Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21376
415
1
65027


 
Opis ATEX jest częścią GRUPY WOLFF. Specjalnością firmy jest zarządzanie bezpieczeństwem wybuchowym. Oznacza to wszelkie zabiegi i działania mające na celu uświadomienie pracowników zakładów przemysłowych oraz zmniejszanie prawdopodobieństwa zagrożenia jakie mogą wystąpić w skutek magazynowania, przetwarzania i transportowania substancji niebezpiecznych. ATEX działa na rynku od 2009 roku i posiada swoja siedzibę w Krakowie.

 

Słowa kluczowe bezpieczeństwo   systemy przeciwwybuchowe   materiały niebezpieczne
Url https://www.atex137.pl/
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Dec 1, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
SZZ Uniwersum to firma, jaka zajmuje się usługami z obszaru montażu podzespołów z powierzonych komponentów z branży motoryzacyjnej. Co więcej oferujemy: frezowanie, toczenie, szlifowanie, obróbkę elektroerozyjną, zgrzewanie oraz spawanie TIG. Od 2005 roku mamy certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2001 w zakresie wykonywania usług kooperacyjnych. Wieloletnie doświadczenie, wiedza, wyszkoleni pracownicy i specjalistyczne wyposażenie zapewniają zadowalającą współpracę. Gwarantujemy fachową pomoc, sprawną realizację zagadnień, atrakcyjne ceny dodatkowo wysoką postać usług. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:

Wszelakiego typu metalowe składniki i konstrukcje stalowe dostępne są przy użyciu pierwszorzędnego Przedsiębiorstwa Wielobranżowego POM Sztum. Jednostka współdziała precyzyjnie zarówno z klientami polskimi, jak także Nabywcami z poszczególnych krajów Unii Europejskiej. Zawodowe oraz porządne konstrukcje wytwarzane ze stali czarnej i nierdzewnej czy też aluminium lub nawet mosiądzu w formie jednolitej robione są do długości nawet 12 lub 13 metrów. Pozostałe informacje o szczegółach prac wykonywanych przez POM Sztum razem ze specyfikacją techniczną wyrobów zamieszczono na stronie internetowej.
Kategoria:

Serwis związany z tematem przemysłu. Mający liczne opisy akcesoriów przemysłowych, wyjątkowe opracowania obejmujące temat usług oraz przewozu materiałów. W portalu znaleźć można informacji oraz nowinek ze świata logistyki czy recenzje ciekawych inwestycji.
Kategoria:

Jeśli poszukują Państwo wypróbowanej, pewnej hurtowni dystrybuującej łożyska samochodowe wysokiej jakości, zapraszamy do zapoznania się z ofertą BAMART. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Opolu, gdzie kolportowane przez nas artykuły są zdecydowanie cenione. Naszej solidności oraz całościowemu rozeznaniu zawierzyło już wielu zadowolonych Odbiorców. Solidnie wykonane części wyprodukowane zostały przez renomowanych wytwórców. Nasz profesjonalizm i wszechstronne doświadczenie pozwalają nam współdziałać z Klientami z przeróżnych specjalności. Całkowity zakres usług przedkładanych przez Hurtownię Łożysk BAMART zamieszczono na stronie internetowej.
Kategoria:

Firma Phoenix, której siedziba zlokalizowana została w Poznaniu, specjalizuje się w sprzedaży farb termoizolacyjnych. W przygotowanej przez nas ofercie klienci odnajdą zróżnicowane linie towarów, pośród których każdy klient znajdzie ciekawą dla siebie ofertę. Dzięki starannie prowadzonemu procesowi produkcji w oparciu o nowoczesne technologie, możemy zapewnić klientom doskonałą jakość wszystkich produktów. Na prowadzonej przez nas witrynie internetowej znajdą Państwo szczegóły odnoszące się do oferowanych artykułów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl