Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20443
415
11
64915


 
Opis Jeśli chciałbyś wymienić w swoim domu okna lub drzwi i jeżeli kompletnie nie wiesz jak się za to zabrać, to serdecznie zapraszamy Cię na naszą stronę. Jesteśmy zgranym zespołem pracowników, prowadzimy firmę realizująca usługi montażu i serwisowania i bardzo chętnie doradzamy naszym klientom. Wiemy jak dobierać produkty dopasowane do potrzeb i oferujemy bardzo atrakcyjne pakiety cenowe. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na naszej stronie.

 

Słowa kluczowe sprzedaż drzwi   sprzedaż okien   sprzedaż bram garażowych
Url http://bianex.pl
Kategorie Budownictwo
Budownictwo > Drzwi
Budownictwo > Okna
Data wpisu Dec 27, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Liderem w

specjalności ogólnego budownictwa mieszkalnego i nie tylko jest katowicki deweloper „TROJAN” Sp. z o.o..

Ukończone

przez firmę inwestycje w formie wolnostojących budynków czy

jednorodzinnych obiektów mieszklanych lub wielorodzinnych osiedli mieszkaniowych znajdują się nie

tylko na terenie Gliwic oraz Zabrza czy Katowic. Nowoczesne technologie budowlane

oraz wysoko wykwalifikowana załoga to niektóre z składników

wpływających na znakomitą reputację

katowickiego przedsiębiorstwa. Strona internetowa obejmuje wszelakie

szczegółowe informacje o jednostce „TROJAN” oraz

oferowanych usługach oraz gotowych inwestycjach.
Kategoria:

Zajmujemy się produkcją, sprzedażą i montażem rolet zewnętrznych, wewnętrznych, żaluzji i moskitier. Nasza oferta skierowana jest do osób indywidualnych ale również do firm. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży dlatego bardzo dobrze znamy obecny rynek i potrzeby klientów. Ciągle doskonalimy i dostosowujemy nasze usługi do potrzeb klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:

Mamy przyjemność przedstawić Państwu propozycję firmy Górka z siedzibą w Siedlcach. Specjalizujemy się w dostarczaniu na plac budowy specjalistycznego sprzętu w postaci dźwigów, żurawi, podnośników, żurawi wieżowych, żurawi samochodowych, podnośników koszowych i cementonaczep. Klienci cenią nas za kompleksowe wywiązywanie się z powierzonych obowiązków, fachowe doradztwo, a także konkurencyjne ceny usług. Oprócz wypożyczania sprzętu zaświadczamy usługi w zakresie przewozu na terenie całej Polski, wycinki drzew oraz wstawiania słupów energetycznych. Pomagamy także w realizacji dużych inwestycji. Serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści szczegółowo odpowiedzą na każde Państwa pytanie. oferujemy też stronę internetową na jakiej znajdą Państwo szczegółowe informacje związane z działalnością firmy.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Complex to wytwórca konstrukcji dachowych oraz dodatków powiązanych z architekturą krajobrazu. Nasza firma istnieje od 1989 roku. Dostarczamy towary do klientów z Polski a także Europy. Ciągle modernizujemy posiadany zespół urządzeń tak, aby za każdym razem wypełniać wysokie oczekiwania naszych odbiorców. Nasza firma ma wdrożony system zarządzania jakością a także środowiskiem. Mamy trzy zakłady wytwórcze. Gwarantujemy najwyższą klasę każdego wyrobu, który opuszcza naszą wytwórnię. Korzystamy wyłącznie z drewna z certyfikatami FSC.
Kategoria:

Sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków. Zgodnie z Prawem Budowlanym od 1 stycznia 2009r. dokument ten jest obowiązkowy dla każdego budynku oddawanego do użytkowania oraz budynku podlegającego zbyciu lub wynajmowi. Świadectwo to wykonane w oparciu o szczegółową inwentaryzację techniczno budowlaną określa poziom zużycia energii budynku (lokalu). Działamy na terenie Częstochowy i okolic.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl