Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22223
415
5
65290

bhcdn.pl


 
Opis Zajmujesz się produkcją lodów lub słodkości w zakresie własnej cukierni? Szukasz dystrybutora wysokiej jakości surowców do produkcji m. in. lodów, a może potrzebujesz oryginalnych mas cukrowych w stylu angielskim? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy CDN z Wrocławia. Specjalizujemy się w sprzedaży czekolady, której dostawcami są najlepsi europejscy producenci. Dzięki współpracy z technologami naszych dostawców szkolimy naszych klientów i nasz personel. Kładziemy nacisk na to, aby dostarczane produkty miały naturalny skład i wyróżniały się oryginalnością. Zapraszamy do poznania się z pełną ofertą na naszej stronie!

 

Słowa kluczowe Dekoracje z czekolady   Mieszanki do lodów   pasty do lodów   Gofry Wrocław   Masy cukrowe   Syropy do kawy   Wafle do lodów   Bakalie hurtownia   Czekolada do produkcji
Url http://bhcdn.pl/
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Jul 27, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Dzierżoniowskie przedsiębiorstwo GALWANIZER Sp. z o.o. zajmuje się głównie biegłym, rzetelnym oraz nadzwyczaj zręcznym nakładaniem osłon ochronnych na wielorakie materiały czy też przestrzenie wykorzystywane w przemyśle. W ofercie wyszukają Państwo m.in. cynkowanie lub niklowanie, pokrycia chromowe czy wielki wybór innych -lśniących względnie matowych, satynowych a nawet perłowych. Detaliczne informacje dotyczące zasad życzliwej współpracy z przedsiębiorstwem GALWANIZER - wspólnie z dokładną charakterystyką poszczególnych metod nakładania warstew cynkowych, miedziowych, srebrnych oraz niklowych czy mieszanych - dostępne są na stronie www.
Kategoria:

Strona firmy GT85 Polska Sp. z o.o. - producenta preparatów chemii przemysłowej oraz dystrybutora myjek ultradźwiękowych firmy Telsonic Ultrasonic Inc.Firma wykonuje również myjnie przemysłowe GT Sonic, oraz oferuje technologie mycia ultradźwiękowego, zanurzeniowego i natryskowego oparte o użycie bezpiecznych wodnych środków myjących, oraz technologię chemicznej obróbki powierzchni w zakresie: fosforanowania, trawienia, usuwanie rdzy, zendry oraz odkamieniania.
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu firmę Jarma z siedzibą w miejscowości Watorowo. Jesteśmy zakładem włókienniczym specjalizującym się w produkcji wypełnień, jakie wykorzystywane są w meblarstwie, kołdrach, poduszkach, śpiworach oraz wielu innych asortymentach. Oferujemy: kulkę silikonową, frytkę kolorową, frytkę białą, watę poliestrową niepalną, szarpankę, granulat i mieszankę kulki oraz frytki. Nasze wypełnienia wytwarzane są na własnych maszynach, wyprodukowanych przez naszą firmę „JARMA-TECH”. Mamy nadzieję, iż zechcą Państwo dołączyć do grona naszych solidnych Klientów! Jesteśmy również pomysłodawcą oraz inwestorem pomysłu i budowy farmy wiatrowej. Tym samym przyłączamy się do krajowej strategii, zakładającej wzrost fabrykacji energii elektrycznej w najbliższych latach, pochodzącej ze źródeł odnawialnych. Dzięki temu projektowi przyczyniamy się również do zmniejszenia rocznej emisji zakażeń do atmosfery. Więcej informacji zamieszczonych jest również na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Jednostka Almik proponuje najwyższej klasy artykuły do produkcji świec i zniczy. Siedziba jednostki mieści się w Łańcucie. W naszej ofercie posiadamy wiele przeróżnego rodzaju knotów jak także wiatrochrony oraz lakiery do szkła i tuby. Działamy na rynku od 1989 roku, stale zwiększając grono zadowolonych z naszych usług kontrahentów. Decydując się na naszą firmę otrzymują Państwo najlepszej jakości artykuły po możliwie najniższych cenach. Zapewniamy dostawy w ściśle wyznaczonym przez Państwa czasie. Zachęcamy do kontaktu drogą mailową bądź telefoniczną. Osoby zaintrygowane w celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do zaznajomienia się z naszą stroną internetową.
Kategoria:

Jesteś bardzo konkretną osobą? Masz swoją firmę i wiesz, że żeby osiągnąć sukces, musisz prezentować wysoką jakość usług? My także wychodzimy z takiego założenia i prowadząc skup złomu na Śląsku oferujemy Ci bardzo korzystne warunki. Jesteśmy profesjonalistami w tej branży, zatrudniamy sporą ekipę pracowników i przestrzegamy wszystkich obowiązujących zasad. Jeśli chcesz nas bliżej poznać, to zachęcamy do kontaktu.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl