Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23169
415
6
65600


 
Opis Pod adresem e-biokominki.pl jest sklep internetowy z biokominkami. W ofercie ponad 300 różnych modeli, w zależności od sposobu montażu. Biokominki naścienne, do zawieszenia na ścianie; biokominki wolnostojące oraz biokominki do zabudowy. W sprzedaży także same paleniska, które można samodzielnie aranżować. Poza tym w sprzedaży kamienie, polana ceramiczne oraz biopaliwo z atestem PZH.

 

Słowa kluczowe biokominek   biokominki   biokominek nice-house   biokominki nice-house   biokominek z szybą   biokominki z szybą
Url http://nice-house.pl
Kategorie Dom Wnętrze > Kominki
Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz
Dom Wnętrze > Wystrój wnętrz
Data wpisu Jul 24, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Kominki
EKO-KOMIN jest firmą działającą od 1998 roku w regionie północno-wschodniej Polski. Wykonujemy profesjonalne usługi w zakresie budowy i remontu kominów, wentylacji, systemów dystrybucji powietrza, zabudowy kominków i wiele innych. Zajmujemy się również sprzedażą kominków elektrycznych i tradycyjnych, biokominków, różnego typu kominów oraz systemami wentylacyjnymi. Produkujemy także wszelaki wyroby z różnych gatunków blach na indywidualne zamówienia. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalizm, solidność, fachowe doradztwo, szybką realizację zamówień, a także dogodne warunki cenowe. Zapewniamy fachowe doradztwo, pomiary i montaż.
Kategoria:

Brzoza brodawkowata jest spotykana na terenie Europy, Azji oraz Afryki. W naszym kraju, jest rodzajem pospolitym. Występuje na terenie całej Polski. Za roślinę chroniącą przed złymi duchami, obdarzoną pozytywną energią, uważali ją dawni Słowianie. Zresztą sokowi z brzozy przyznawali także własności lecznicze. Dziś ceni się je za wysoką zawartość witamin z grupy B i właściwości oczyszczające organizm z toksyn. Ale to z czego jest jeszcze dziś ogromnie znana, to drewno, które dobrze się pali, nawet przy dużej wilgotności, a przy okazji emituje delikatny aromat. Właśnie dlatego ma ją w swojej ofercie, obok innych cenionych rodzajów drewna, firma Drewno Kominkowe. Jednostka ma swoją siedzibę w Raszówce, ale sprzedaję drewno w okolicy, także w Lubinie, od którego jest oddalona o km. Gwarantują towar wysokiej jakości, kompetentną pomoc i poradę, a także transport. Istotne wiadomości o firmie i jej ofercie odkryć można na stronie:
Kategoria:

Kominkowe instalacje grzewcze, sprzedaż i montaż central wentylacyjnych (rekuperatorów), bramy garażowe z dużym wyborem kolorystycznym oraz dedykowanym rozmiarem to kompleksowa oferta firmy STEPKOM. Zapraszamy do naszego Salony sprzedaży w Chojnicach, gdzie z Doradcą technicznym skonsultują Państwo każdy pomysł, wymagania oraz rozwiązania dla swoich obecnych lub dopiero powstających domów lub mieszkań. Doradztwo z pomiarem i wyceną świadczymy także u klienta. Z pełną ofertą naszych usług zapoznają się Państwo na stronie - zapraszamy do kontaktu!
Kategoria:

Yannkes Polska prowadzi sklep internetowy z polskimi biokominkami Nice-House oraz Globmetal. Polskie biokominki wysokiej jakości wykonania. Żywy ogień w każdym mieszkaniu, bez instalacji kominowej, bez dymu, bez popiołu, bez zapachu. Sklep prowadzi również sprzedaż również w Poznaniu. W ofercie sklepu także paliwo do biokominków w postaci płynnego etanolu.
Kategoria:

Pragniesz, aby Twoje własne M jak również przydomowy ogródek były niepowtarzalne i efektowne? Śnisz o odrobinie blichtru oraz elegancji we wspaniałej formie? Odwiedź nasz sklep internetowy oraz zaznajom się z propozycją niepowtarzalnych kominków, rzeźb, fontann jak również mebli ogrodowych oraz innych ozdób sporządzonych z kamienia naturalnego. Wykorzystujemy takie surowce jak na przykład marmur, granit, wapień, piaskowiec, trawertyn, onyks, bazalt czy kwarcyt. Ręczymy za najlepszą jakość realizacji! Nasze dotychczasowe wykonania wolno sprawdzić w galerii na naszej stronie. Zapraszamy!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl