Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
2
65102

BAKRON Projekty wnętrz


 
Opis Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy BAKRON. Działalność na rynku prowadzimy od 1993 roku a nasza siedziba znajduje się w Pyrzycach w województwie zachodniopomorskim. Firma specjalizujemy się w wykonywaniu konstrukcji salowych o zróżnicowanym zastosowaniu. Produkujemy między innymi konstrukcje do wyposażenia dźwigów budowlanych, obiektów technicznych czy budynków mieszkalnych, przyczep rolniczych, balustrad, bram i ogrodzeń a także podajników oraz drobnych elementów stalowych. Zajmujemy się także projektowaniem wielobranżowym obiektów. Zapraszamy na naszą witrynę.

 

Słowa kluczowe Architekt Szczecin   Biuro projektowe Szczecin   Projekty wnętrz   Adaptacje poddaszy   Projekty kuchni   Projekty łazienek   Biuro architektoniczne Starogard
Url http://bakron.pl
Kategorie Dom Wnętrze > Architekci
Data wpisu Feb 10, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Architekci
M DESIGN Magdalena Nowak to studio projektowania i aranżacji wnętrz scalające kreatywne podejście ze zrozumieniem potrzeb i wyczekiwań konsumenta.
Biuro, które powstało w 2010 roku, działa na terenie Włocławka i okolic. Swoje projekty M DESIGN wykonuje również na terenie całego kraju: w Warszawie, Krakowie, Gdańsku czy Łodzi.
Propozycja M DESIGN obejmuje szeroko pojmowane zagadnienia z obszaru: projektowania wnętrz, aranżacji wnętrz oraz architektury.
Kierując się wytycznymi funkcjonalności oraz wykorzystując najświeższe trendy pracownia wykonuje koncepcje nowoczesnych i unikalnych wnętrz. Dzięki doświadczeniu i wysokim wzorcom obsługi interesanta, biuro planistyczne jest w stanie dotrzymać kroku wymaganiom w najwyższym stopniu wymagających klientów, gwarantując kompetentne nastawienie i całościową obsługę.
Kategoria:

Firma "Snela" oferuje usługi z zakresu projektowania wnętrz prywatnych, komercyjnych oraz publicznych. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Gwarantujemy kompleksową obsługę podczas realizacji inwestycji, a także zapewniamy atrakcyjne ceny. W projektowaniu wnętrz kierujemy się wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim Państwa potrzebami. Celem naszego działania jest Państwa satysfakcja z funkcjonalnego i pięknego wnętrza. Współpracujemy ze sprawdzonymi fachowcami i specjalistycznymi firmami. Dzięki temu nasze projekty są wyjątkowe, niepowtarzalne i osiągają najwyższą jakość realizacji.
Kategoria:

Firma projektowa VICTOR istnieje od 1992 roku. Zajmujemy się
aranżacją wnętrz i projektowaniem. Projekty wnętrz tworzymy z pasją i
zamiłowaniem, całkowicie uwzględniając potrzeby naszych klientów i ich
gusta. Nasze wnętrza to zarówno wnętrza nowoczesne jak i wnętrza
stylowe. Właściwy dobór materiałów pozwala uzyskać nam żądany efekt,
nawet przy niewielkich nakładach.
Kategoria:

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku projektowania wnętrz Katowice pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie poszczególnych usług przez zespół doświadczonych specjalistów. W naszej firmie doświadczony architekt wnętrz Kraków jest w stanie zapewnić naszym klientom konsultacje, a także wykonanie zakupów materiałów wykończeniowych, wyposażenia wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategoria:

Ławki parkowe Astrini Design są niepowtarzalne, ponieważ odznaczają się zwłaszcza mocnym akcentem i odjazdowymi kształtami. Są wyprodukowane z materiałów sztucznych, w kolorach, jakie lubią przechodnie, i wzbudzają zawsze wielkie zaciekawienie. Ich największą cechą jest komfort – meble zajmują niewiele miejsca, a pozwalają swobodnie odpocząć podczas spaceru. Zlokalizowane na placu czy w parku pozwalają poczuć się swojsko w centrum miasta. Chociaż są oryginalne, idealnie pasują do każdego miejsca w centrum i ogródku.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl