Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19503
415
2
64525


 
Opis Chcesz wyposażyć swój dom w solidną balustradę, której nie będziesz musiał konserwować ani odnawiać co kilka lat? Takie rozwiązania są już w zasięgu ręki. W ofercie naszej firmy znajdziesz tylko i wyłącznie balustrady najwyższej jakości. Produkcją balustrad spawanych zajmujemy się od ponad 10 lat. Nasz zakład produkcyjny wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt a technologia produkcji i sposób zabezpieczenia antykorozyjnego pozwala wykonywać wyroby bardzo dobrej jakości, co potwierdza wielu zadowolonych klientów. Przyjecie zlecenia potwierdzamy umową a na wykonanie i montaż wystawiamy fakturę vat z gwarancją.

 

Słowa kluczowe balustrady   barierki   poręcze   pochwyty   balkony
Url http://www.balustradka.pl
Kategorie Dom Wnętrze > Schody i balustrady
Dom Wnętrze > Remonty
Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Feb 17, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Schody i balustrady
Schody odzwierciedleniem duszy każdego człowieka? Schody najważniejszą podporą domu? Oczywiście, że tak. Z tego też powodu, schody drewniane powinny być najważniejszą inwestycją w życiu każdego z nas. Do rozwiązywania takich ”problemów” została powołana firma Schody Prudlik – tylko w naszej ofercie znajdziecie Państwo – schody gięte, schody kręcone, schody wewnętrzne i zewnętrzne, schody drewniane oraz wiele, wiele innych. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług!
Kategoria:

Firma Metalex-Szyma oferuje swoim klientom usługi z obszaru kowalstwa artystycznego już od ponad 20 lat. Dzięki doświadczeniu oraz długiej tradycji w branży kowalskiej jesteśmy zdolni zaspokoić potrzeby najróżniejszych klientów. Bowiem nie są nam obce zagadnienia architektury klasycznej ani tajniki najnowszego wzornictwa, jesteśmy w stanie przystosować wygląd elementów metalowych do stylu każdego budynku. Mimo iż nasza siedziba mieści się w ustronnych Komprachcicach, zasięg naszych usług jest znacznie szerszy. Całkowita oferta znajduje się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Nasza firma zajmuję się różnego rodzaju konstrukcjami metalowymi. Posiadamy wieloletnią tradycje i doświadczenie. W naszej ofercie znajdują się balustrady metalowe, schody wewnętrzne i zewnętrzne, zadaszenia, bramy, ogrodzenia oraz nietypowe konstrukcje metalowe. Zapraszamy na naszą witrynę w celu dokładnego zapoznania się z ofertą.
Kategoria:

Specjalizujemy się w produkcji schodów z każdego rodzaju drewna ale wykonujemy również doskonałej jakości drzwi, meble a także inne drobne elementy drewniane.
O charakterze domu decydują elementy jego wykończenia, wśród których właściwie zaprojektowana i wykonana stolarka jest jednym z najważniejszych. Dlatego do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i świadomością, że od tego, jaki będzie efekt finalny wykonanych przez nas prac, zależy jakość życia w Państwa domu.
Z pasją i w oparciu o nasze bogate doświadczenie projektujemy i wykonujemy drewniane drzwi, schody, szafy i wszystkie inne, także nietypowe zlecenia dotyczące drewnianej stolarki, również zabytkowej. Na każdym etapie pracy konsultujemy się z Klientem tak, aby z połączenia jego życzeń i naszych umiejętności powstał element trwale wzbogacający Jego dom.
Jeśli pragną Państwo odmienić swój dom, nadać mu nowy, elegancki charakter i sprawić, by żyło się w nim po prostu lepiej, prosimy o kontakt. Odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy szczegóły naszej oferty.
Kategoria:

Zlokalizowane w stolicy przedsiębiorstwo POLI-GLAS SP. Z O. O. wyspecjalizowało się w dopasowywaniu a także wykonywaniu konstrukcji elementów ze szkła budowlanego. Kupujemy produkty od wielu uznanych wytwórców. Posiadamy także własny zakład produkcyjny, umożliwiający wykonanie wyrobu zgodnego z oczekiwaniami zleceniodawców. Każde nasze realizacje charakteryzuje doskonała jakość wykończenia. Jeżeli interesuje Państwa nietuzinkowe i doskonale wyglądające szkło ozdobne w domu, to zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami, udostępnionymi na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl