Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20353
415
3
64866


 
Opis Chcesz wyposażyć swój dom w solidną balustradę, której nie będziesz musiał konserwować ani odnawiać co kilka lat? Takie rozwiązania są już w zasięgu ręki. W ofercie naszej firmy znajdziesz tylko i wyłącznie balustrady najwyższej jakości. Produkcją balustrad spawanych zajmujemy się od ponad 10 lat. Nasz zakład produkcyjny wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt a technologia produkcji i sposób zabezpieczenia antykorozyjnego pozwala wykonywać wyroby bardzo dobrej jakości, co potwierdza wielu zadowolonych klientów. Przyjecie zlecenia potwierdzamy umową a na wykonanie i montaż wystawiamy fakturę vat z gwarancją.

 

Słowa kluczowe balustrady   barierki   poręcze   pochwyty   balkony
Url http://www.balustradka.pl
Kategorie Dom Wnętrze > Schody i balustrady
Dom Wnętrze > Remonty
Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Feb 17, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Schody i balustrady
Specjalizujemy się w produkcji schodów z każdego rodzaju drewna ale wykonujemy również doskonałej jakości drzwi, meble a także inne drobne elementy drewniane.
O charakterze domu decydują elementy jego wykończenia, wśród których właściwie zaprojektowana i wykonana stolarka jest jednym z najważniejszych. Dlatego do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i świadomością, że od tego, jaki będzie efekt finalny wykonanych przez nas prac, zależy jakość życia w Państwa domu.
Z pasją i w oparciu o nasze bogate doświadczenie projektujemy i wykonujemy drewniane drzwi, schody, szafy i wszystkie inne, także nietypowe zlecenia dotyczące drewnianej stolarki, również zabytkowej. Na każdym etapie pracy konsultujemy się z Klientem tak, aby z połączenia jego życzeń i naszych umiejętności powstał element trwale wzbogacający Jego dom.
Jeśli pragną Państwo odmienić swój dom, nadać mu nowy, elegancki charakter i sprawić, by żyło się w nim po prostu lepiej, prosimy o kontakt. Odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy szczegóły naszej oferty.
Kategoria:

EKO-DESKA ze Szczecina to firma wprowadzającą na rynek innowacyjne rozwiązania w zakresie budowy tarasów, elewacji i ogrodzeń. Proponujemy ich wykonanie z zastosowaniem kompozytu drewna WPC (deski kompozytowej). To produkt o doskonałych parametrach jakościowych - deska nie wymaga konserwacji, jest odporna na działanie korników i innych owadów, a ponadto pleśń i grzyby nie mają szans, żeby w zadomowić się w niej. Gwarantujemy, że to produkt prosty w obróbce, jak i montażu, a przy tym dostępny w różnych wariantach kolorystycznych oraz w różnych wymiarach. Szczegółowe wiadomości o EKO-DESCE, jak i zakresie działalności naszej firmy dostępne są na stronie internetowej.
Kategoria:

Firma KAST - Wykonujemy elementy ze szkła ciętego jak m. inn. drzwi szklane różnych typów, witryny szklane, ściany szklane, kabiny szklane oraz inne elementy ze szkła. Prowadzimy działalność na terenie całej Unii Europejskiej oraz na terenie Polski. Wysoka jakość i atrakcyjne ceny. Przy większych zamówieniach oferujemy także bardzo atrakcyjne rabaty.
Kategoria:

Schody są bardzo ważnym elementem wyposażenia wnętrza domu, dlatego zanim je wybierzemy warto skorzystać z pomocy i porad fachowców, którzy na schodach znają się, jak nikt inny. Firma Schody Prudlik to znany w Częstochowie producent schodów z drewna, który posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji schodów. W ofercie firmy znajdują się różnorodne schody, które można indywidualnie dopasować do nowoczesnych i tradycyjnych wnętrz domów. Już teraz mogą Państwo zobaczyć niektóre modele schodów przedstawionych na stronie www firmy. Być może spodobają się Państwu schody dywanowe, kręcone, gięte bądź inne. Zapraszamy !
Kategoria:

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zajmujemy się produkcją wyrobów metalowych już od 35 lat. Produkujemy balustrady, ogrodzenia, bramy, schody, furtki, bramy ogrodzeniowe, kraty, oraz montujemy automatykę do bram i zajmujemy się metaloplastyką. Posiadamy szeroki wachlarz własnych wzorów do wyboru. Na specjalne życzenie klienta wykonujemy indywidualne projekty.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl