostępna na witrynie internetowej.
Kategoria:

Blog, aktualności oraz baza firm biur rachunkowych. Na blogu prezentowane są informacje, porady jak wybrać dobre biuro rachunkowe bądź znaleźć dobrego księgowego, na co należy zwrócić uwagę. W dziale aktualności prezentowane będą ciekawe i istotne informacje dla osób prowadzących firmę. Ponadto bardzo rozbudowana baza firm z całej Polski - obecnie ponad 550 stanowi cenne źródło informacji, dla małych często jednoosobowych firm chcących skorzystać z biura rachunkowego.
Kategoria:

Jeżeliszukasz profesjonalnego biura rachunkowego, nasza Kancelaria Podatkowa Kieras zapewne okaże się świetnym rozwiązaniem! Świadczymy usługi na wysokim poziomie, przedstawiając przy tym ofertę dobrze dopasowaną do indywidualnych oczekiwań wszystkich klientów. Swoją ofertę kierujemy do tych klientów, którzy szczególnie cenią sobie jakość, a także profesjonalizm. W ramach naszych usług proponujemy pełną obsługę księgową, wykonywanie różnych czynności związanych z obsługą kadrowo-płacową, rozliczenia z ZUS, jak również reprezentowanie zleceniodawców przed przeróżnymi organami. Naszym podstawowym celem jest zagwarantowanie klientom całkowitej satysfakcji ze oferowanych przez nas usług.
Kategoria:

PRYM jest biurem podatkowym z długoletnią tradycją, oferujące usługi z zakresu doradztwa podatkowego, rachunkowości jak również kadrowo-płacowe. Naszymi klientami są tak małe- i mikroprzedsiębiorstwa, jak również ogromne spółki z przeróżnych specjalności, funkcjonujące w Krakowie a także na terenie całej Polski. Naszym klientom proponujemy między innymi: prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie ewidencji dla celów rozliczenia podatku od towarów i usług (VAT) czy tworzenie list płac oraz umów zleceń i o dzieło, prowadzenie kartotek wynagrodzeń pracowników, rozliczanie zwolnień od lekarza, wyliczanie przysługujących urlopów i świadczeń, szkolenia bhp. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Kategoria:

Nasze biuro księgowe świadczy profesjonalne usługi księgowe dla mikro, małych i średnich przedsiebiorstw.Praktykę zawodową osiągneliśmy prowadząc sprawy rachunkowe, skarbowe i kadrowe, zarówno u jednoosobowych podmiotów gospodarczych, jak i spółek osobowych i kapitałowych. W naszej ofercie zanjdą Państwo usługi w obrębie pełnej, jak i uproszczonej rachunkowości. Nasze biuro stawia przedewszystkim na jakość. Zadowolenie naszych klientów to nasz główny cel.Korzystając z usług naszego biura księgowego mogą Państwo zapomnieć o kłopotach powiązanych z działem kadrowo – księgowym. Ceniąc drogocenny czas naszych klientów, oferujemy indywidualny odbiór dokumentów przez naszą firmę, nie pobierając za to następnych opłat, co pozwoli Państwu skupić się na realizowaniu lepszych efektów w prowadzonej aktywności. Dokładamy wszystkich starań, żeby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie.Nasze plusy to: Zabieramy osobiście dokumenty od naszych klientów na terenie Wrocławia. Wysyłamy powiadomienia SMS lub EMAIL o nadchodzących należnościach do US i ZUS. Zabieramy dokumenty w postaci elektronicznej. Pracujemy na „Comarch OPTIMA” – jeden z wiodących profesjonalnych programów księgowych na polskim rynku. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji usług. Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl