Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20011
415
8
64693


 
Opis Chcesz wyposażyć swój dom w solidną balustradę, której nie będziesz musiał konserwować ani odnawiać co kilka lat? Takie rozwiązania są już w zasięgu ręki. W ofercie naszej firmy znajdziesz tylko i wyłącznie balustrady najwyższej jakości. Produkcją balustrad spawanych zajmujemy się od ponad 10 lat. Nasz zakład produkcyjny wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt a technologia produkcji i sposób zabezpieczenia antykorozyjnego pozwala wykonywać wyroby bardzo dobrej jakości, co potwierdza wielu zadowolonych klientów. Przyjecie zlecenia potwierdzamy umową a na wykonanie i montaż wystawiamy fakturę vat z gwarancją.

 

Słowa kluczowe balustrady   barierki   poręcze   pochwyty   balkony
Url http://www.balustradka.pl
Kategorie Dom Wnętrze > Schody i balustrady
Dom Wnętrze > Remonty
Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Feb 17, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Schody i balustrady
Nowoczesne schody wewnętrzne odznaczają się funkcjonalnością, solidnością oraz nietuzinkowym wyglądem. Właśnie takie schody wykona dla swoich klientów firma Helta. Działające już od prawie czterdziestu lat przedsiębiorstwo stolarskie należy do wiodących producentów wyrobów drewnianych na terenie województwa pomorskiego. Realizujemy zamówienia na podłogi, parapety, listwy przypodłogowe, balustrady oraz inne produkty drewniane. W naszej ofercie znajdą Państwo także bogatą ofertę schodów drewnianych oraz na konstrukcji ze stali szlachetnej. Projektujemy i wykonujemy zarówno schody wewnętrzne, jak i rozwiązania na otwartej przestrzeni. Na stronie www.helta.pl nasi klienci mogą zapoznać się z dokładnym cennikiem usług oraz całością naszej oferty. Zadowolenie klientów jest dla nasz kwestią nadrzędną, dlatego chętnie wykonujemy bezpłatne projekty oraz wizualizację. W ofercie firmy Helta znajduje się kilkanaście gatunków drzew, zarówno gatunków krajowych jak i zagranicznych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Chcesz wyposażyć swój dom w solidną balustradę, której nie będziesz musiał konserwować ani odnawiać co kilka lat? Takie rozwiązania są już w zasięgu ręki. W ofercie naszej firmy znajdziesz tylko i wyłącznie balustrady najwyższej jakości. Produkcją balustrad spawanych zajmujemy się od ponad 10 lat. Nasz zakład produkcyjny wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt a technologia produkcji i sposób zabezpieczenia antykorozyjnego pozwala wykonywać wyroby bardzo dobrej jakości, co potwierdza wielu zadowolonych klientów. Przyjecie zlecenia potwierdzamy umową a na wykonanie i montaż wystawiamy fakturę vat z gwarancją.
Kategoria:

Nasza firma zajmuje się sprzedażą detaliczną,hurtową oraz dystrybucją wysokiej jakości parkietu tradycyjnego( jesion dąb jawor buk czereśnia) ,układaniem cyklinowaniem ,olejowaniem, lakierowaniem podłóg, sprzedażą lakierów klei szpachli środków pielęgnacyjnych do podłóg, w naszej ofercie również parkiet egzotyczny (merbau,teak,palisander)orzaz podłogi (tzw stare deski) ,chapel parkietNOWOŚĆ!gotowe niemieckie deski dębowe(olejowane),trójwarstwowe podlogi Merbau,Teak!.projektowanie i wykonanie schodów drewnianych
Dystrybucją profesjonalnej chemii budowlanej renomowanej firmy Mapei ,masy samopoziomujące,grunty kleje,
listwy przypodłogowe lite (cokoły-egzotyki-merbau-teak), dębowe,jesionowe. Zapraszamy do wspołpracy osoby prywatne,wykonawców i firmy!
www.parkietykosinski.com.pl
www.parkiet-krakow.pl
Kategoria:

Wymarzyłeś sobie oryginalny, piękny płot? A może Twój balkon potrzebuje wykończenia w postaci wyszukanej balustrady? Dobrze trafiłeś! Przedsiębiorstwo Grovid z siedzibą w Goleniowie proponuje fabrykację i montaż takich elementów. Naszymi nabywcami są zarówno indywidualni Klienci, jak i duże międzynarodowe koncerny. Każdy płot i każda balustrada wykonane przez naszą firmę odznaczają się najwyższą jakością i wyjątkową starannością wykonania nawet małych elementów. W naszej pracy zawsze liczymy się z oczekiwaniami, smakiem i radami Zleceniodawcy. Pozwala nam to satysfakcjonować nawet najbardziej wymagających Klientów. Poza tym organizujemy też sprzedaż opału- obecnie w ofercie posiadamy ekogroszek, który sprzedajemy w konkurencyjnych cenach. Więcej wiadomości o naszej firmie można znaleźć na naszej stornie.
Kategoria:

Nasza firma zajmuję się różnego rodzaju konstrukcjami metalowymi. Posiadamy wieloletnią tradycje i doświadczenie. W naszej ofercie znajdują się balustrady metalowe, schody wewnętrzne i zewnętrzne, zadaszenia, bramy, ogrodzenia oraz nietypowe konstrukcje metalowe. Zapraszamy na naszą witrynę w celu dokładnego zapoznania się z ofertą.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl