Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
91
64952

Badania żywności - Mérieux NutriSciences


 
Opis Laboratorium Silliker Polska jest częścią grupy Mérieux NutriSciences. Firma zajmuje się rozwiązywaniem problemów w zakresie bezpieczeństwa oraz jakości żywności, interpretuje wyniki analiz mikrobiologicznych i fizykochemicznych, a także ustala specyfikacje do badań. Firma stosuje zaawansowaną technologię, dostarczana jest zatem najdokładniejsza ekspertyza.

 

Słowa kluczowe badania żywności   badania przechowalnicze   badania mikrobiologiczne żywności   badania przechowalnicze żywności   badania fizykochemiczne żywności   badania wartości odżywczej
Url http://​https://www.merieuxnutrisciences.com/pl/
Kategorie Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia > Consulting > Jakość
Data wpisu Dec 1, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia
Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno – Kartograficzne to firma, która pojawiła się w Bydgoszczy już w roku 1991 i od tego czasu świadczy fachowe oraz profesjonalne usługi. Firma posiada bardzo duże praktykę oraz dodatkowo kwalifikacje, cechuje się również sporym zakresem działalności w skład którego wchodzą prace geodezyjne, kartograficzne, wyceny domów i mieszkań, pomiary satelitarne czy także fotogrametria.
Kategoria:

Dzięki tej witrynie klienci mogą w błyskawiczny i łatwy sposób znaleźć treści o interesujących ich problemach ze sfery ekonomii. Niezwykle popularną zakładką są najświeższe wiadomości. Newsy to podsumowanie tygodnia, opierające się na spisie najważniejszych wydarzeń z dziedziny finansów oraz gospodarki. Przede wszystkim są to informacje z kraju, ale czasami zobaczymy tam też informacje zagraniczne. Takie streszczenie umieszczane jest co niedzielę. W dodatku strona pokazuje także notowania giełdowe jak i wyceny walut.
Kategoria:

Procedury, jakie niesie za soba oszczędzanie na emeryturę nierzadko dla wielu z nas wydają się niezrozumiałe, zawiłe. By rozwiać pojawiające się wątpliwości, powstał serwis Prywatna Emerytura. Jest źródłem sprawdzonych informacji, w którym poruszane są tematy obejmujące pierwszy, drugi jak i trzeci filar, oferowany zarówno poprzez Indywidualne Konto Emerytalne, jak i Pracownicze Programy Emerytalne. Z kolei dostępny kalkulator pozwoli oszacować, jak najprawdopodobniej wyglądać będzie w przyszłości Twoja emerytura.
Kategoria:

Prezentujemy Państwu Ubojnię Zwierząt Rzeźnych, jaka znajduje się w Starych Kobiałkach. Właścicielką naszego zakładu mięsnego jest Bożena Kebej. funkcjonuje od 1992 roku. W 2004 roku przeprowadziliśmy gruntowną modernizację przedsiębiorstwa. Wyposażyliśmy firmę w mechaniczne linie technologiczne, oparte o układ HACCP oraz w nowoczesne chłodnie. Prowadzimy skup bydła rzeźnego oraz koni oraz ubój zwierząt. W naszej propozycji znajduje sie wysokiej jakości: wołowina, konina i cielęcina. Realizujemy sprzedaż: ćwierci wołowych i podrobów, tuszy, półtuszy, skóry wołowych, cielęcych. W naszej w ubojni eksportujemy mięso do krajów Unii Europejskiej, a również do krajów takich jak: Macedonia, Kosowo i Turcja. Wszystkie zapytania oraz szczegóły oferty ustalą Państwo z pracownikiem naszej firmy. Zapraszamy do biura od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 oraz w soboty 8.00 - 12.00. Zachęcamy do odwiedzin naszej witryny.
Kategoria:

Serwis informacyjny gromadzący informacje na temat targów i wystaw w Polsce. Wszelkie informacje odnośnie lokalizacji i terminów zamieszczane są ze stosownym wyprzedzeniem, dzięki czemu sprawdzając regularnie naszą stronę nie sposób przeoczyć żadnej interesującej imprezy. Promuj się za darmo, powiadom nas o najbliższych targach. Dostęp do serwisu jest całkowicie darmowy i nie wymaga rejestracji, zarówno od osób poszukujących targów lub wystaw, jak i organizatorów tego typu imprez.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl