Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
83
64952

Basen Mazowiecka Legnica - www.basenmazowiecka.eu


 
Opis Basen Kąpielowy Mazowiecka, przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr.3 w Legnicy jest nowoczesną, spełniającą najwyższe standardy jakości wody i zapewniającą szeroki wachlarz usług, krytą pływalnią dostępną dla mieszkańców Legnicy. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług. www.basenmazowiecka.eu

 

Słowa kluczowe basen   baseny   kryty   Legnica   Legnicy   mazowiecka   pływalnia   plywalnia   plywalnie   ZSO
Url http://www.basenmazowiecka.eu
Kategorie Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Sport Turystyka
Data wpisu Nov 20, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Prowadzimy polską szkołę narciarską w Alpach , w malowniczej okolicy z dostępem do profesjonalnych stoków. Nasza oferta zawiera głównie zajęcia dla dzieci, które odbywają się pod okiem wykwalifikowanych trenerów i instruktorów, na specjalnie przygotowanych do tego stokach. Umożliwiamy również skorzystanie z indywidualnych lub grupowych lekcji doszkalających dla młodzieży i dorosłych. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:

Power Sport - organizacja wypoczynku i turystyka aktywna. Firma organizuje wycieczki, imprezy sportowe, wyjazdy na windsurfing, kitesurfing, nurkowanie, golf, narty - zagraniczne wyjazdy narciarskie. Organizujemy też turnieje sportowe.
Kategoria:

Organizujemy skoki spadochronowe w tandemie na 10 lotniskach w Polsce. U nas wykonasz szkolenie aff, skoki udoskonalające. Zajmujemy się montażem filmów video. Strona zawiera zdjęcia oraz filmy spadochronowe, opisy miejsc, gdzie wykonujemy skoki, opisy dyscyplin w spadochroniarstwie.
Kategoria:

Baza nurkowa Diving Baltic, oferująca szkolenia nurkowe w systemie CMAS, wyprawy na wraki, turystykę nurkową, nurkowanie nocne i zimowe. W bazie do dyspozycji sprzęt, łódź itp. Na stronie kalendarz wypraw, aktualności z Bazy w Jastarnii, mapa wraków, obszerna galeria, zdjęcia podwodne, linki, kontakt. Stałe aktualizacje.
Kategoria:

Trampolina-z-siatka to sklep online zarządzany przez firmę Global (Gdynia). Na stronie www sklepu można zakupić różne trampoliny od uznanych marek - Funtek i Neo-Sport. Bogata propozycja daje możliwość wyboru optymalnego sprzętu. Kwota zmienia się wraz z długością średnicy trampolin. Bezpieczeństwo jest istotne, dlatego w ofercie sklepu Trampolina-z-siatka znajdują się dwa modele trampolin z siatką. Trampolina z siatką wewnętrzną oferuje większe bezpieczeństwo użytkownika trampoliny. Z kolei, trampolina z siatką zewnętrzną chroni przed upadkiem z trampoliny na ziemię oraz oferuje większą przestrzeń. Jeśli klientom zależy na najwyższej jakości, profesjonalnym sprzęcie, odpowiedzią mogą być trampoliny Funtek. Mają one solidne sprężyny oraz cztery podwójne nogi ze specjalnymi stabilizatorami. Na witrynie sklepu można znaleźć sprzęt dopasowany do potrzeb. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości można telefonicznie lub mailowo skontaktować się z pracownikami sklepu.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl