Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
41
64950


 
Opis ATEX jest częścią GRUPY WOLFF. Specjalnością firmy jest zarządzanie bezpieczeństwem wybuchowym. Oznacza to wszelkie zabiegi i działania mające na celu uświadomienie pracowników zakładów przemysłowych oraz zmniejszanie prawdopodobieństwa zagrożenia jakie mogą wystąpić w skutek magazynowania, przetwarzania i transportowania substancji niebezpiecznych. ATEX działa na rynku od 2009 roku i posiada swoja siedzibę w Krakowie.

 

Słowa kluczowe bezpieczeństwo   systemy przeciwwybuchowe   materiały niebezpieczne
Url https://www.atex137.pl/
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Dec 1, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Wyroby produkowane przez fabryki Nexans z dywizji EUROMOLD posiadają certyfikat klasy ISO. Są to najwyższej jakości głowice konektorowe, wnętrzowe i powietrzne, a także mufy kablowe oraz narzędzia do obróbki kabli cieszące się uznaniem na całym świecie. Nowością przez nas oferowaną są konektory z 2500A Interface F na napięcia do 72kV. Nasz zasobny wybór jest dla Państwa gwarancją odnalezienia czegoś odpowiedniego dla siebie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w osprzęcie sięgającemu aż przeszło 40 lat i dużemu doświadczeniu w specjalności jesteśmy liderem wśród firm zajmujących się produkcją osprzętu kablowego średnich napięć i zyskaliśmy sobie ufność wielu milionów usatysfakcjonowanych Klientów nie tylko w Polsce. Do tego służymy także kompetentnym doradztwem. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Firma Aspat działa w branży przecinarek, oferując urządzenia sprawdzonej, renomowanej marki BIANCO-BTM. Aspat zajmuje się nie tylko sprzedażą, ale także usługami serwisowymi i doradztwem technicznym. Oferowane przecinarki do metalu zapewniają precyzyjne cięcie pionowe oraz pod kątem i idealnie sprawdzą się w pracach remontowo-budowlanych. Niezawodność, solidne wykonanie, doskonałe parametry techniczne, wydajność – to najważniejsze atuty przecinarek automatycznych, ręcznych i półautomatycznych.
Kategoria:

Kompletnie sprawne i niesamowicie efektywne w działaniu są urządzenia do pakowania w technologii bag in box, od więcej niż dwudziestu lat dostarczane poprzez niepomiernie doświadczone przedsiębirstwo „BAG N BOX”. Siedziba firmy mieści się w Lublinie, jednak jednostka wytwarza swoje przetestowane, nowoczesne urządzenia wielu przedsiębiorstwom umiejscowionym na terenie całego kraju. Wszystkie wyroby naszej firmy spełniają surowe wymogi reguł bezpieczeństwa. Szczegółowy profil usług kreowania projektów maszyn do pakowania czy wszechstronnego ich wykonawstwa opublikowano na stronie internetowej jednostki „BAG IN BOX”.
Kategoria:

Naszą działalność prowadzimy od 1994 roku. Zajmujemy się zmniejszaniem głośności w urządzeniach typu wibratory czy sprężarki wirowe i tłokowe oraz wielu innych narzędziach, które emitują dźwięki niedopuszczalne przez środowisko pracy. Obiekty przez nas tworzone są zawsze wysokiej jakości i gwarantują tłumienie hałasu każdego urządzenia. Z naszej szerokiej gamy obiektów możemy wyróżnić kabiny dźwiękochłonno-izolacyjne, jak i obudowy dźwiękochłonno-izolacyjne, a także ekrany akustyczne, czy przemysłowe tłumiki absorpcyjne.
Kategoria:

Firma Deta Polska sp. z o.o. jest profesjonalnym dystrybutorem najróżniejszego typu narzędzi oraz maszyn. W firmowej ofercie mamy takiego rodzaju towary jak: maszyny stolarskie, wyrówniarki, peleciarki, brykieciarki, pilarki, obrabiarki do drewna, grubościówki, rębaki. Jeśli chcesz skorzystać z propozycji naszej mocno zachęcamy do współpracy. Więcej informacji na na temat naszejfirmy odszukać można na firmowej witrynie www.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl