Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
11
65048

Bartlomiej Speth photography. Trust in Nature. Landscape, macro, architecture ,nature, urban, rural.


 
Opis Trust in Nature. Bartlomiej Speth photography. As far as i remember i've interested in nature and discovering new places. One day I realized, that it's a good idea to catch that mysterious moments that i saw and from this moment i'm trying to do my best. Bartlomiej Speth photos of: nature, landscape, macro, architecture, urban, rural, industrial, street.

 

Słowa kluczowe bartlomiej speth   bartlomiej   speth   bartłomiej speth   bartłomiej   bartlomiejspeth   speth photography   fotografia speth   fotografia   przyroda   wide view
Url http://www.bartlomiejspeth.com
Kategorie Kultura Sztuka > Fotografia
Kultura Sztuka > Galerie
Kultura Sztuka > Obrazy
Data wpisu May 22, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Fotografia
Jeżeli szukasz profesjonalnego fotografa z całą pewnością powinieneś udać się do studia Sandra i Kuba, albowiem spotkasz się tutaj z osobami, które profesjonalnie wykonują wszelkiego typu fotografie, cechują się ogromnym doświadczeniem i wiedzą, czego od zdjęć oczekuje klient. Oferta owego studia fotograficznego jest naprawdę wielka i różnorodna, co sprawia, że wybrać możemy tutaj fotografię ślubną, dziecięcą czy też portretową. Naturalnie w ofercie tej znajdziesz nie tylko zdjęcia wykonane w studiu, ale także piękne i barwne, jakie to są wykonane w plenerze. Na pewno z wyniku pracy fotografów będziesz zadowolony.
Kategoria:

Damian Katulski z poznańskiej agencji Yannkes ART zaprasza do zapoznania się z portfolio.
Wykonuje zdjęcia z konferencji, targów poznańskich, bankietów, uroczystości i kongresów naukowych. Z uwagi na miejsce zamieszkania bardzo często wykonuje zdjęcia na terenie międzynarodowych targów poznańskich.
W ofercie także zdjęcia reklamowe czyli produktowe, packshot oraz kulinarna.
Nie wykonuje zdjęć ślubnych.
Kategoria:

Firma Fotobudka Light Ring znajduje się w Piasecznie. Oferujemy kontrahentom możliwość wypożyczenia fotobudki na każdą uroczystość. Oferowany przez nas produkt cechują małe gabaryty, umożliwiające jej usytuowanie praktycznie w każdym miejscu. Gwarantujemy prostą obsługę oraz świetne efekty wykonania wszystkich zdjęć. Doradzamy ja dobrać propozycję do indywidualnie wskazanych przez klienta oczekiwań. Jeżeli są Państwo zainteresowani przygotowaną propozycją, to zapraszamy do rozmowy telefonicznej lub korespondencji mailowej.
Kategoria:

Fotografia ślubna jest naszą pasją. Traktujemy ją jako sztukę pisaną przez duże ”S”, a nie jedynie jako rzemiosło.Tworzona przez nas Fotografia Ślubna stanowi wyraz tego co najpiękniejsze w dniu zawarcia związku małżeńskiego. Chcemy, aby wraz z upływem czasu nasze fotografie, podobnie jak obrączki, nieustannie wzbudzały emocje.
Kategoria:

Potrafimy wytrwale i subtelnie obserwować Was oraz uwieczniać te chwile tak byście sami, spoglądając na zdjęcia, odczuwali ponownie ciepłe emocje.Przejęci, niecodzienni, prawie święci, jesteście przez cały czas w centrum naszej uwagi, w szczególnie życzliwym Wam obiektywie. Dla nas ważne jest by uchwycić jak najwięcej, abyście mogli wybrać to, co wyjątkowe, najmilsze, dostojne i... najśmieszniejsze. Chcemy by trwała w Was ta sama radość, gdy Wasz ślub latami będzie widniał w albumie pamiątkowej fotografii...
Zapraszamy na stronę www.piqsell.com
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl