Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20353
415
2
64862

Badania żywności - Mérieux NutriSciences


 
Opis Laboratorium Silliker Polska jest częścią grupy Mérieux NutriSciences. Firma zajmuje się rozwiązywaniem problemów w zakresie bezpieczeństwa oraz jakości żywności, interpretuje wyniki analiz mikrobiologicznych i fizykochemicznych, a także ustala specyfikacje do badań. Firma stosuje zaawansowaną technologię, dostarczana jest zatem najdokładniejsza ekspertyza.

 

Słowa kluczowe badania żywności   badania przechowalnicze   badania mikrobiologiczne żywności   badania przechowalnicze żywności   badania fizykochemiczne żywności   badania wartości odżywczej
Url http://​https://www.merieuxnutrisciences.com/pl/
Kategorie Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia > Consulting > Jakość
Data wpisu Dec 1, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia
Korzystając z okazji pragnę zaprezentować Ci wizytówkę mojej strony i mam nadzieję, że niedługo dołączysz do grona moich stałych czytelników. Jestem specjalistą od motywowania i jeśli tylko brakuje Ci chęci do działania, to bardzo chętnie podpowiem Ci co masz robić, żeby ją odzyskać. Znam się udzielaniu praktycznych porad i stosuję tylko sprawdzone wskazówki. Przekonaj się o tym na własnej skórze i już teraz odwiedź moją stronę.
Kategoria:

Meritum nieruchomości z Bydgoszczy. Nasz zespół od 12 lat tworzą fachowcy bardzo dobrze znający zagadnienia związane ze sprzedażą i wynajmem nieruchomości dlatego naszym klientom zapewniamy nie tylko sprawną bieżącą obsługę, ale również wsparcie w przygotowaniu nieruchomości do transakcji. Działamy w sposób dopasowane do oczekiwań klienta, zachowując standardy pracy pośrednika.Dla wygody naszych klientów działa my w dwu biurach:w Centrum przy ul. Świętej Trójcy 11/14 oraz w Fordonie w budynku Galerii Fordon przy ul. Skarżyńskiego 10. Współpracujemy z niezależnymi doradcami kredytowymi oraz oraz notariuszami.
Kategoria:

MK Invest Mirosław Konik - działki Chmielowice
ALEJA PARKOWA – MIEJSCE, W KTÓRYM TWORZYMY NOWĄ SPOŁECZNOŚĆ
Nasza nowo powstająca inwestycja składa się z dwóch etapów, mających na celu stworzenie 57 działek budowlanych.
I etap zawiera utworzenie 29 działek. Drogi wewnętrzne podlegające inwestycji zostały już skrupulatnie przygotowane i ustabilizowane. Do przygotowywanej powierzchni bezpośrednio przynależy teren zielony o łącznym areale 0,5ha, na którym powstaje piękny i przyjazny rodzinom park. Co ważne, każdy nowy nabywca działki lub domu będzie posiadał własny wkład w tworzenie Parku, sadząc swoje indywidualne drzewo będące prezentem od naszej firmy.
II etap, zaplanowany na drugą połowę 2016 roku, to budowa kolejnych 28 działek.
Dlaczego warto wybrać właśnie naszą inwestycję? Warunki lokalizacyjne oraz możliwości Alei Parkowej mówią same za siebie:
• spokój i cisza,
• bliskość przyrody,
• bardzo dobre warunki do wypoczynku i relaksu (w tym ścieżki i szlaki pieszo-rowerowe, stawy hodowlane),
• pełne bezpieczeństwo, dzięki monitoringowi całego terenu,
• kompletne uzbrojenie terenu (na każdej działce jest przyłącze wody, kanalizacji, przyłącze energetyczne oraz światłowód. W pasie drogowym znajduje się sieć gazowa z możliwością przyłączenia się),
• bliskość miasta Opole.
Kategoria:

Strony internetowe | Catherine Design - Poznań - Tworzymy strony www , prezentacje firm ultimedialna, projekty opakowań i reklamy zewnetrzne, projektujemy!młodzi i kreatywni! . swarzedz, Wielkopolska, Torun, Kalisz
Kategoria:

W Sanoku znajduje się firma Promerit, która świadczy kompleksowe usługi na terenie Małopolski oraz Podkarpacia. Zajmujemy się wycenami nieruchomości lokalowych, mieszkalnych, komercyjnych oraz przemysłowych, zabudowanych oraz niezabudowanych gruntów, gruntów rolnych, leśnych, a także służebności i mienia zabużańskiego. Przeprowadzamy analizy i przygotowujemy opinie na temat rynku nieruchomości, a także dzięki współpracy z prawnikami i innymi instytucjami i firmami możemy udzielać fachowych porad na temat opłacalności inwestowania w nieruchomości i realizacji inwestycji. W dodatku przygotowujemy kosztorysy i świadectwa charakterystyki energetycznej. Zapewniamy terminową realizację zadań. Więcej użytecznych informacji na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl