Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
92
64952

Bioptron.Lampy Bioptron.


 
Opis Terapia światłem Bioptron jest już dzisiaj standartem w instytucjach dbających
o zdrowie i urodę, lecz długi czas oczekiwania na zabiegi i wysoki ich koszt
w gabinetach prywatnych utrudnia ich dostepność.

Firma Zepter Medical specjalizująca się w sprzedaży szwajcarskich Lamp do światłoterapii, światłem spolaryzowanym BIOPTRON posiadająca swoje Biuro Regionalne w Tychach

 

Słowa kluczowe bioptron   lampy bioptron   lampa bioptron   bioptron III   bioptron pro   bioptron pro 1   medycyna   niekonwencjonalna   naturalna   leczenie œwiatłem   œwiatłolecznictwo   œwiatło spolaryzowane   leczenie kolorami   compact   pro   edelstahl   zepter   naczynia   filtry
Url http://www.bioptron.hg.pl
Kategorie Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna
Data wpisu Jul 15, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 3.75 (max. 5)
Ilość ocen: 4

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Podstawą pewnej podróży autem są dobre opony z właściwym poziomem bieżnika, zapewni to bezpieczeństwo podczas deszczowej czy śnieżnej pogody. Firma mts-serwis z Bielska-Białej oferuje usługi wulkanizacyjne oraz opony, kosiarki, piły, kosy czy odśnieżarki zarówno nowe jak i używane. W siedzibie naszej firmy zawsze można kupić opony nowe, używane bądź bieżnikowane jak również felgi aluminiowe bądź stalowe, możemy też zamówić konkretny model na Twoje życzenie. Odwiedź naszą stronę mts-serwis.pl
Kategoria:

Dzielnica Koszutka położona jest na północ od Rynku, ogranicza ją Drogowa Trasa Średnicowa od południa, a przecina ją jedna z głównych arterii miasta aleja Korfantego. Jest terenem intensywnie zabudowanym, praktycznie bez wolnych przestrzeni do zabudowy, również bez areałów zieleni miejskiej. Koszutka pnie się ku górze począwszy od okolic Ronda Sztuki aż po tzw. Pętlę Słoneczną. Granice dzielnicy nie są zbyt ostre, gdyż zabudowa płynnie przechodzi z ulicy na ulicę w sąsiedniej dzielnicy.
Kategoria:

Jeśli poszukują Państwo zespołu na takie wydarzenia, jak: bale karnawałowe, studniówki lub imprezy weselne w Katowicach lub pobliżu - nasz zespół muzyczny z przyjemnością zapewni Państwu dobrą zabawę. Zamówią Państwo zarówno muzykę graną na żywo, jak i odtwarzaną z płyt. Takie połączenie skutecznie sprawdza się dla gości w każdym wieku. Posiadamy własny sprzęt nagłośnieniowy a także zapewniamy efekty laserowe, dymne i świetlne. Co więcej każdemu wydarzeniu nadajemy oryginalny styl.
Kategoria:

Na stronie slaskiemiasta.pl znajdują się opisy oraz fotogalerie dzielnic miast Górnego Śląska. Witryna została podzielona dzielnicami, aby ułatwić nawigację. Największą wagę położono na możliwość występowania kibiców piłki nożnej na danym terenie. Na ten temat można również podyskutować na naszym moderowanym forum. Obecnie najwięcej opisów koncentruje się w centrum aglomeracji, w miastach takich jak Chorzów, Katowice, Ruda Śląska czy Świętochłowice.
Kategoria:

Terapia światłem BIOPTRON to rewolucyjny przełom w medycynie, to forma kuracji w profilaktyce, leczeniu i rehabilitacji oraz urazach sportowych.

Światło Bioptron działa biostymulacyjnie na komórki ludzkiego organizmu i w efekcie wzmacnia system odpornościowy, pobudza przemianę materii, aktywizuje komórkowy metabolizm, poprawia ukrwienie, wzmacnia ściany naczyń krwionośnych , poprawia parametry krwi, działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie.
Bioptron skutecznie wspomaga leczenie urazów tkanki miękkiej i jest stosowany w fizjoterapii i medycynie sportowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl