Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20443
415
9
64915


 
Opis Chcesz wyposażyć swój dom w solidną balustradę, której nie będziesz musiał konserwować ani odnawiać co kilka lat? Takie rozwiązania są już w zasięgu ręki. W ofercie naszej firmy znajdziesz tylko i wyłącznie balustrady najwyższej jakości. Produkcją balustrad spawanych zajmujemy się od ponad 10 lat. Nasz zakład produkcyjny wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt a technologia produkcji i sposób zabezpieczenia antykorozyjnego pozwala wykonywać wyroby bardzo dobrej jakości, co potwierdza wielu zadowolonych klientów. Przyjecie zlecenia potwierdzamy umową a na wykonanie i montaż wystawiamy fakturę vat z gwarancją.

 

Słowa kluczowe balustrady   barierki   poręcze   pochwyty   balkony
Url http://www.balustradka.pl
Kategorie Dom Wnętrze > Schody i balustrady
Dom Wnętrze > Remonty
Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Feb 17, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Schody i balustrady
EKO-DESKA ze Szczecina to firma wprowadzającą na rynek innowacyjne rozwiązania w zakresie budowy tarasów, elewacji i ogrodzeń. Proponujemy ich wykonanie z zastosowaniem kompozytu drewna WPC (deski kompozytowej). To produkt o doskonałych parametrach jakościowych - deska nie wymaga konserwacji, jest odporna na działanie korników i innych owadów, a ponadto pleśń i grzyby nie mają szans, żeby w zadomowić się w niej. Gwarantujemy, że to produkt prosty w obróbce, jak i montażu, a przy tym dostępny w różnych wariantach kolorystycznych oraz w różnych wymiarach. Szczegółowe wiadomości o EKO-DESCE, jak i zakresie działalności naszej firmy dostępne są na stronie internetowej.
Kategoria:

Kowalstwo Artystyczne – Pracownia Anny Kornak. To tu powstają najwyższej klasy wyroby kowalstwa artystycznego. Balustrady, barierki, schody, wyposażenie wnętrz, meble, furtki, bramy... Wykonuję poszczególne elementy jak również realizuję zamówienia kompleksowe. Sporządzam projekty i propozycje nietypowych rozwiązań. Wszystkie prace wykonywane są ręcznie w pojedynczych egzemplarzach. Wysoki kunszt i oryginalność rozwiązań, znane są w kraju i za granicą. Transport i montaż gotowego zamówienia na terenie kraju i poza granicami bez dodatkowych opłat. Zamówienia realizuję w całej Europie, w szczególności w Niemczech, Belgii, Holandii, Anglii i Francji. Zapraszam na www.kornak.com.pl
Kategoria:

Sprawdź dokładnie Perfect Schody i ich kompletną ofertę na schody, a także ich montaż. Firma działa na rynku już wiele lat dzięki czemu masz pewność, że otrzymasz najlepszej jakości produkt, otrzymasz wyjątkowej jakości rozwiązania jeżeli chodzi o schody. Zapraszamy serdecznie do kompletnego zapoznania się z ofertą, do wybrania najlepszych schodów dla siebie i swojego domu
Kategoria:

Firma KAST - Wykonujemy elementy ze szkła ciętego jak m. inn. drzwi szklane różnych typów, witryny szklane, ściany szklane, kabiny szklane oraz inne elementy ze szkła. Prowadzimy działalność na terenie całej Unii Europejskiej oraz na terenie Polski. Wysoka jakość i atrakcyjne ceny. Przy większych zamówieniach oferujemy także bardzo atrakcyjne rabaty.
Kategoria:

Jeżeli szukają Państwo firmy zajmującej się produkcją oraz sprzedażą wysokiej jakości metalowych schodów. W ich ofercie mogą Państwo znaleźć między innymi schody metalowe kręcone, schody z blachy ryflowanej i schody cynkowane. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma Babiński może zaproponować Państwu produkty najwyższej jakości. Serdecznie zapraszam do odwiedzin oraz skorzystania z oferty firmy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl