Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20353
415
5
64869


 
Opis ATEX jest częścią GRUPY WOLFF. Specjalnością firmy jest zarządzanie bezpieczeństwem wybuchowym. Oznacza to wszelkie zabiegi i działania mające na celu uświadomienie pracowników zakładów przemysłowych oraz zmniejszanie prawdopodobieństwa zagrożenia jakie mogą wystąpić w skutek magazynowania, przetwarzania i transportowania substancji niebezpiecznych. ATEX działa na rynku od 2009 roku i posiada swoja siedzibę w Krakowie.

 

Słowa kluczowe bezpieczeństwo   systemy przeciwwybuchowe   materiały niebezpieczne
Url https://www.atex137.pl/
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Dec 1, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Odlewnia żeliwa Solidus zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem specjalistycznych odlewów żeliwnych. Jeśli poszukujecie Państwo kompetentnego, pewnego i odpowiedzialnego wykonawcy odlewów części do maszyn, części zamiennych do sprzętu rolniczego czy tartacznego to propozycja naszej firmy spełni Państwa wymagania. Nasz profesjonalny personel skonstruuje dla Państwa każdy odlew, także według projektu indywidualnego. W zrealizowaniu takich wyrobów niezwykle ważna jest precyzja oraz jakość tak, aby przyrządzone części były odporne i niezawodne. Taką gwarancję daje Państwu współpraca z firmą Solidus, działająca w miejscowości Wałdowo Szlacheckie.
Kategoria:

W Legionowie swoją działalność prowadzi firma pod nazwą STALKON. Klienci tej firmy to instytucje, przedsiębiorcy, osoby prywatne. Firma ta prowadzi działalność od 1993 roku a jej długoletnie doświadczenie oraz rzetelność w wykonywaniu zleconych zadań stały się jej atutami. STALKON to producent wszelakich konstrukcji stalowych, a także projektant oraz wykonawca wielu hal produkcyjnych, magazynowych bądź też handlowych a także innego asortymentu w postaci: bram magazynowych, drzwi stalowych do klatek schodowych, ogrodzeń i profili ogrodzeniowych, zadaszeń czy pomostów produkcyjnych. Należy podkreślić, iż STALKON podejmuje się wykonywania zleceń na indywidualne potrzeby klientów. Więcej informacji na stronie:
Kategoria:

Guz Technika Piekarnicza wspomagając początkujących biznesmenów, którym szczupłe środki finansowe nie pozwalają na nabycie nowych urządzeń, proponuje swym kontrahentom duży zestaw używanych urządzeń piekarniczych i cukierniczych. Każde z oferowanych urządzeń zostało nader dokładnie przetestowane przez pracujących w firmie techników. Posiadają atesty potwierdzające ich sprawność oraz całkowite bezpieczeństwo zamontowanych w nich systemów. Wymagane jest oczywiście zachowanie wszelakich norm bezpieczeństwa precyzyjnie określonych w instrukcji obsługi. Poprawny sposób użytkowania pozwoli zoptymalizować działanie wszelkich zaproponowanych przez sklep pieców, chłodni i linii produkcyjnych.Spis proponowanego przez firmę sprzętu używanego znaleźć można na stronie:
Kategoria:

DAREX Kraków: BOMAR - PRZECINARKI TAŚMOWE, piły taśmowe, części Bomar, serwis przecinarek, wiertarki i inne.
Kategoria:

Tartak Paldrew to uznana firma działająca w Charcicach, która zadowolonych Klientów z okolic województwa lubuskiego oraz wielkopolski obsługuje już od 2005 roku. Zajmujemy się wytwarzaniem wysokiej jakości drewna budowlanego. W naszej pracy wykorzystujemy bezusterkowe oraz niezwykle dokładne maszyny, dzięki czemu otrzymywane w tartaku materiały budowlane charakteryzują się niebywałą trwałością i precyzją wykonania. W ofercie produktowej naszego tartaku znajdziecie Państwo miedzy innymi więźby dachowe, fryzy i kantówki, a także łaty, drewno konstrukcyjne i deski szalunkowe impregnowane oraz surowe. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy budowlane, a do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl