Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
43
65007

Bartlomiej Speth photography. Trust in Nature. Landscape, macro, architecture ,nature, urban, rural.


 
Opis Trust in Nature. Bartlomiej Speth photography. As far as i remember i've interested in nature and discovering new places. One day I realized, that it's a good idea to catch that mysterious moments that i saw and from this moment i'm trying to do my best. Bartlomiej Speth photos of: nature, landscape, macro, architecture, urban, rural, industrial, street.

 

Słowa kluczowe bartlomiej speth   bartlomiej   speth   bartłomiej speth   bartłomiej   bartlomiejspeth   speth photography   fotografia speth   fotografia   przyroda   wide view
Url http://www.bartlomiejspeth.com
Kategorie Kultura Sztuka > Fotografia
Kultura Sztuka > Galerie
Kultura Sztuka > Obrazy
Data wpisu May 22, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Fotografia
Jestem fotografem z doświadczeniem zawodowym od 1993 roku. Oferuję Państwu w pełni profesjonalne usługi w zakresie fotografii ślubnej, reportażowej, portretowej,studyjnej, artystycznej oraz użytkowej na zlecenie.
Swoją ofertę kieruję do osób wymagających, otwartych na nowoczesne spojrzenie oraz tych, którzy doceniają profesjonalną jakość zdjęć (kadr, kompozycja, kolor, B&W - skala szarości, warsztat techniczny).
Kategoria:

Adrian Wykrota - fotograf z Poznania, zajmujący się fotografią z pasji. Fotografia ślubna to tylko jedna dziedzina w której się specjalizuje. Portret, reportaż, zdjęcia mody. Profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Szukasz fotografa, który robi coś z pełnym zaangażowaniem? Dobrze trafiłeś. Fotografuje na terenie Poznania, całej wielkopolski oraz na obszarze całego kraju. Zapraszam do obejrzenia portfolio, kontaktu i ustalenia szczgółów współpracy.
Kategoria:

Zdjęcia ślubne, które zapadają w pamięć. Fotografia, która zatrzymuje widza i skłania do refleksji. Fotograf, który opowiada historię za pomocą obiektywu w taki sposób, że odnosi się wrażenie, iż zdjęcia robił ktoś z uczestników dnia ślubu. Dzięki temu, możliwe jest pokazanie ekspresji, dynamizmu i emocji nie tylko Młodej Pary ale i weselników. Możliwe jest także utrwalenie chwil ulotnych, które pojawiają się i znikają niczym mrugnięcie, a które dzieją się wszędzie, zarówno na parkiecie, podwórku jak i przy stołach biesiadnych.
Kategoria:

Damian Katulski z poznańskiej agencji Yannkes ART zaprasza do zapoznania się z portfolio.
Wykonuje zdjęcia z konferencji, targów poznańskich, bankietów, uroczystości i kongresów naukowych. Z uwagi na miejsce zamieszkania bardzo często wykonuje zdjęcia na terenie międzynarodowych targów poznańskich.
W ofercie także zdjęcia reklamowe czyli produktowe, packshot oraz kulinarna.
Nie wykonuje zdjęć ślubnych.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Kapitan Budka proponuje sposobność wynajęcia budki zdjęciowej na imprezę urodzinową, firmową lub wesele. Funkcjonujemy na terenie Pomorza. Gwarantujemy dostarczenie oraz pomoc techniczną, która dba o prawidłowe funkcjonowanie sprzętu. Udostępniliśmy dla klientów duży wybór pakietów, wśród których każdy zainteresowany znajdzie najlepszą dla siebie opcję. Istnieje możliwość przygotowania własnego layoutu fotografii, wraz z logotypem firmowym albo inną grafiką. Przygotowaliśmy również możliwość przygotowania urządzenia wyklejonego wybranymi przez klienta znakami graficznymi.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl