Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
34
65006

Badania żywności - Mérieux NutriSciences


 
Opis Laboratorium Silliker Polska jest częścią grupy Mérieux NutriSciences. Firma zajmuje się rozwiązywaniem problemów w zakresie bezpieczeństwa oraz jakości żywności, interpretuje wyniki analiz mikrobiologicznych i fizykochemicznych, a także ustala specyfikacje do badań. Firma stosuje zaawansowaną technologię, dostarczana jest zatem najdokładniejsza ekspertyza.

 

Słowa kluczowe badania żywności   badania przechowalnicze   badania mikrobiologiczne żywności   badania przechowalnicze żywności   badania fizykochemiczne żywności   badania wartości odżywczej
Url http://​https://www.merieuxnutrisciences.com/pl/
Kategorie Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia > Consulting > Jakość
Data wpisu Dec 1, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia
Odwiedziny na aukcjach internetowych umacnia nas w przekonaniu, że większość towarów wyprzedawanych na lokalnym sektorze jest z Chin. Współcześnie nie ma w tym nic dziwnego. Każdy może pozostać importerem produktów, jakie tworzone są w tym państwie. Na witrynie www, jaką przedstawiam odszukasz każde informacje dotyczące zagadnienia import Chiny. Import z Chin jest niesłychanie opłacalny dla naszych krajanów co widać po wspomnianych licytacjach. Stronę internetową promuję wszystkim przedsiębiorcom, jacy pragnęli by poznać bliżej sprawę importu z Chin.
Kategoria:

ORION Firma usługowo-konsultingowa
Szeroki zakres usług: fotografia, transport, organizacja imprez, nieruchomości, ochrona, ubezpieczenia, usługi detektywistyczne, usługi kurierskie, opieka nad dziećmi i osobami starszymi, usługi remontowe i wiele innych...
Kategoria:

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez pracowników przedsiębiorstwa BET-TRANS z Siedlec. Tworzymy oraz dostarczamy najwyższej jakości beton. Nie ma dla nas znaczenia, czy budujesz dom i potrzebujesz fundamentów, stawiasz most czy potrzebne Ci elementy z betonu mostowego, czy budujesz tamę i poszukujesz betonu hydrotechnicznego. Nasza propozycja jest tak szeroka, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Jeśli jednak zdarzy się, że nie znajdziesz tego, czego szukałeś, wyprodukujemy to na Twoje zlecenie. W razie potrzeby dostarczymy również wyroby prefabrykowane. Mamy dużą flotę komunikacyjną, co zezwala nam szybko dostarczyć towar do Klienta. Jakość produkowanego przez nas betonu regularnie sprawdza nasze laboratorium. Bada zgodność parametrów z Polską Normą i wystawia stosowny certyfikat. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Zależy Ci na jak najlepszych rozwiązaniach w kwestii odzieży reklamowej? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Reflect, która działa na rynku od ponad 10 lat i zna się na rzeczy. Obecnie w zakresie naszych usług znajdziesz także sprzedaż i znakowanie gadżetów reklamowych, jak i również usługi drukarni internetowej. Zachęcamy Cię do zapoznania się z portfolio oraz referencjami od naszych klientów.
Kategoria:

Firma MG Premium oferuje klientom specjalistyczne doradztwo powiązane z dotacjami unijnymi. Mamy długoletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu umiemy zagwarantować każdemu klientowi właściwą jakość oferowanych usług. Indywidualnie traktujemy każdy projekt, co pozwala nam na osiągnięcie pełni zaangażowania. Elastycznie dostosowujemy się do wymagań postawionych przez kontrahentów. Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie. Zachęcamy do rozmowy telefonicznej albo korespondencji mailowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl