Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22532
415
4
65456

BAKRON Projekty wnętrz


 
Opis Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy BAKRON. Działalność na rynku prowadzimy od 1993 roku a nasza siedziba znajduje się w Pyrzycach w województwie zachodniopomorskim. Firma specjalizujemy się w wykonywaniu konstrukcji salowych o zróżnicowanym zastosowaniu. Produkujemy między innymi konstrukcje do wyposażenia dźwigów budowlanych, obiektów technicznych czy budynków mieszkalnych, przyczep rolniczych, balustrad, bram i ogrodzeń a także podajników oraz drobnych elementów stalowych. Zajmujemy się także projektowaniem wielobranżowym obiektów. Zapraszamy na naszą witrynę.

 

Słowa kluczowe Architekt Szczecin   Biuro projektowe Szczecin   Projekty wnętrz   Adaptacje poddaszy   Projekty kuchni   Projekty łazienek   Biuro architektoniczne Starogard
Url http://bakron.pl
Kategorie Dom Wnętrze > Architekci
Data wpisu Feb 10, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Architekci
Franta Group to firma, jaka trudni się kompleksową obsługą inwestycji z zakresu projektowania. Klienci firmy będą mogli skorzystać chociażby z pisania audytów i charakterystyk energetycznych do projektów budynków. W ofercie projektów budowlanych i wykonawczych znaleźć da się chociażby plany dla budynków użyteczności publicznej, czy też zamieszkania zbiorowego. Firma obecna jest poza tym w sieciach społecznościowych. W portalach Vimeo oraz YouTube użytkownicy znajdą prezentacje wideo, na których będą mogli podziwiać zrealizowane przez Franta Group projekty budynków.
Kategoria:

Vox Design jest kwartalnikiem poświęconym najnowszym trendom w światowym designie, architekturze i sztuce. Vox Design zaprasza - architektura, wzornictwo oraz sztuka. Artykuły - Wnętrza, wystrój wnętrz.
Kategoria:

Nasza pracowania architektury wnętrz oferuje Panstwu niepowtarzalne projekty które sprawia że wnętrza waszych domów biur i sklepów otrzymaja we właściwych proporcjach nutę jakże aktualnego modernizmu podkreśloną nonkonformizmem i przyprawioną właściwą ilością indywidualizmu. Każde z projektowanych przez nas wnetrz jest unikalne , nie kopiujemy - to nudne, każdy klient który do nas zagladnie musi liczyć się z tym że zagladniemy w jego dusze by móc potem tchnąć jej obraz we wnętrze jego domu.
Specjalizujemy sie w projektowaniu wnetrz z wykorzystaniem technologii Inteligentnego Domu i sprawiamy że nawet wygodne życie staje się wygodniejsze.
Kategoria:

Wykonujemy profesjonalne projekty oświetlenia wraz z wizualizacją 3D oraz iluminacje. Oferujemy oświetlenie wnętrz, zewnętrzne, przemysłowe i meblowe. Stosujemy profesjonalne programy do symulacji oświetlenia tj.: DIALux, Relux Professional oraz Autodesk VIZ. Nasi partnerzy Norka, Erco, Hera.
Kategoria:

Deco Nova to profesjonalna firma zajmująca się urządzaniem oraz wykańczaniem wnętrz mieszkań oraz domów pod klucz. Zajmujemy się tymi pracami kompleksowo – od projektu i konsultacji przy wyborze lokalu, przez wykończenie wnętrz, jego umeblowanie oraz dekorację. Dodatkowo, w ramach naszych usług możesz sobie zamówić home staging, a więc przygotowanie mieszkania do sprzedaży. Postaw na doświadczonych fachowców, a na pewno się nie zawiedziesz.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl