Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24214
415
0
65848


 
Opis 8. Przezorny.org to miejsce dla każdej osoby liczącej się ze swoim bezpieczeństwem w życiu. Na portalu sugerujemy produkty ubezpieczeniowe od przedstawicieli dających korzyści swoim klientom. Przezorny.org doradza w przypadku ubezpieczeń samochodowych, radząc co trzeba robić w przypadku wypadków. Mamy też sugestie na ubezpieczenie mieszkania, czy to w bloku, czy w domu na obrzeżach. Wejdź na naszą stronę – nasze materiały pomogą Ci zaplanować przyszłość.

 

Słowa kluczowe Ubezpieczenia komunikacyjne OC / Ubezpieczenia online / Umowy / Zniżki / Poradnik po kolizji /
Url http://przezorny.org
Kategorie Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Data wpisu Jul 9, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Wieloletnie doświadczenie, rozległa wiedza i profesjonalne nastawienie to tylko kilka z atutów, którymi dysponuje kancelaria prawna SJS Adwokaci Stępniewska-Janowska Sieniawski. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, zapewniamy szybką i kompetentną odpowiedź prawną. Wspierając swoich Klientów staramy się, aby praca była przede wszystkim dobrze zrealizowana i aby satysfakcja była zawsze po obu stronach. Wszelakie koszty podane są po zaznajomieniu się ze sprawą.
Kategoria:

Doradztwo kredytowe. Zajmujemy się doradztwem finansowo-ubezpieczeniowym, pomagając dobrać najlepsze oferty finansowe. Doradztwo kredytowe i inwestycyjne - Kraków. Charakteryzujemy się tym, że to my odwiedzamy klienta w domu lub wcześniej umówionym miejscu.


Doradztwo Finansowo-Ubezpieczeniowe oferuje: dopasowanie odpowiedniego produktu finansowego na podstawie wcześniej opracowanego folderu potrzeb Klienta, minimum formalności, miłą i sympatyczną obsługę, indywidualne podejście do każdego Klienta Specjalizujemy się w: doradztwie kredytowym, doradztwie ubezpieczeniowym, doradztwie inwestycyjnym, OFE
Kategoria:

Top NLP -Naucz się genialnych Technik NLP i osiągaj Sukces w Związkach, Biznesie i Nauce. Wywieraj wpływ i spraw by Cię za to uwielbiali. Wykorzystaj maksymalnie swoje możliwości :Żyj pełną parą na najwyższych obrotach. Dzięki Technikom NLP jesteśmy w stanie zmieniać swoje zahamowania i ograniczenia bardzo szybko. Intensywne Kursy i Pasjonujące Szkolenia przyspieszają ten proces jeszcze bardziej. jakakolwiek zmiana zaczyna się w Tobie a NLP Polska rozpędzi te zmiany do niesamowitej szybkości. Przyłącz się do nas!
Kategoria:

Team&Personal specjalizuje się w budowaniu zespołów poprzez szkolenia biznesowe, wyjazdy integracyjne, eventy i konferencje. Aby osiągnąć cel korzystamy z projektów artystycznych, warsztatowych, zajęć outdoorowych ( w tym gier scenariuszowych), po projekty CSR.
Kategoria:

Platforma 360 - ocena kompetencji metodą 360° przez Internet. Nasz system ocen okresowych 360° pozwala wystawić rzetelną ocenę bez konieczności absorbowania pracowników. Elektroniczny system ocen pozwala zbadać przede wszystkim kompetencje pracownicze zarówno pracowników etatowych jak i tych na stażu/praktyce. Ocenani pracownicy podchodzą do naszego testu bez zbędnego nerwów który często fałszuje wyniki w normalnych egzaminach. Po skończeniu testu na podstawie szczegółowego raportu możesz zlecić nam także realizację szkoleń dla tych którym sie nie powiodło. Zobacz naszą ofertę na naszej stronie WWW!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl